به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

فرانسه: بانک مرکزی طرح هایی برای فروشگاه های دخانیات برای فروش بیت کوین را تایید نمی کند

فرانسه: بانک مرکزی طرح هایی برای فروشگاه های دخانیات برای فروش بیت کوین را تایید نمی کند

فدراسیون توتون فرانسوی Fédération des Buralistes، مجوز فروش بیت کوین (BTC) را در توتون و تنباکو از ژانویه ۲۰۱۹ به دست آورده است، شبکه خصوصی رادیویی فرانسه اروپا ۱ در ۲۱ نوامبر گزارش داد.

در معامله با ارائه دهنده کیف پول cryptocurrency فرانسوی KeplerK، در اوایل سال آینده، تا ۴،۰۰۰ مغازه کوچک، کوپن های بیت کوین را به فروش می رساند که پس از آن مشتریان می توانند پس از باز کردن یک کیف پول، برای مبادله کریپتوکرنج در وب سایت KeplerK مبادله کنند.

BTC در قیمت های ۵۰، ۱۰۰ و ۲۵۰ یورو در دسترس خواهد بود و پس از آن به بازار های باقی مانده عرضه می شود.

براساس اروپا ۱، اداره نظارت و ارزیابی استراتژیک فرانسه (ACPR)، یک نهاد مستقل که تحت نظارت بانک مرکزی فرانسه فعالیت می کرد، این پروژه را سبز نشان می داد.

با این حال، پس از اعلام، بانک فرانسه خود را صادر کرد بیانیه ای را که هر گونه برنامه هایی را برانگیخته بود رد کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه به نقل از این موسسه، بر خلاف آنچه که امروز صبح تایید شد […] بدون تایید قبلی، چنین توافقی با هدف اجازه فروش بیت کوین توسط توتون و تنباکو امضا نشده است.

فرانسه: بانک مرکزی طرح هایی برای فروشگاه های دخانیات برای فروش بیت کوین را تایید نمی کند

“علاوه بر این، چنین توافقی یا در حال پیش بینی یا در حال بحث است.”

اروپا ۱ نظر که ACPR “چاره ای”، اما به تصویب فروش به علت سرعت که در آن cryptocurrency به شد ورود آگاهی اصلی مصرف کننده بود.

Crypto Venture Capital Exec Bitcoin را به Post Dot-Com Bubble Amazon مقایسه می کند
همچنین بخوانید:

فرانسه پیامهای متفاوتی را در cryptocurrency به در سطح دولت تحویل داده شده است، خواستار تلاش نظارتی بین المللی، در حالی که این کشور “موسیو بیت کوین” ژان پیر لاندو گفته است کنترل بیش از حد یک ارائه “خطر سه جانبه.”