به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

سهم سگویت از تراکنش‌های بیت کوین به بیش از ۵۰ درصد رسید

سهم سگویت از تراکنش‌های بیت کوین به بیش از ۵۰ درصد رسید

 مطابق با داده‌های سایت transactionfee، مقدار تراکنش‌های مرتبط به سگویت بیت کوین با ثبت رکورد تاریخی به ۵۰.۵ درصد تمام تراکنش‌های موجود رسید.

سگویت یکی از به‌روزرسانی‌های بیت کوین کور میباشد که با هدف محافظت نمودن ازکاهش کارمزد تراکنش‌ها و نیز تغییر پذیری در شبکه بیت کوین اجرا گردید.

این به‌روزرسانی در آغاز برای حل نمودن یکی از شناخته‌شده‌ترین مشکلات نرم‌افزار بیت کوین، یا همان به تغییرپذیر بودن (امضای دیجیتال) تراکنش‌ها منتشر گردید ؛ ولی سگویت غیر از در نظر گرفتن این مشکل مزیت های دیگری را هم دارد که یکی از آن‌ها حل کردن مشکل مقیاس‌پذیر بودن بیت کوین میباشد.

سایت ارائه‌دهنده داده transactionfee، در توضیح  دادن آمار ارائه‌شده به این مطلب اشاره می‌کند که تراکنش‌های بیت کوین این توانایی را دارند که چندین خروجی داشته باشند و به همین علت قادر خواهند بود به چندین دریافت‌کننده  وجوه ارسال کنند.

تراکنش‌‌های سگویت در این سایت که به آن اشاره شد، تراکنش‌هایی را در نظر گرفته اند که حدالامکان یکی از خروجی‌های آن به آدرس سگویت ختم گشته باشد.

سهم سگویت از تراکنش‌های بیت کوین به بیش از 50 درصد رسید

در ماه آوریل میانگین کارمزد تراکنش‌های بیت کوین نسبت به ماه مارس، ۲۰۰ درصد بالا رفته است. در ماه آوریل و درحالتی‌ که سهم تراکنش‌های سگویت از تمام تراکنش‌ها به ۴۰ درصد رسیده بود و بلاک‌ها نیز از میزان یک مگابایتی خود عبور کرده بودند، روی زنجیره‌ای (on-chain) بیت کوین  حجم تراکنش ها مقدار ۴۳ درصد بالا رفته بود وباعث پر شدن تعداد زیادی از بلاک‌ها گردیده بود. این در حالتی میباشد که میانگین استفاده کردن از سگویت در سال ۲۰۱۸ فقط۲۶ درصد بود.

در ماه فوریه گذشته  ، مدیر ارشد فناوری کمپانی Casa ، جیمسون لاپ (Jameson Lopp) و در حالی حجم تراکنش‌های بیت کوین به بیشترین میزان خود از زمان ژانویه سال ۲۰۱۸ و ثبت نمودن رکورد قیمت ۲۰,۰۰۰ دلاری برای بیت کوین رسیده بود، بیان کرد:

 بهبود الگوریتم‌های تخمین کارمزد، تقاضای تراکنش کمتر،دسته‌بندی کردن تراکنش‌ها و پذیرش سگویت باعث شده تا از فضای بلاک استفاده ی بهتر و درنتیجه رقابت کمتر برای دسترسی به این منبع کمیاب (فضای بلاک) گردیده  است.

امسال تابستان نسخه ۰.۱۶.۱ نرم‌افزار بیت کوین کور منتشر گردید. این نسخه اصلی با «ارائه دادن ویژگی‌های نوین، تصحیح تعدادی از باگ نرم‌افزاری، بهبود بخشیدن در کارایی (شبکه) و نیز به‌روزرسانی کردن ترجمه‌های آن» منتشر گردیده است.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.