به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

معکوس بازار سهام و بازار نفت نشانگر نزدیک شدن به “سقوط فلش” در بازار است

معکوس بازار سهام و بازار نفت نشانگر نزدیک شدن به “سقوط فلش” در بازار است

تحلیلگران بانک مرکزی امریکا، مریل لینچ، گفتند که سقوط دلار و بازار نفت، شاخصی برای “سقوط سریع فلش” در بازارها هستند. به گزارش رویترز ۱۶ نوامبر.

به گزارش ها، استراتژیست ها پیشنهاد کردند که افزایش نوسان در کلاس های دارایی های مختلف و کاهش بدهی ها، مانند آنچه در هفته های گذشته در بازارهای نفت رخ داده، نشانه هایی از تحول بازار خرس است.

در تاریخ ۱۴ نوامبر، قیمت بیت کوین (BTC) به کمتر از ۵۴۰۰ دلار کاهش یافت، در حالیکه کل سرمایه بازار تمام بورسهای اوراق بهادار به میزان ۱۷۴ میلیارد دلار کاهش یافت. غواصی قیمت یک رکورد نوسان جدید برای بازارهای در سال جاری را نشان می دهد، در حالی که نرخ بیکاری BTC برای اولین بار از آوریل ۲۰۱۸ بیش از شاخص هفت در Bitcointicker است.

به گزارش روز سه شنبه، برنت نفت خام هشت ماهه را کاهش داد، و آن را به شدت کاهش یک روزه در بیش از سه سال. در نتیجه بازار خرس در حال حاضر، پول نقد از سال ۱۹۹۲ برای اولین بار از سهام و اوراق قرضه در سال گذشته پیشی گرفته است. استراتژیست ها گزارش دادند:

“مواد و ترکیبات تصادف فلش رو به افزایش … باند، FX، نوسانات سهام تمام روند تا، حوادث deleveraging باطل، خطر دررفتگی از طریق گسترش غیر طبیعی … محرک می تواند خشونت حرکت دلار آمریکا و / یا شوک داده های کلان مجبور تولید ناخالص داخلی ناگهانی و درآمد تنزل رتبه ”

معکوس بازار سهام و بازار نفت نشانگر نزدیک شدن به “سقوط فلش” در بازار است

تحلیلگران به رویترز گفتند که با وجود نشانه های نزولی، ۱۲۲ میلیارد دلار به سهام، ۳۵ میلیارد دلار به صندوق های پول و ۲۴ میلیارد دلار به اوراق قرضه تبدیل شده است. در همان زمان، بازارها خروجی های زیادی از اوراق قرضه شرکت های بزرگ داشتند، در حالی که وجوه اوراق قرضه شرکت های سرمایه گذاری، ۲ میلیارد دلار و بودجه های اوراق قرضه بالای بهره ۲٫۳ میلیارد دلار را از دست دادند.

فراموشی رمز عبور پرفکت مانی و آموزش بازیابی آن
همچنین بخوانید:

با توجه به استراتژیست ها، “آخرین گاوها ایستاده” اوراق قرضه شرکتی با ارزش بالا و دلار آمریکا هستند. به نظر می رسد دلار آمریکا تا پایان سال جاری افزایش پیدا می کند و در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ همچنان صعود خواهد کرد.

راب Sluymer تحلیلگر Fundstrat پیش بینی کرد که فروپاشی بیتکوین در ۱۴ نوامبر بازارهای رمزنگاری را به یک منطقه “عمیقا اشباع فروش” تحت فشار قرار دادند، در حالی که “شاخص های فنی بلند مدت هستند، بنابراین مطلوب نیست.” Sluymer به این نتیجه رسیدند که بیت کوین قادر به پشتیبانی از “چند خواهد بود تظاهرات ماه “، اما تنها پس از” قابل توجه “آسیب انجام شده در این هفته غلبه کرده است.

دیروز، یک معامله گر در eWarrant Japan Securities K.K. در توکیو، Soichiro Tsutsumi، به بلومبرگ گفت که از دست دادن حمایت ۶،۰۰۰ دلار به نظر می رسد “نشانه خطرناک” برای بازیکنان صنعت، به خصوص کسانی که با “مدل های کسب و کار متکی به یک استخر مشتری”.