به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

آموزش خرید ووچر پرفکت مانی آنی بصورت تصویری

آموزش خرید ووچر پرفکت مانی آنی بصورت تصویری

مقدمه آموزش خرید ووچر پرفکت مانی :

خرید ووچر پرفکت مانی از زرین اکسچنج فوق العاده ساده و روان است. در ابتدا دقت نمایید خرید ووچر بصورت آنی و تحویل در همان لحظه نیاز به احراز هویت قبلی خریدار دارد و خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت به هیچ وجه ممکن نمی باشد.

مراحل خرید ووچر پرفکت مانی :

1- در نتیجه در اولین مرحله می توانید فعالیت حساب کاربری خود را بررسی کنید، در صفحه داشبورد، مشابه شکل زیر (مورد 1 – رنگ قرمز) در صورتی که تایید هویت شما انجام شده ثبت شده باشد، می توانید برای خرید ووچر پرفکت مانی اقدام نمایید و ووچر خودتان را بصورت آنی و لحظه ای دریافت کنید.

آموزش خرید ووچر پرفکت مانی
آموزش خرید ووچر پرفکت مانی – تصویر اول

2- برای شروع مراحل خرید از منو “سفارشات” ( مورد 2 – رنگ سبز ) ، گزینه “خرید ووچر پرفکت مانی” (مورد 3 – رنگ آبی ) را انتخاب نمایید.

 

آموزش خرید ووچر پرفکت مانی
آموزش خرید ووچر پرفکت مانی – تصویر دوم

3- مشابه تصویر شماره دو ، فرم خرید را تکمیل نمایید:

  1. نوع ووچر (قرمز): این قسمت به صورت پیشفرض بر روی پرفکت مانی قرار گرفته است و قابلیت تغییر ندارد ، اما قیمت و موجودی وبسایت را در لحظه نمایش می دهد. توجه نمایید در صورتی که برای خرید بیش از موجودی ارزی سایت اقدام فرمایید، ووچر بصورت خودکار صادر نمی شود و نیاز به تایید دستی توسط مدیریت دارد.
  2. تعداد ارز (سبز): در قسمت تعداد ارز، مقدار دلاری که باید ووچر شما شارژ گردد را وارد کنید. پس از اینکه مقدار مورد نظرتان را وارد کنید قیمت کل برای شما نمایش داده خواهد شد.
  3. کارت بانکی (آبی): شما باید از قبل یک یا چند کارت بانکی را توسط منو “کارت بانکی” اضافه کرده باشید تا در این قسمت بتوانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. توجه نمایید تنها خرید با کارت انتخاب شده مجاز می باشد و اگر با کارت ثالثی خرید صورت پذیرد، ووچر صادر نشده و وجه پرداختی نزد زرین اکسچنج تا زمان اتمام بررسی مسدود خواهد ماند.
  4. حساب دریافتی (مشکی): در این قسمت یک ایمیل معتبر برای دریافت ووچر وارد نمایید. توجه نمایید ووچر پس از اتمام خرید در حساب کاربری شما نمایش داده خواهد شد و همچنین به ایمیلتان نیز ارسال می گردد.
  5. در مرحله آخر فرم خرید خود را بررسی نموده و دکمه “خرید و پرداخت” را انتخاب نمایید.
آموزش خرید ووچر پرفکت مانی
آموزش خرید ووچر پرفکت مانی – تصویر سوم

4- در صورتی که تمام مراحل را بصورت صحیح طی کرده باشید و پرداخت در درگاه با موفقیت انجام شده باشد، با پیغامی مشابه تصویر سوم مواجه خواهید شد. این یعنی ووچر شما صادر شده و می توانید از لیست ووچرها آن را مشاهده فرمایید.

برای ورود به صفحه “لیست ووچرها” از منو سفارشات گزینه “لیست ووچرها” را انتخاب نموده و تمامی ووچرهای خریداری شده خود را مشاهده نمایید.

 

کسب در امد به صورت دلار | سایت Sketchfab چیست ؟
ارز دیجیتال زی‌کش (Zcash) چیست؟ معرفی و بررسی
چین لینک (Chainlink) چیست و چگونه کار می کند؟
سفارش‌ OCO چیست ؟ تنظیم دو سفارش به طور همزمان
فعالیت پیام‌رسان کیک متوقف خواهد شد؛ جنگ Kik و SEC به اوج خود رسید
آغاز فعالیت رسمی بکت ؛ اولین قراردادهای آتی فیزیکی بیت کوین عرضه شد
سایت‌های فروش ارز دیجیتال، سکه و طلا شناسایی می شوند
فراموشی رمز عبور پرفکت مانی و آموزش بازیابی آن

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.