به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

مقامات خدمات مالی ژاپن بر تصمیمات خود درباره ارز دیجیتالی ژاپن تاکید کردند

مقامات خدمات مالی ژاپن بر تصمیمات خود درباره ارز دیجیتالی ژاپن تاکید کردند

براساس گزارش رویترز، اداره خدمات مالی ژاپن (FSA) نظر خود را برای صنعت کریپتو کشور اعلام کرده است، و مجوز مبادلات ارزی مجازی ژاپن JVCEA ( ارز دیجیتالی ژاپن ) را برای نظارت بر این فضا ارائه داده است.

تصویب FSA، که در روز چهارشنبه، 24 اکتبر سال 2018 انجام شد، به انجمن اجازه تنظیم بخش های حفاظت از دارایی های مشتری، دستورالعمل های عملیاتی، توضیح در مورد سیاست های ضد پولشویی و ارائه دستورالعمل های لازم برای رعایت مبادلات رمزنگاری در کشور را داده است.

رویترز به نقل از یک مقام FSA  که خواسته نامش فاش نشود نقل می کند:

وی معتقد است که این صنعت سریعتر رشد خواهد کرد اگر این شرکت توسط شرکت هایی که در صنعت فعالیت می کنند، حمایت و بررسی شود.

سیاست جدید خودتنظیمی بلافاصله موثر است. پیش از تصویب رگولاتور، JVCEA ( ارز دیجیتالی ژاپن ) مجموعه ای از قوانین خودمراقبتی را پیشنهاد کرد که در میان سایر اقدامات ممنوعیت تجارت سکه های محرمانگی محله، مانند مونرو، در مبادلات رمزنگاری بود. اعضا نیز در نظر دارند سپرده ها و اوراق قرضه دولتی را برای بیمه های دارایی های دیجیتالی تضمین کنند.

ارز دیجیتالی ژاپن
ارز دیجیتالی ژاپن

JVCEA ( ارز دیجیتالی ژاپن ) که در آوریل 2018 تاسیس شده است، انجمنی متشکل از 16 شرکت بورس اوراق بهادار مجاز در ژاپن است که به عنوان یک تلاش هماهنگ در میان مبادلات برای محافظت از دارایی های سرمایه گذاران و اعتماد به نفس محلی در این صنعت پس از 530 ملیون دلار سرمایه هک شده در این صنعت است.

این انجمن تقاضای رسمی برای FSA را در اوت 2018 ارائه داد و خواستار شناخت و قدرت خودگردانی شد.

همانند JVCEA ( ارز دیجیتالی ژاپن ) ، انجمن کالا مجازی (VCA) توسط موسسین Gemini Cameron و Tyler Winklevoss به عنوان یک سازمان خود تنظیم شده است که پلیس و ناظر صنعت اوراق بهادار مجاز است. این انجمن همچنین اعلام کرد ماریا فیلپیپیکس، مدیر اجرایی امور مالی وزارت امور خارجه سابق نیویورک، به عنوان مدیر اجرایی موقت این انجمن می باشد.

 

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.