به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

زمان دقیق انتقال توکن‌های بایننس به شبکه اصلی مشخص شد/ BNB رکورد بالاترین قیمت تاریخ خود را شکست

زمان دقیق انتقال توکن‌های بایننس به شبکه اصلی مشخص شد/ BNB رکورد بالاترین قیمت تاریخ خود را شکست

صرافی بایننس از راه اندازی شبکه اصلی بلاک چین خود خبر داد و بر اساس اطلاعیه منتشر شده، تمامی توکن‌های بایننس کوین (BNB) در 5 اردیبهشت (۲۳ آوریل) به شبکه اصلی که Binance Chain (بایننس چین) نام دارد، منتقل می گردند. با انتشار این اطلاعیه، رکورد قیمت بایننس کوین شکسته شد.

بایننس همچنین اعلام کرده است که پس از ۲۳ آوریل ،توکن‌های روی اتریوم خود یعنی نوع ERC-20 را دیگر به رسمیت نمی‌شناسد. به همین دلیل بهتر است قبل از روز ۲۳ آوریل جهت برداشت از بایننس اقدام نکنید زیرا در صورت برداشت توکن ERC 20 به شما داده خواهد شدو توکن جدید دریافت نمی کنید. البته واریز توکن‌های ERC 20 به منظور تبدیل آن‌ها به توکن‌های جدید قابل انجام می باشد.

بایننس با همراهی چند کیف پول معتبر مانند انجین، لجر، تراست، کوینومی، والت و … از انتقال کامل توکن‌ها پشتیبانی خواهد کرد. شما می‌توانید لیست کامل کیف پول‌هایی که از انتقال بایننس کوین و صرافی غیرمتمرکز بایننس پشتیبانی می کنند را در توییت مدیرعامل بایننس ملاحظه فرمایید:

کیف پول‌هایی که از انتقال بایننس کوین و صرافی غیرمتمرکز بایننس پشتیبانی می کنند
کیف پول‌هایی که از انتقال بایننس کوین و صرافی غیرمتمرکز بایننس پشتیبانی می کنند

در دسامبر سال ۲۰۱۸ بایننس از برنامه خود جهت راه‌اندازی بلاک چین رسمی خبر داد. بایننس هدف خود را از این اقدام صدور توکن‌های جدید، امکان معامله غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال و انجام غیرمتمرکز عرضه اولیه سکه (ICO) بیان نموده است.

به همین دلیل صرافی بایننس به زودی روی شبکه بلاک چین بایننس فعال خواهد شد و معاملات ارزهای دیجیتال را به صورت غیرمتمرکز انجام می دهد. فعلا اطلاع دقیقی از نحوه کار این صرافی جدید در دسترس نمی باشد.

طبق اطلاعیه بایننس، کیف پول تحت وب و اکسپلورر از روز ۲۳ آوریل در دسترس عموم خواهد بود.

توکن‌های جدید بایننس که BEP2 نام دارند به میزانی که کاربران توکن‌های ERC20 (اتریوم) را تبدیل کنند صادر خواهند شد و پس از آم توکن‌های ERC 20 از بین می ورند تا عرضه کل در این دو شبکه ثابت شود.

با انتشار این اطلاعیه ها، قیمت BNB (بایننس کوین) که از قبل روند صعودی خود را آغاز کرده بود، با رشد بالای ۹ درصدی تنها در طی ۲۴ ساعت، به بالاترین قیمت تاریخ خود رسید. در حال حاضر هر واحد بایننس کوین با قیمتی در حدود ۲۴ دلار معامله می‌گردد.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.