به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

سقوط بازار ؟ چرا؟ چگونه؟

سقوط بازار ؟ چرا؟ چگونه؟

پس از سقوط بازار به صورت شدید، بازار رمز گشایی فقط به نوسانات جدید دست پیدا کرد. در صبح پنجشنبه (UTC 05:50 AM)، از 100 رمزنگاری برتر در بازار، فقط سه سرمایه در بازار وجود دارد که سبز هستند. دو نفر از آنها – stablecoins.

چه خبره؟ دلایل ممکن برای فروش و آنچه که ممکن است بازار انتظار داشته باشد چیست؟ بیایید شیرجه برویم

قیمت بیت کوین به شدت از روز چهارشنبه تا اوایل صبح روز پنج شنبه صعود کرد و موجب ناپایداری بسیار کم در طی هفته ها و ماه ها شد. منطقه پشتیبانی فنی که از پایین ترین میزان بیکوین از اواخر ماه ژوئن تشکیل شده بود به اندازه کافی برای کاهش قیمت بیت کوین ها از سقوط نبود و فروش به پایان رسید تا زمانی که قیمت در CoinBase به $ 5،281 رسید.

فروش داده ها در بیت کوین در 24 ساعت گذشته به طور متوسط ​​در میان مبادلات به 11.2٪ می رسد، داده های CoinMarketCap نشان می دهد. داده هایی از همان منبع همچنین نشان می دهد که سرمایه گذاری بازار بیتکوین اکنون برای نخستین بار از اکتبر 2017 به کمتر از 100 میلیارد دلار کاهش یافته است، در حالی که ارزش کل بازار رمزنگاری ارز از نزدیک به 210 میلیارد ساعت 24 ساعت به 184.2 میلیارد دلار از زمان مطبوعات کاهش یافته است .

10 سکه برتر در طول 24 ساعت گذشته با سرمایه گذاری بازار:

سقوط بیت کوین
سقوط بیت کوین

سقوط بازار: چه چیزی، چرا و چه انتظار 102
ساعت UTC 06:00. منبع: Coincodex.com
هنوز هم زود است که اطمینان حاصل شود که دلایل جدیدترین تخفیف چیست، اما بعضی از آنها فکر می کنند که نوسانات در بازار بیتکوین نقدی (BCH) ناشی از شکایت سخت افزاری BCH بحث برانگیز ممکن است بر بازار BTC تاثیر بگذارد.

آلت کوین نیز فروش می کند

جالب توجه است، فروش Crypt-A یک شبه همچنین اتریوم و ریپل را در نبرد خود برای رتبه دوم از ارزشمندترین دارایی های دیجیتال، به یکدیگر نزدیک تر کرد. پس از تخفیف 14٪ در قیمت اتر، XRP اکنون موقعیت سنتی ریپل را به عنوان دومین ارزنده ترین رمزنگاری ارز با حاشیه حدود 100 میلیون دلار به دست آورده است.

در میان روزهای دیگر صبح پنج شنبه، BCH در طول 24 ساعت گذشته با کاهش 18 درصدی مواجه شد. فروش به دنبال تنش های شدید پیش از چنگال چنگال BCH پیش رو، که در آن Bitcoin SV واقعا پیشنهاد پیشنهادی mainstream چنگال بیتکوین ABC در تجارت پیش چنگال در تبادل پولونیه گرفتار شد.

بهترین سازندگان در میان 100 سکه برتر:

سقوط بیت کوین
سقوط بیت کوین

سقوط بازار: چه چیزی، چرا و چه انتظار 103
ساعت UTC 06:00. منبع: Coincodex.com
_____

بدترین بازیگران در میان 100 سکه برتر:

سقوط بیت کوین
سقوط بیت کوین

سقوط بازار: چه، چرا و چه انتظار 104
ساعت UTC 06:00. منبع: Coincodex.com
_____

چه بازیکنان صنعت می گویند

ماتی گرینسپن، تحلیلگر ارشد بازار در eToro، پلتفرم تجاری اجتماعی:
سه عامل اصلی در کاهش قیمت بیت کوین امروزه است.

اول، بیتکوین نقد سخت چنگال تبدیل شدن به یک مسابقه تسلیحاتی در میان معدنچیان بیتکوین است. ممکن است تاثیر مستقیمی در قیمت نداشته باشد، اما چیزی که مردم در مورد آن نگران هستند – ترس وجود دارد که معدنچیان ممکن است توان استخراج معادن را از بیت کوین به Bitcoin Cash تغییر دهند. با این حال، بر روی کاغذ، بیت کوین دارای نرخ بیش از حد کافی برای حفظ میزان معامله خود است.
یکی دیگر از عوامل موثر در فروش سهام فن آوری است که می تواند اثر افزایشی را در بازارهای رمزنگاری داشته باشد.
در نهایت، از دیدگاه تحلیل تکنیکال، قیمت بیتکوین زیر 6000 دلار کاهش می یابد و ما شاهد انحلال می شویم: دستورالعمل های توقف خرید به طور خودکار به اجرا درآمد و / یا افرادی که سعی در شکستن آن دارند. ”
مارشال هینر، موسس شرکت Metal Pay، شرکت پرداخت و پاداش بر مبنای بلاک چین:
“به طور واضح، شیب امروز، احتمالا نشان دهنده این واقعیت است که اخیرترین دور از سفته بازان رمزنگاری، سرزنش می کنند. به لطف تجدید نظر انتظارات کوتاه مدت که ایده ی گاو نر را در انتهای سال مطرح می کنند، بسیاری از آنها احتمالا تراشه های خود را از روی میز می برند. یک کلید اصلی از این کاهش اخیر، نیازمند ادامه نقدینگی است که احتمالا در مراحل بعدی بلوغ صنعت یافت می شود، امیدوارانه در قالب تصویب توسط مصرف کنندگان خرده فروشی در فعالیت های روزمره خود. ”

دونالد بولرز، نماینده آمریکای شمالی برای Elastos، یک توسعه دهنده سیستم عامل اینترنتی:
“بی خطر است که بگوییم که بیتکوین نقدی در آینده چانه سخت باعث ایجاد عدم اطمینان در میان سرمایه گذاران رمزنگاری شد و پیش بینی ها در سراسر بازار رمزنگاری و سنتی به عنوان پیش بینی یک بازار بلند خرس را به 2019 پیش بینی شده است. سرمایه گذاران رمزنگاری ثابت شده است که به شدت واکنش به تغییرات در چشم انداز، و این شیب ممکن است جدیدترین نمونه موردی آن پدیده باشد. ”

کیسی Kuhlman، مدیر عامل شرکت صنایع Monax، شرکت فن آوری نرم افزار بلوچین و هوشمند:
“کاهش قیمت های رمزنگاری اغلب ممکن است تصورات غلطی در مورد آینده صنعت ما ایجاد کند، اما شاید مهمترین نکته در طول دوره های نوسان یادگیری این است که تکنولوژی بلوچین زیربنایی مشکلات واقعی در سراسر اقتصاد واقعی را حل می کند. با این حال، دلائلی که برای شناسایی دشوار است، صنعت پایدار همچنان قوی و همچنان رشد می کند. “

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.