به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

آموزش تصویری انتقال سریع پول در پرفکت مانی

آموزش تصویری انتقال سریع پول در پرفکت مانی

امروزه ارسال و دریافت پول بصورت آنلاین و سریع یکی از ضروری ترین نیازهای بشر به شمار می رود. در حوزه ارزهای دیجیتال اما این عمل یک رکن و پایه اساسی نیز محسوب شده و عضوی جدایی ناپذیر از خدمات مالی شرکت های مختلف می باشد.

شرکت پرفکت مانی نیز به خوبی این موضوع را درک کرده و بستر مناسبی را با استفاده از امکانات گوناگون خود در زمینه انتقال پول در پرفکت مانی به وجود آورده است. اگر هنوز حساب پرفکت مانی ندارید می توانید این مطلب را بخوانید: آموزش ساخت حساب پرفکت مانی

انتقال سریع پول در پرفکت مانی

در پرفکت مانی شما امکان انتقال سریع پول را دارید. به نحوی که از همان صفحه پروفایل یا داشبورد کاربری خودتان مقدار پول مورد نظر را به حساب شخص دیگری انتقال می دهید.

انتقال سریع پول در پرفکت مانی
انتقال سریع پول در پرفکت مانی

برای انتقال سریع پول در پرفکت مانی طبق تصویر بالا عمل کنید:

 1. گزینه Quick Payment را انتخاب کنید. منو انتقال سریع برای شما نمایش دادده خواهد شد.
 2. در قسمت From Account (از اکانت) کیف پولی که می خواهید پول را از آن ارسال کنید یا به عبارتی کیف پول مبدا را انتخاب نمایید.
 3. در قسمت To Account (به اکانت) شماره کیف پولی که می خواهید پول را به آن انتقال دهید یه به عبارتی کیف پول مقصد را وارد کنید. توجه نمایید کیف پول دلاری با U آغاز می شود.
 4. در قسمت Amount مقدار پولی را که می خواهید انتقال دهید وارد کنید. توجه نمایید برای انتقال از کیف پول دلاری، مقدار را نیز به واحد دلار وارد کنید.
 5. دکمه Payment preview را انتخاب کنید.

پس از انجام مراحل بالا، شما به صفحه ای مشابه به تصویر زیر منتقل خواهید شد:

انتقال سریع پول در پرفکت مانی
انتقال سریع پول در پرفکت مانی

در این صفحه باید تمام موارد نشان داده شده از گزینه 1 تا 5 را با دقت بررسی نمایید و از صحت تراکنش اطمینان حاصل کنید. در واقع این صفحه پیشنمایش انتقال پول در پرفکت مانی می باشد:

 1. Amount یا همان مقدار پولی که می خواهید انتقال دهید
 2. Send to Account یا همان اکانت دریافت کننده پول که در این جا نام شخص صاحب حساب نیز جهت اطمینان بیشتر و بررسی شما نمایش داده خواهد شد.
 3. Account type : در این جا شما می توانید از نوع حساب پرفکت مانی شخص مطلع گردید و همچنین میزان امتیاز و لول حساب مقصد را مشاهده کنید.
 4. Credit rating : این گزینه را می توان رتبه اعتباری حساب معنی نمود و ذر قسمت دوم آن که no overdue loans مشاهده می کنید، یعنی این حساب وام عقب افتاده ای ندارد. بهتر است از انتقال پول به حساب هایی که دارای وام های معوقه می باشند خودداری نمایید.
 5. Payment Fees یا همان هزینه انتقال که برای حساب های تایید نشده به میزان 1.99% مبلغ انتقال می باشد. این مقدار برای حساب های تایید شده تا 0.5% کاهش می یابد.
 6. Payment Memo : این قسمت برای یادداشت های پرداخت می باشد که الزامی نیست ولی می تواند برای انتقال پول در پرفکت مانی در بعضی موارد قابل استفاده باشد.
 7. در صورتی که تمام موارد را بررسی کردید و هیچ مشکلی یا اشتباهی مشاهده نشد روی دکمه Send money کلیک کنید.
 8. اگر در زمان بررسی موارد به مشکلی برخورد نمودید یا اشتباهی در پیشنمایش یافت شد می توانید با استفاده از گزینه Edit به قسمت قبل بازگشته و انتقال را مجددا به صورت صحیح انجام دهید.

پس از انجام کامل تمام مراحل بالا، در صورتی که گزینه Send money را انتخاب نمایید پول از حساب شما کسر شده و به حساب پرفکت مانی مقصد منتقل می شود و پیغام تراکنش موفق را مشاهده خواهید کرد.

 

 

همه چیز درباره سایت Stackoverflow استک اورفلو
شرکت یوبی سافت Ubisoft را بشناسید
ارز رمزپایه (Cryptocurrency) چیست و چگونه کار می‌کند؟
پشتوانه ارزهای دیجیتال چیست؟
اندیکاتور CCI چیست؟ آموزش اندیکاتور شاخص کانال کالا یا CCI
اندیکاتور ویلیامز R% چیست؟ آموزش کامل اندیکاتور ویلیامز R%
شبکه اصلی گرین دو ساله شد؛ نگاهی دوباره به این ارز دیجیتال
تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۶ ژانویه (۲۷ دی)
معاملات الگوریتمی چیست؟ آموزش کامل تصویری

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.