به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بیت کوین رایگان ؛ انواع روش‌های کسب بیت کوین بدون سرمایه

بیت کوین رایگان ؛ انواع روش‌های کسب بیت کوین بدون سرمایه

چگونه بدون پرداخت پول، بیت کوین دریافت کنیم؟ بیت کوین رایگان وافعیت دارد یا افسانه است؟ آیا واقعاً جایی وجود دارد که بیت کوین مجانی به افراد اعطا کند؟ بعد از خواندن این مقاله به پاسخ تمام این پرسش ها خواهید رسید و با وب‌سایت‌هایی که قادر هستید با آنها بیت کوین دریافت کنید، آشنا خواهید شد. لطفا تا انتهای مطلب با زرین اکسچنج همراه باشید.

بیت کوین رایگان حقیقت دارد؟ هم بله هم نه. در حقیقت، میبایست این سوال را به دو سوال دیگر تقسیم کرد. آیا جایی وجود دارد که در ازای فعالیتی به ما بیت کوین بدهد؟ بله. آیا جایی هست که محض رضای خدا به ما بیت کوین هدیه بدهد؟ به هیچ وجه ممکن.

«نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود.»

«پنیر رایگان تنها در تله موش پیدا می‌شود.»

دو جمله بالا خیلی کلیشه‌ای میباشند و احتمالاً بارها آنها را شنیده‌اید، ولی این چیزی از درستی آنها کم نمی‌کند. شما قادر هستید بدون خرید بیت کوین، آن را دریافت کنید، اما نباید تصور کنید که کسی عقلش را از دست داده و حاضر است بیت کوین‌های با ارزش خودرا را بدون هیچ چشم‌داشتی به شما هدیه بدهد.

البته در ماه‌های نخست پیدایش بیت کوین (سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۰)، افراد فعال در این زمینه و اشخاصی که عاشق بیت کوین بودند، جهت آشنا کردن مردم با این پروژه، بیت کوین رایگان به افراد دیگر اعطا میکردند. در آن دوره بیت کوین ارزش بسیار کمی را دارا بود و قیمت چند هزار واحد از آن به ۱۰۰هزار تومان هم نمی‌رسید. ولی بیت کوین دیگر آن دوران را سپری کرده است. در هنگام نوشتن این مطلب، قیمت بیت کوین تقریبا 10,638 دلار (بیشتر از 317 میلیون تومان) میباشد و دیگر هیچ کس حاضر نیست مثل گذشته بیت کوین رایگان به کسی هدیه بدهد.

چنانچه هنوز هم به دنبال بیت کوین رایگان میباشید، یک خبر بد و یک خبر خوب برای شما داریم. خبر بد این است که در حال حاضر اغلب راه‌های دریافت بیت کوین رایگان به شیوه ای جهت سوء‌استفاده از شما تبدیل شده‌اند. بیشتر این شیوه ها وقت زیادی از شما خواهند گرفت، درآمد بسیار کمی هم دارند و با فعالیت خود تنها موجب می‌شوید تا جیب افراد دیگری پر شود. خبر خوب اینکه بیت کوین تا هشت رقم اعشار قابل تقسیم میباشد. یعنی به عنوان نمونه، می‌توان به جای ۱ بیت کوین کامل، ۰.۰۰۰۱ از آن را بدست آورد که امروز ارزشی ندارد، اما چند سال دیگرممکن است صدها برابر شود.

در ادامه شیوه ها و وب‌سایت‌هایی را معرفی می‌کنیم که قادرید با آنها بیت کوین دریافت کنید. برخی از این شیوه ها مثل «فاست»، بسیار راحت‌ هستند، اما اغلب افراد در پایان چیزی عایدشان نمی‌شود و یا به درآمد ناچیزی دست پیدا میکنند. برخی دیگر از جمله «فریلنسری»، دشوار هستند، ولی درآمد تضمینی ومناسبی دارند.

فاست‌ بیت کوین

بیت کوین رایگان ؛ انواع روش‌های کسب بیت کوین بدون سرمایه

«Faucet» در زبان انگلیسی به معنای شیر آبی میباشد که چکه می‌کند. از این کلمه می‌توان معنی «درآمد قطره‌ای» را برداشت کرد.
  • میزان سختیپایین
  • درآمدکم

فاسِت (Faucet) به سایتی اطلاق می‌شود که قادرید در آن هر چند ثانیه یک بار بیت کوین یا ارز دیجیتال دیگری بدست بیاورید.

