به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

آموزش ثبت نام در باینریوم و شروع کار با این پلتفرم ترید

آموزش ثبت نام در باینریوم و شروع کار با این پلتفرم ترید

امروز در این مقاله قصد داریم آموزش ثبت نام در باینریوم را ارایه کنیم و به صورت گام به گام شروع به کار با این پلتفرم را به شما توضیح دهیم.

قبل از این پلتفرم مبادلاتی باینریوم را معرفی کردیم. این پلتفرم امکانات مشابه پلتفرم الیمپ ترید را دارد و بعد از تحریم ایرانیان توسط الیمپ ترید می نیرو گفت که باینریوم جایگزین مناسبی برای الیمپ ترید هست. به همین علت در این نوشته آموزشی به روش ثبت اسم در باینریوم به صورت گام به گام پرداخته ایم.

 

آموزش ثبت نام در باینریوم

ثبت نام در وب سایت باینریوم زیاد ساده و در چند مرحله ساده و کوتاه انجام می گیرد.

نکته

این نوشته صرفا یک نوشته آموزشی هست و هیچ گونه توصیه ای برای سرمایه گذاری یا هستفاده از یک پلتفرم خاص نمی کند. لطفا قبل از هستفاده از هر پلتفرمی تحقیقات خود را انجام دهید.

نکته

با وجود این که این وب سایت محدودیت خاصی برای کاربران ایرانی اعمال نمی کند اما با توجه به تحریم های آمریکا شدنی هست در صورت تشخیص حساب کاربری شما در این وب سایت مسدود شود.

برای جلوگیری از چنین مشکلی توصیه می کنیم با مشخصات ایرانی و به خاص آی پی ایرانی در وب سایت باینریوم ثبت اسم نکنید و زمانی که خوهستید وارد این وب سایت شوید از آی پی کشور های مجاز هستفاده کنید.

 

زمان مورد نیاز: ۱۵ دقیقه.

به منظور ثبت نام در باینریوم مراحل زیر را دنبال کنید.

وارد وب سایت باینریوم شوید.

با کلیک بر روی لینک https://binarium.com وارد وب سایت باینریوم شوید.

دانلود نسخه pdf کتاب پدر پولدار پدر فقیر به همراه خلاصه کتاب
همچنین بخوانید:

 

یکی از روش ها را برای ثبت اسم گزینش کنید.

در این وب سایت به روش های مختلفی می شود ثبت اسم کرد. در صورتی که اکانت فیسبوک یا گوگل دارید، می نیروید بدون نیاز به پر کردن فرم ثبت اسم، یک حساب کاربری با چند کلیک بسازید. کافی هست تا بر روی آیکون هر کدام در قسمت Social Networks کلیک کنید. سبعد به صفحه مربوط به همان شبکه راهنمایی می شوید که می بایست اجازه دسترسی باینریوم را به اطلاعات اکانت خود بدهید. در غیر این صورت می نیروید آدرس ایمیل و بعدورد دلخواه خود را در فرم وارد و بعد از گزینش واحد ارزی مورد هستفاده در اکانت (قبل فرض دلار آمریکا) و نشانه گذاری آیتم I Accept Terms and Agreement در نهایت بر روی دکمه OPEN AN ACCOUNT FOR FREE کلیک کنید.

آموزش ثبت نام در باینریوم
آموزش ثبت نام در باینریوم

ایمیل خود را تایید کنید.

در صورتی که از روش دوم یعنی تکمیل فرم برای ثبت اسم در باینریوم هستفاده کرده باشید، یک ایمیل برای شما ارسال می شود که می بایست بر روی دکمه Confirm Registration در این ایمیل کلیک کنید تا آدرس ایمیل شما تایید شود.

 

با قوانین موافقت کنید.

با نخستین ورود به حساب کاربری به شما درمورد خواندن متن توافقاسمه و قوانین هستفاده از باینریوم هشدار داده می شود و شما می نیروید با کلیک بر روی دکمه AGREE AND PROCEED موافقت خود را اعلام کنید.

آموزش ثبت نام در باینریوم
آموزش ثبت نام در باینریوم

عضویت را کامل کنید.

بعد از شما خوهسته می شود تا اطلاعات تکمیلی از جمله اسم، اسم خانوادگی و عدد تلفن را وارد کنید.

خريد پرفکت ماني با ويزا کارت
همچنین بخوانید:

توصیه می کنیم از وارد کردن اطلاعات فردی ایرانی خودداری کنید. در نهایت بر روی دکمه START TRADING کلیک کنید.

تکمیل ثبت نام در باینریوم
تکمیل ثبت نام در باینریوم

حالا وارد حساب کاربری خود می شوید و می نیروید از امکانات باینریوم استفاده کنید.