به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

آموزش احراز هویت

چرا احراز هویت لازم است؟

در جمهوری اسلامی ایران، تبادل پول ها و ارزهای دیجیتال هنوز قانونی و مجاز نشده است. از این رو شرکت های بزرگی مانند وبمانی، پرفکت مانی و... هیچ دفتر و نمایندگی در خاک این کشور ندارند. از این رو ارزهای دیجیتال تبدیل به کالای مورد علاقه کلاهبرداران اینترنتی و مجرمان سایبری می شود و آن ها با استفاده از کارت های سرقتی اقدام به خرید ارز های مختلف دیجیتالی می کنند و زمانی که پول تبدیل به ارز دیجیتال شد دیگر به هیچ وجه امکان بازگشت دادن آن وجود ندارد و همچنین هیچ منبعی برای اطلاع از هویت شخص صاحب حساب در دسترس نیست.

بنا به دستور قوه قضائیه و پلیس فتا جهت پیشگیری از تخلفات و یا پیگیری کلاهبرداری های احتمالی توسط حساب های بانکی افراد، هر فرد تنها می بایست با اطلاعات حساب کاربری خود اقدام به خرید و استفاده از خدمات این مجموعه نماید، به این منظور برای فعال سازی حساب کاربری، یک شماره تلفن ثابت و کارت شناسایی معتبر جهت تأیید هویت و فعال سازی حساب کاربری درخواست می شود؛ لازم به ذکر است این فرآیند تنها یک بار انجام می شود.

احراز هویت در زرین اکسچنج فوق العاده آسان است.

تکمیل اطلاعات پروفایل

از منو تنظیمات گزینه "پروفایل" را انتخاب کنید. پروفایل را مطابق اطلاعات هویتی و سکونتی خودتان به شکل کامل و دقیق وارد کنید.

تایید شماره موبایل

به صفحه اصلی پنل کاربری یا همان داشبورد مراجعه کنید، در قسمت تایید شماره موبایل دکمه "ارسال کد" را انتخاب کنید. سپس کد ارسال شده به شماره موبایلتان را در کادر مربوطه وارد کنید تا شماره موبایل شما بصورت اتوماتیک تایید شود.

تایید ایمیل

ایمیل خود را نیز مشابه شماره موبایل از داشبورد تایید کنید، گزینه ارسال کد را انتخاب نموده و کد ارسالی به ایمیلتان را در کادر مربوطه وادر کنید تا ایمیل شما بصورت اتوماتیک تایید شود.

ارسال مدارک

از منو تنظیمات گزینه "ارسال مدارک" را انتخاب کنید. مدارک خواسته شده را انتخاب نموده و آپلود کنید. سپس منتظر تایید مدارک باشید.

تایید تلفن ثابت

پس از تایید مدارک ارسالی شما، یکی از کارشناسان واحد احراز هویت با شما تماس خواهد گرفت و در صورت صحیح بودن، شماره ثابت شما تایید خواهد شد.

تایید کارت بانکی

شما برای شروع خرید از سایت، ابتدا می بایست یک کارت بانکی اضافه نمایید و منتظر تایید آن بمانید. توجه نمایید شما تنها مجاز به خرید با کارت های تایید شده می باشید.

احراز هویت شما با موفیت انجام شد

خرید پول ها و ارزهای مجازی مختلف از سایت
فروش انواع ارز و پول های مجازی به سایت
خرید تا سقف 35 میلیون تومان در روز
فروش نامحدود به سایت

شما می توانید نتایج را مشاهده کنید.

4500 +
بیش از 4500 سفارش فروش به سایت
7000 +
بیش از 7 هزار خرید از وبسایت
1000
بیش از 1000 کاربر فعال و تایید شده