به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

وال‌استریت در شرف تعطیلی به خاطر کرونا؛ معاملات بیت کوین متوقف نمی‌شود!

وال‌استریت در شرف تعطیلی به خاطر کرونا؛ معاملات بیت کوین متوقف نمی‌شود!

در ادامه گسترش ویروس کرونا و رسیدن آن به نیویورک، اغلب بانک ها در شرف تعطیلی برخی شعبه های خود قرار گرفتند. همچنین احتمال اینکه این ویروس قادر باشد وال استریت را نیز دچار مشکل کند زیاد است. ولی خوشبختانه بازارهای ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین از این معظلات در امان میباشند.

به نقل از بیت کوینیست، بازار سهام روز دوشنبه پس از شوک در بازار نفت تعطیل گردید. با این وجود، مشکل کرونا برای ساخت و کارهای وال استریت بسیار بزرگتر است. بعضی از بانک ها و نهادهای مالی عظیم جهان در حال برنامه ریزی برای همگام شدن باش رایط میباشند که این همگامی ممکن است به کم کردن نیروهای کار خود در جهت جلوگیری از شیوع ویروس باشد. بعضی دیگر نیز قصد نقل مکان بانک خود در این شرایط را دارند.

بانک جی‌پی‌مورگان (JPMorgan)، گروه های فروش وبازاریابی خودرا میان دفترهای دیگر خود توزیع کرده است. بانک مرکزی آمریکا نیز از این شرایط در امان نبوده و همین کار را با گروه های خود کرده است. تریدرهای گلدمن ساکس (Goldman Sachs)  هم تصمیم گرفته اند که تا مدتی به صورت دورکاری به فعالیت خود ادامه دهند.

به جز وال استریت و نیویورک، لندن هم درحال ارزیابی موقعیت خود در رابطه با ویروس کرونا میباشد و در فکر راه حل های احتمالی میباشند. آمار و ارقام رسمی انگلیس، نشان از مرگ 6 تن به موجب ویروس کرونا دارد. دویچه بانک (Deutsche Bank) و HSBC فعالیت خودرا با بعضی از کارمندان خود به صورت دورکاری ادامه میدهند.

با بالا رفتن آمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در نیویورک و لندن، اغلب نهادهای معاملاتی که فعالیت خرید و فروش در بازرا سهام را داشتند تحت تاثیر این موقعیت قرار گرفته و منتظر تعطیلی های احتمالی میباشند.

بازارهای سهام و معاملات در تمام جهان تحت تاثیر این ویروس قرار گرفته اند. ولی خوشبختانه صرافی های بزرگ ارز دیجیتال  در ضمن دارا بودن دفاتر رسمی قادرند فعالیت های مربوط به صرافی هارا به شکل آنلاین و فاقد حضور فیزیکی ادامه دهند. با این حساب جامعه ارزهای دیجیتال میتواند اطمینان داشته باشد که ویروس کرونا و یا هر ویروسی در آینده قادر نیست روی کسب و کار و فعالیت ان ها اثرگذار باشد.

حتی عظیم ترین صرافی های ارز دیجیتال که گروهی بزرگ متشکل از 1.000 تن اداره میشود، برای نمونهف بر اساس داده های صفحه لینکدین، صرافی کوین بیس قریب به بیتشر از 1.000 نفر اداره میشود. در مقام مقایسه، جی پی مورگان بالای 200.000 کارمند دارد که ده ها هزار نفر از این آمار در نیویورک مشغول فعالیت میباشند.

بانک و نهادهای مالی قصد دارند خیلی از فعالیت های خودرا به صورت انلاین ادامه بدهند. انجمن اوراق بهادار و بازارهای مالی (SIFMA) که یک تیم از معامله گران وال استریت میباشد، در گفت و گویی به نکته این شاره کردند که در طول هر سال ظرفیت و قدرت این نهادرا جهت عملیات فوریتی بوسیله اینترنت و سایت های پشتیبان و کانال های مرتبط مورد نیاز را تحلیل میکند.

 

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *