به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

کریگ رایت: توانایی پرداخت بیت کوین‌های کلیمن را ندارم

کریگ رایت: توانایی پرداخت بیت کوین‌های کلیمن را ندارم

پرونده کریگ رایت و فسخ توافق

پرونده کریگ رایت درباره ی یک مهندس علوم کامپیوتری در کشور استرالیا می باشد. طی نشستی که در مورد پرونده کریگ رایت بر پا شد. خود آقای Craig Wright اذعان نمود که نمی تواند به توافق خودش با وراث آقای David Kleiman متعهد بماند. و از پس تامین مالی توافق خود بر نمی آید. وب سایت کوین دسک در این باره اعلام نموده است که دادگاهی در ناحیه ی جنوبی ایالت فلوریدا مدارکی را ارائه نموده است که بر طبق آن ها پرونده کریگ رایت در مورد توافق او فسخ اعلام شده است. این موضوع مربوط می شود به تاریخ سی ام اکتبر یا همان هشتم آبان ماه همین امسال.

 

بیت کوین
بیت کوین

موضوع پرونده کریگ رایت چه بود؟

بد نیست بدانید که آقای Craig Wright بیشتر دارایی های بیت کوینی خود را قبل از سال دو هزار و چهارده کسب نموده است. و قرار بوده است که بیش از نصفی از آن را به خانواده ی آقای کلیمن پرداخت نماید. اما پس از این که او تصمیم می گیرد تا از انجام این کار سر باز بزند. پرونده ی او مجددا در دادگاه به جریان می افتد. در این حال وکیل آقای کلیمن هم بیکار ننشسته و رخواست نموده است. تا شاهدی را احضار نمایند. در سال دو هزار و هجده آیرا کلیمن شکایتی از کریگ رایت را به دادگاه عرضه نمود. البته این شکایت بیشتر جنبه ی نیابتی از جانب برادر او را داشت. آیرا در آن زمان توانست آقای رایت را متهم به این کند.

که وراث برادرش را از طریق دست بردن در ایمیل ها و مکاتبات آن ها گول زده است. آخر شهریور ماه همان موقع بود که آیرا دیگر نتوانست ادعای خود را ثابت کند. او ادعا می کرد به میزان یک و یک دهم میلیون بیت کوین در آدرس هایی ناشناس ذخیره شده اند. به دلیل این که نتوانست ادعای خود را به اثبات برساند. قاضی وقت آقای Bruce Reinhart او را متهم شناخت. وقتی هم که جلسه ی دفاع تشکیل شد. به دو دلیل نمی تواند ادعای خود را به اثبات برساند. یکی این که شریکش حالا دیگر مرده است و نیست. و دیگر این که رمز نگاری ها پیچیده تر از این است که بتوان این ادعا را به اثبات رسانید.

 

حکم
قاضی

برداشت قاضی در مورد پرونده

زمانی که کلیمن چنین ادعایی را نتوانست به اثبات برساند. قاضی به این نتیجه رسید که او قصد فریب کاری داشته است. ضمنا اظهاراتش هم تناقض دارد. البته آقای Bruce Reinhart هم که یکی از وکلای کلیمن بود چنین گفت. ” این بحث‌ها به در خواست Craig Wright آغاز شد. تازه فرض هم بر این بود که او توانایی تأمین مالی این توافق را دارد.” آقای Craig Wright هم به این متهم شد که بدون این که از قبل تصمیم خود را اعلام کند. توافق مورد نظر را فسخ نموده بوده است. البته ذکر این نکته نیز الزامی می باشد.

که این نوع توافق الزامی نداشته است. و شاید هم به خاطر همین Craig Wright بدون اطلاع به دادگاه و طرف توافق اقدام به فسخ آن نمود. البته طبق این توافق لازم نبوده که حتما همه ی بند های آن مورد به مورد اجرا شوند. اما در عین حال به این معنا هم نبوده است که بتوان آن را به طور کلی پشت گوش بیندازند.

 

طوفان دوریان

کمی پس از این که طوفان دوریان به وقوع پیوست. رایت از خود قاضی خواست. تا کمی بیشتر به تیم حقوقی او زمان بدهند. تا بتوانند بهتر از پرونده کریگ رایت به دفاع بپردازند. حالا باید منتظر ماند و دید که دادگاه در تاریخ یازدهم فروردین هزار و سیصد و نود و نه چه تصمیمی می گیرد.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.