به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

مجلس نمایندگان آمریکا: نازی‌ها و تروریست‌ها از بیت کوین استفاده می‌کنند!

مجلس نمایندگان آمریکا: نازی‌ها و تروریست‌ها از بیت کوین استفاده می‌کنند!

عده ای از اعضای مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا بیت کوین و ارزهای دیجیتال را ابزاری برای استفاده تروریست، نازی و جنبش‌های نژادپرستانه دانسته و از آن در مجلس با همین عنوان نام بردند.

به گزارش Fxstreet، کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه هفته سپری شده طی جلسه ای در مجلس برگذار شد در قسمتی از جلسه به موضوع ارزهای دیجیتال غیر مترمرکز پرداخته شد.

در این جلسه، برد شرمن (Brad Sherman) به عنوان یکی از نمایندگان سخنگو اظهار کرد که محرمانه بودن و تحت کنترل نبودن ارزهای دیجیتال آنرا به وسیله ای برای تامین مالی برخی تروریست ها تبدیل کرده و به صورت مستند گفت که سفیدپوستان نژادپرست از بیت کویین استفاده میکنند وهمچنین این نماینده افزود :

وقتی [بیت کوین] برای حماس کار می‌کند، برای نازی‌ها نیز کار خواهد کرد

این نماینده در گفته های خود به استفاده ابزاری حماس از بیت کوین برای دریافت‌ کمک‌های مالیِ خارجی سخن گفت. دغدغه ها و سخنانی مانند سخنان برد شرمن (Brad Sherman) نیز از سوی جرد مپلس (Jared Maples)، نماینده نیوجرسی و رنا میلر (Rena Miller)، متخصص مالی در مرکز پژوهشی کنگره، ابراز شد.

به گفته مپلس، دلیل استفاده حماس حماس از ارزهای دیجیتال قابل ردیابی نبودن و امن بودن شبکه ارزهای دیجیتال است. همچنین او در این خصوص خاطر نشان کرد که آندرو انگلین (Andrew Anglin)، سردبیر وب‌سایت نژادپرستیِ «The Daily Stormer»، پس از حملهٔ شارلوتزویل در ویرجینا، ۶۰,۰۰۰ دلار کمک حمایتی در قالب بیت کوین دریافت کرده است.

اعضای کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا همچنین در خصوص بهره بری افراد نئونازی از ارزهای دیجیتال و درخواست کمک‌های مالی از طریق این دارایی‌ها اشاره کردند که به گفته‌ نمایندگان، این کمک می‌کند تا آن‌ها قادر باشند عملیات‌های خود را در سرتاسر آمریکا انجام دهند.

جورج سلیم (George Selim) از مقامات بلند پایه «اتحادیه ضد افترا» گفت که وب‌سایت‌های نازی مانند «Stormfront» جهت ادامه فعالیت های خود به کمک‌های مالی از طریق ارزهای دیجیتال وابسته هستند.

در عین حال، اعضای مجلس نمایندگان در ادامه به این توافق رسیدند که در کنار مبارزه با گروه‌های تروریستی، میبایست از حریم خصوصی کاربران ارزهای دیجیتال که هیچگونه ربطی به گروهک های مخرب ندارند مراقبت شود.

.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.