به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

مکس گفت: نرخ بیت کوین به ۴۰۰,۰۰۰ دلار می‌رسد

مکس گفت: نرخ بیت کوین به ۴۰۰,۰۰۰ دلار می‌رسد

مکس کایسر (Max Keiser)، صدا پیشه و مجری بسیار محبوب آمریکایی، هنگام ضبط برنامه رادیویی اینفووارز (InfoWars) در شهر آستین، هدفی که قبلا برای نرخ بیت کوین مشخص کرده بود را بیشتر کرد.

به نقل از یوتودی، کایسر طی این سفر توانست با الکس جونز (Alex Jones)، یکی از معروف ترین نظریه پردازان در عرصه تئوری توطئه و یکی از موسسین اینفووارز، دیدار و گفتگو کرد. ولی قسمت جالب این بازدید، تعیین هدف جدید کایسر در نرخ افزایش بیت کوین بود. او در این باره افزود:

براینخستین بار در هشت سال قبلی، نرخ بیت کوین را ۴۰۰,۰۰۰ دلار در آینده خواهیم دید. در حال حاضر هدف بنده این مقدار است.

کایسر که یکی از نخستین طرفداران و موافقان سلبریتی ارزهای دیجیتال بوده، در آن زمان که نرخ هر بیت کوین 1 دلار بوده پیش بینی کرده بود که نرخ بیت کوین به 100.000 دلار میرسد. که بسیار در آن زمان این رقم دور از ذهن بود. با این حال نباید پیش بینی های کایسر تنها به علت دور از ذهن بودن نادیده گرفته شود.

با اینکه بسیاری از افراد از کایسر انتقاد کردند و از پیش بینی او اشکال گرفتند و.لی کایسر به آنها خاطر نشان کرد که  اکنون میتوانید پول خودرا 40 برابر کنید. او در ادامه سخنان خود در رابطه با نرخ بیت کوین گفت:

خبر خوب این است که بیت کوین ۱۰,۰۰۰ دلاری یا ۹,۳۰۰ دلاری به میزان بیت کوین ۱۰۰ دلاری هوس انگیز است.

از سویی دیگر، الکس جونز، این مجری معروف ولی پر حاشیه که از سال ۲۰۱۸ در لیست سیاه بیشتر رسانه های بزرگ امریکا قرار گرفت، بیت کوین را حجم عظیمی از آتش تشبیه کرد که بانک ها و دولت ها قادر به کنترل آن نیستند.

میبایستساتوشی را یکی از قهرمانان تاریخی دنیا بدانیم که بدون هویت و آدرس به زمین آمده تا به مردم جهان خدمت کرده باشد.

با این حال، جونز در ادامه افزود که تا به امروز حاضر نشده بود برای بیت کوین تبلیغ کند؛ زیرا هنوز نتوانسته بود به درک مناسب و کاملی درخصوص این فناوری جدید ساتوشی برسد.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *