به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

مذاکره فیس‌بوک و بایننس در مورد پروژه لیبرا فاش شد

مذاکره فیس‌بوک و بایننس در مورد پروژه لیبرا فاش شد

بایننس، یکی از صرافی های بزرگ ارزهای دیجیتال با فیس‌بوک  بر سر پروژه لیبرا در حال مذاکره رسمی می باشد و بر اساس گزارش ها، اشتیاق بسیاری از سمت بایننس برای این پروژه وجود دارد. Gin Chao، مدیر بخش استراتژی بایننس در مصاحبه با تلویزیون اینترنتی BlockTV در ششم تیر (۲۷ ژوئن)، این مذاکرات را رسانه ای کرده است.

به نقل از گزارش کوین‌تلگراف، جین چائو مذاکرات با فیس بوک را در مراحل ابتدایی قلمداد کرده است، اما بیان داشت که صرافی بایننس با اشتیاق و تمام قدرت پروژه لیبرا را پیگیری خواهد کرد. وی گفت:

به عقیده من پروژه لیبرا علاوه بر پذیرش گسترده از سمت کاربران، به دلیل چشم اندازش در پرداخت‌ها و افزایش فعالیت قانون‌گذاران، دارای قدرت و پتاسیال زیادی می باشد و این بسیار عالی است.

 

جین چائو، مسئول بخش استراتژی صرافی بایننس
جین چائو، مسئول بخش استراتژی صرافی بایننس

در گفتگوی دیگری که در یک رویداد مالی انجام شد، جین چائو مذاکرات بین بایننس و فیس‌بوک را فاش کرد و بیان داشت که این مذاکرات تا حد زیادی بر زیربنا تمرکز دارد. او همچنین افزود:

موضوع فقط اشتیاق فیس‌بوک برای افزودن لیبرا به بایننس نیست. ممکن است آن ها به اضافه کردن ارزشان به صرافی های دیگر نیز بسیار علاقمند باشند، موضوعی که به احتمال زیاد اتفاق بیافتد. در نتیجه اگر فیس بوک بخواهد به طرف یک زنجیره عمومی حرکت کند و به پذیرشی که استعداد آن را دارد دست پیدا کند، احتمالا ما اشتیاق لیست کردن آن‌ها را داریم.

در همین موضوع جین چائو در مصاحبه‌ای با CryptoPotato بیان داشت که بایننس می خواهد تا با تبدیل شدن به validator node (نود اعتبارسنج) در شبکه لیبرا، وارد این عرصه شود. تا امروز بسیاری از شرکت های نامدار مانند ویزا، اوبر، پی‌پل، ای‌بی و … برای تبدیل شدن به نود در شبکه لیبرا، آمادگی خودشان را اعلام کرده‌اند.

 


برای خرید پرفکت مانی ، خرید ووچر پرفکت مانی ، خرید وب مانی یا ارزهای دیجیتال دیگر در زرین اکسچنج ثبت نام کنید.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.