ایده مجذوب کننده بنظر میاید؛ چند ثانیه صبر کن، روی یک دکمه کلیک کن و بیت کوین رایگان بدست بیاور. ولی باید حقیقت را گفت: به احتمال خیلی زیاد چیزی از فاست به شما نخواهد رسید؛ به دو دلیل اصلی:

  • میزانی که هر بار بیت کوین بدست بیاورید، بسیار کم میباشد (به عنوان نمونه، هر بار زدن دکمه ۰.۰۰۱ دلار – کمتر از ۳۰ تومان)
  • کمترین مبلغ مجاز جهت برداشت بسیار زیاد است (به عنوان نمونه، ۲۰ دلار)

و این در حالتی است که سایت فاست در هنگام درخواست برداشت هزار بهانه نیاورد تا پول‌تان را پرداخت نکند.

در روزهای نخست پیدایش بیت کوین، فاست‌ها نیت درستی داشتند و با پرداخت بیت کوین رایگان در تلاش بودند که مردم را با این پروژه آشنا کنند. ولی هم اکنون فاست‌ها با جذب تعداد بالایی بازدید و تبلیغات زیاد، به شیوه ای جهت پر کردن جیب صاحب‌شان تبدیل شده‌اند. شما با کار در سایت فاست به صاحب سایت کمک می‌کنید تا با تبلیغات و بهره‌مندی از بازدید شما، درآمد خوبی دریافت کند.

ولی امتحانش مجانی میباشد؛ اگر حدس می‌زنید قادرید سیستم را دور بزنید و با شیوه های متنوع از فاست به سود زیادی برسید، این سایت هارا امتحان کنید.

در اغلب فاست‌ها، به جز کلیک کردن بر روی دکمه، شیوه های دیگری جهت افزایش شانس کسب درآمد وجود دارد، که از جمله آنها می‌توان به دریافت لینک معرفی (referral) و جذب افراد جدید اشاره کرد.

سه گزینه از بهترین سایت‌های فاست بیت کوین عبارت‌اند از:

Faucet Hub

یکی از خدمات مناسب و عالی این سایت که برای نخستین بار در این عرصه مشاهده شد، گرآوری لینک کل فاست های در یک لیست و فهرست بود و کاربران دیگر لازم نبود جهت انتخاب فاست های متنوع تمام سایت هارا بگردند. یکی از قابلیت های مناسب دیگر این سایت معین کردن میزان درآمد شما از فاست و اینکه چه مقدار زمان برای این فعالیت میبایست صرف کنید و همچنین دوره های پرداخت های خودرا نیز برای کاربران معین نموده است. و در پایان معین میکند یک فاست اکنون به درستی فعالیت میکند و برای مثال ارز دیجیتال این فاست هنوز ارزش خودرا حفظ کرده است. شما در این سایت قادرید که فاست ارز دیجیتال مورد نظر و محبوب خودرا مانند اتریوم، مونرو، لایت کوین، بیت کوین کش و دیگر رمزارزهارا پیدا کنید و از سالم بودن آن اطمینان داشته باشید.

Bonus Bitcoin

این گزینه فاست مناسبی جهت دریافت بیت کوین میباشد زیرا هیچ بازی و موراد اضافه ای نداشته و فقط میبایتس بر روی یک دکمه کلیک کنید و سکه های خودرا بدست آورده و خارج شوید.

Cointiply

این فاست که مخصوص بیت کوین است بازی ها و تبلیغات های متنوعی را برای کاربران خود فراهم کرده است. مقدار درآمد قابل کسب از این فاست در مقایسه با فاست های دیگر بیشتر است و راه های بیشتری نیز جهت بالا بردن موجودی حسابتان به شما پیشنهاد خواهد کرد که در برخی موارد ممکن است موجب از دست دادن بیت کوین های شما نیز شود.

