به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

برای تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین چکار کنیم؟

برای تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین چکار کنیم؟

مقدمه تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین

آیا شما در پرفکت مانی حساب کاربری دارید و میخواهید بیت کوین را با آن بپردازید؟ یا تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین را انجام دهید. سپس ممکن است بخواهید در مورد این وب سایت ها بخوانید که می توانید از حساب پرفکت مانی خود استفاده کنید. شما می توانید بیت کوین ها را مستقیما از وب سایت های تبادل بخرید یا شما همچنین می توانید بیت کوین را از افرادی که از پرفکت مانی به آنها می فروشید، خریداری کنید.

وب سایت هایی که پرداخت های پرفکت مانی را می پذیرند:
Bitsquare.io
Paxful.com
LocalBitcoins.com
BTC-e.com

این ها وب سایت هایی هستند که پرداخت های پرفکت مانی را می پذیرند. سه سایت ذکر شده در بالا، Bitsquare، Paxful و LocalBitcoins، وب سایت های تجاری هستند که می توانید بیت کوین را مستقیما از فروشنده خریداری کنید. با BTC-e.com که در آن بیت کوین ها را از “Orders Sell” ارسال می کنید؛ در آن شما باید برای خرید بیت کوین به حساب کاربری خود در USD بپردازید.

شما همچنین می توانید از RUR یا EUR استفاده کنید، اما در نظر داشته باشید که پرداخت های پرفکت مانی فقط از USD و EUR پشتیبانی می کند. بنابراین شما می توانید بیت کوین را با استفاده از دلار یا یورو خود بر اساس اولویت خود انتخاب کنید.

تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین
تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین

اگر میخواهید حساب کاربری خود را به دلار برای خرید بیت کوین بفروشید، نشان داده شده در تصویر بالا می تواند روش های پرداخت شما باشد. یکی از روش های پرداخت پول کامل است. هزینه سپرده 7.5٪ از مبلغ منتقل شده بر علیه شما متهم می شود، این عظیم است!

برای وب سایت های تجاری که در آن شما به طور مستقیم با فروشندگان قرارداد دارید، هزینه معاملاتی بستگی به وب سایت ای دارد که در آن می خواهید تجارت کنید.

مزایا و معایب پرفکت مانی

بیایید در مورد آنچه شما می خواهید صحبت کنید اگر می خواهید بیت کوین را با استفاده از پرفکت مانی بفروشید. اولا مزایای داشتن تجارت در طریق پرفکت مانی می باشد. راحتی، که اگر شما در حال حاضر از پرفکت مانی برای انجام معاملات آنلاین استفاده می کنید. این تنها دلیل آن است که من می توانم به آن فکر کنم از مزایای زیادی برای شما خواهد بود.

حالا اجازه دهید ما در مورد مضرات استفاده و خرید پرفکت مانی برای معاملات بیت کوین خود صحبت کنیم. در مثال بالا ارائه شده، می توانید BTC-e.com را مشاهده کنید که در آن شما می توانید USD / EUR به BTC تجارت کنید. هر دو سپرده یورو و یورو به ترتیب 7.5٪ هزینه دارند و همچنین هزینه ی معاملاتی برای خرید بیت کوین ها را می پردازید.

رابط وب نیاز به بسیاری از بهبود! منظورم این است، شما از طریق دیگر روش های پرداخت شخص ثالث، درست است؟ شما می دانید که منظور من چیست، داشتن یک وب سایت تجدید شده، مشتریان بالقوه را دور نمی اندازد.

طرفداران:

شما می توانید در برابر وب سایت های تجاری محبوب استفاده کنید

مشکلات:

  • هزینه های معامله بالا
    وب سایت نیاز به بهبود دارد
    آنها نیاز به تبلیغ بیشتر دارند

نتیجه

اگر حساب کاربری خود را با پرفکت مانی داشته باشید، می توانید با وب سایت هایی که در بالا ذکر شد، راحت تر باشید. اگر قبلا هیچ حساب کاربری نداشته باشید، بهتر است اطلاعات بیشتر در مورد آنها را بخوانید و هزینه های مربوط به انتقال را بدانید، زیرا ممکن است بخواهید آنها را با سایر روش های پرداخت مقایسه کنید و بیشتر از پول خود استفاده کنید.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.