Moon Bitcoin

این گزینه یکی از قدیمی ترین فاست های بیت کوین محسوب میشود که هنوزهم مشغول فعالیت است. این وب سایت دارای یک گزینه متفاوت با سایت های دیگر است که شمارا قادر میسازدزمان پرداخت خودرا از قبل مشخص کنید. هرچه مدت زمان پرداخت زودتر باشد میزان پرداختی شما کمتر خواهد بود و همچنین برعکس. میبایتس با در نظر داشتن موقعیت خود مناسب ترین زمان را انتخاب کنید.

فریلسنری

بیت کوین رایگان ؛ انواع روش‌های کسب بیت کوین بدون سرمایه

  • میزان سختیبالا
  • درآمدزیاد

چنانچه مهارت زیادی در کسب‌وکارهای آنلاین (مثل برنامه‌نویسی، طراحی، تولید محتوا و …) دارید و همچنین به زبان انگلیسی مسلط هستید (به معنای واقعی کلمه مسلط!) قادر هستید به‌ شکل دورکاری با افراد و کسب‌وکارهای متنوعی همکاری کنید و دستمزد خود را به‌ شکل بیت کوین کسب کنید. این روزها شرکت‌های مختلفی در زمینه ارزهای دیجیتال نیرو استخدام می‌کنند و تعدادشان هرروز رو به افزایش است.

با اینکه این روش نیاز به مهارت تخصصی دارد و تسلط به زبان انگلیسی در آن ها از اهمیت زیادی برخوردار است، درآمد آن می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد.

دو گزینه از بهترین سایت‌هایی که بوسیله آن ها قادرهستید فریلنسر شوید و بیت کوین ریافت کنید:

1. crypto.jobs

در وب‌سایت «کریپتو دات جابز» قادر هستید موقعیت های شغلی شرکت‌های بزرگ ارز دیجیتال را که در سراسر دنیا مشغول به کار هستند، مشاهده و درخواست همکاری بفرستید. صرافی‌ها و کیف پول‌های خارجی بزرگ هم در این وب‌سایت آگهی‌های خود را ثبت میکنند که فعالیت در آن ها میتواند برای شما پیشرفتی خوب را به ارمغان بیاورد. بسیاری از موقعیت های شغلی موجود در این وب‌سایت، دورکاری میباشد و دستمزد شما با بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال پرداخت می‌شود.

2. cryptogrind

در وب‌سایت cryptogrind.com قادرید با ارائه خدمات متنوع جهت کارفرما‌یان در سراسر جهان، کسب درآمد بیت کوینی را تجربه کنید. برنامه‌نویس‌ها، افراد متخصص در بازاریابی دیجیتال، طراح‌های گرافیک و … در این وب‌سایت قادرند از میاند فرصت های شغلی، فرصت مورد نظر خودرا انتخاب کنند و با فعالیت در آن ها دستمزد خودرا به شکل بیت کوین دریافت کنند.

پیوندهای ارجاع (لینک‌های referral)

بیت کوین رایگان ؛ انواع روش‌های کسب بیت کوین بدون سرمایه

  • میزان سختیمتوسط
  • درآمد: متوسط

شیوه درآمد از لینک‌های ارجاع بسیار آسان است: در یک سایت که امکان کسب درآمد با لینک‌ ریفرال در آن وجود دارد ثبت‌نام کن، لینک مخصوص خودت را بگیر، آن را به اشتراک بگذار و در پایان در ازای ثبت‌نام یا فعالیت کاربران جدید، به عنوان پورسانت بیت کوین کسب کن. با شرکت در برنامه‌های عضوگیری (Affiliate) قادر هستید ارز دیجیتال رایگان دریافت کنید، به شرطی که در سایت‌های معتبری ثبت‌نام کنید. به خاطر داشته باشید بیشتر طرح‌های عضوگیری، یا کلاهبرداری میباشند و یا شرکت در آنها هیچ سودی را برای شما به ارمغان نمیاورند.

با این وجود، برنامه های جذب مشتری در صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال بسیار معتبر هستند و می‌توان با خیال راحت در آنها فعالیت کرد. تنها لازم است در صرافی‌هایی که در ادامه سه مورد از آنها را به توجه شما میرسانیم، ثبت‌نام و لینک ارجاع (referral) خود را بگیرید. در صورتی که کاربری با لینک شما در سایت صرافی ثبت‌نام کند و معامله ای صورت بدهد، درصد کمی از کارمزد معاملات فرد که قرار است به صرافی برسد، به شما تعلق می‌گیرد.

۱. بایننس

بایننس یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال در سراسر جهان است. بعد از ثبت‌نام در این سایت، قادرید از بخش «Account» لینک دعوت خود را بگیرید و آن را به اشخاصی بدهید که علاقه دارند معاملات ارزهای دیجیتال را در این وب‌سایت آغاز کنند. با معاملات زیرمجموعه‌های شما، تا ۵۰ درصد کمیسیون معاملات آنها به کیف پول شما ارسال می‌شود.

۲. بیتمکس

بیتمکس از لحاظ حجم معاملات عظیم ترین پلفترم معاملاتی بیت کوین محسوب میشود. اگر فردی بوسیله لینک دعوت شما در این پلتفرم عضو شود، ۱۰ درصد از کارمزد معاملات او را شمتا دریافت خواهید کرد. موضوع جالب این است که اگر فرد با لینک دعوت عضو سایت شود، خودش هم به مدت ۶ ماه ۱۰ درصد تخفیف در کارمزد معاملات کسب می‌کند که این موضوع می‌تواند برای زیرمجموعه های در شرف عضو شدن نیز جذاب بنظر برسد.

۳. پکس فول

پکس فول (Paxful) یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های واسط جهت خرید و فروش بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال میباشد. ۵۰ درصد از کمیسیون اشخاص ثبت نام شده بوسیله لینک ارجاع، به دعوت‌کننده تعلق می‌گیرد.

کسب درآمد از تبلیغات بنری

بیت کوین رایگان ؛ انواع روش‌های کسب بیت کوین بدون سرمایه

  • میزان سختیپایین
  • درآمد: بستگی به بازدید وب‌سایت یا اپلیکیشن دارد

اگر یک وب‌سایت با بازدید بالا یا یک اپلیکیشن پرمخاطب را در اختیار داشته باشید، قادر هستید با درج بنرهای تبلیغاتی در آنها درآمد بیت کوینی مناسبی را کسب کنید. روند کار به این شکل است که در یک یا چند وب‌سایت نمایش‌دهنده تبلیغات عضو میشوید و بنرهای تبلیغاتی را در وب‌سایت یا برنامه خود درج میکنید. بنابراین با هر کلیک از سوی کاربران شما، مبلغی به موجودی حسابتان واریز میشود.

سه سایت برتر در حوزه تبلیغات بنری در زمینه ارزهای دیجیتال عبارت‌اند از:

۱. CoinTraffic

وب‌سایت CoinTraffic.io در سال ۲۰۱۴ با هدف تبلیغات فعالیت های حوزه ارز دیجیتال آغاز به کار کرد. در این وب‌سایت می‌توان با نمایش انواع تبلیغات از قبیل بنرها، پاپ‌آپ و تبلیغات محلی به صورت بیت کوین سود دریافت کرد. کار کردن با این پلتفرم ساده است و واریز‌ی‌ها به موقع صورت میگیرد. کمترین مقدار تعیین شده جهت برداشت از این سایت ۲۵ یورو بوده که به شکل بیت کوین نیز قابل واریز میباشد.

۲. Coinzilla

وب‌سایت Coinzilla.com یکی دیگر از پروژه های تبلیغاتی است که به کسب‌وکارهای حوزه ارز دیجیتال خدمات می‌دهد. علاوه بر بیت کوین، در این وب‌سایت می‌توان با اتریوم نیز مشغول فعالیت و خدمات رسانی شوید. این وب‌سایت از انواع متنوع بنر و تبلیغات پشتیبانی می‌کند و واریزی‌های این سایت سر زمان مشخص میباشد. از نکات منفی این سایت می‌توان به حداقل برداشت ۵۰ یورویی اشاره کرد که ممکن است برای سایت‌های کم بازدید مناسب بنظر نرسد.

۳. Bitmedia

وب‌سایت Bitmedia.io از سال ۲۰۱۴ تا امروز در زمینه تبلیغات بنری مشغول فعالیت است. در این پلتفرم می‌توانید جهت کسب درآمد انواع بنرهای متحرک و ثابت را مورد استفاده قرار دهید و در وب‌سایت یا برنامه‌های خود قرار بدهید. کمترین مقدار قابل برداشت از این سایت بسیار پایین و ۰.۰۰۱ بیت کوین میباشد که به جذابیت‌های آن برای افرادی که سایت کم بازدید در اختیار دارند، می‌افزاید.

مراقب هک و کلاهبرداری‌ها باشید

بیت کوین رایگان ؛ انواع روش‌های کسب بیت کوین بدون سرمایه

دو مرتبه همان جمله که از پیش گفتیم را به خاطر بیاورید: «پنیر رایگان تنها در تله موش پیدا می‌شود.»

در روش‌هایی که در این مطلب با آن ها آشنا شدید، نیاز به پرداخت پول نمیباشد. لذا با این حساب مراقب باشید که با وعده‌های توخالی سرتان را کلاه نگذارند. با توجه به مسائلی که بالاتر هم به آن اشاره کردیم، خیلی از طرح‌های دریافت ارز دیجیتال رایگان، به‌خصوص با شیوه عضوگیری، کلاهبرداری میباشند و تنها با هدف سوء‌استفاده از افراد با دانش کم ایجاد شده اند.

یکی از مثال های رایج کلاهبرداری در این زمینه، پروژه اهدای بیت کوین (Bitcoin Giveaway) در شبکه‌های اجتماعی میباشند. افراد کلاهبردار با نام و تصویر اشخاص معروف نظیر ویتالیک بوترین، خالق اتریوم یا ایلان ماسک، کارآفرین افسانه‌ای، صفحه های فیک را ایجاد میکنند و در زیر پست‌های پربازدید این افراد، به عنوان نمونه وعده می‌دهند که می‌خواهند بیت کوین رایگان به مردم اعطا کنند و اگر ۰.۱ بیت کوین به آدرس آنها واریز کنید، به جای آن ۰.۲ بیت کوین کسب خواهید کرد. شاید مسخره به نظر برسد، ولی تا امروز با این شیوه میلیون‌ها دلار کلاهبرداری شده است و حتی در گذشته ویتالیک بوترین، خالق اتریوم نام صفحه توییتر خود را به «non-giver of ETH» (به معنای کسی که اتر نمی‌دهد) تغییر داده بود.

بیت کوین رایگان ؛ انواع روش‌های کسب بیت کوین بدون سرمایه

همچنین بعضی از طرح‌های بیت کوین رایگان در تلاش هستند تا با شیوه های متنوع (صفحات تقلبی، نرم‌افزارهای مخرب و …) به کاربران نفوظ کنند و یا با استفاده فیشینگ، اطلاعات خصوی افراد را (مثل رمز کارت بانکی، کلید خصوصی کیف پول، کلمه عبور ایمیل و …) جهت سواستفاده بدست بیاورند.

لذا پیش از اقدام جهت فعالیت در یک سایت که ادعای پرداخت بیت کوین رایگان را تبلیغات خود کرده است، حتماً از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید، به هیچ‌ وجه پولی پرداخت نکنید، اطلاعات خصوصی خود را مثل کلمه عبور ایمیل یا کلید خصوصی کیف پول به هیچ وجه در اختیار دیگران قرا ندهید و هرگز یک نرم‌افزار را دانلود نکنید، به جز از منابع معتبر (مثل گوگل پلی یا وب‌سایت رسمی).

جمع‌بندی

با کار کردن در فاست، فریلنسری، لینک‌های ارجاع و درج بنرهای تبلیغاتی در وب‌سایت خود قادر هستید در ازای فعالیت خود بیت کوین بدست بیاورید. پیشنهاد می‌کنیم زمان خود را روی فاست‌ها هدر ندهید و همچنین پیش از فعالیت در پروژه های عضوگیری، از اعتبار وب‌سایت‌های مورد نظرمطمعن شوید. حواستان را جمع کنید تا وعده بیت کوین رایگان شما را به قربانی کلاهبرداری یا هک تبدیل نکند. چنانچه به جز شیوه های معرفی‌شده در این مطلب، از روش دیگری موفق شده اید بیت کوین رایگان بدست بیاورید، در بخش نظرات برای ما و دیگر بازدیدکنندگان این مطلب معرفی کنید.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *