به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

معاملات بیت کوین می تواند تبدیل به استاندارد جهانی شود

معاملات بیت کوین می تواند تبدیل به استاندارد جهانی شود

“Big four” حسابدار شرکت KPMG می گوید که دارایی های بیت کوین واقعا ارزشی نیستند، اما “دنیای جدید مالی در حال ظهور است که در آن تراکنش در cryptoassets ممکن است به روش استاندارد تبدیل شود.” برای راندن فضایی به سوی این دنیای جدید، آنها معتقدند این نهادینه سازی به منظور “ایجاد اعتماد، تسهیل مقیاس، افزایش دسترسی و رشد ریسک” ضروری است.

مقاله ای تحت عنوان “غیرقانونی کردن رمزنگاری پول”، چالش هایی را که صنعت صنعتی کریپتالواریا را تحت تاثیر قرار می دهد، تحت پوشش قرار می دهد. آنها نهادینه سازی را به عنوان مشارکت در مقیاس در بازار معرفت شناختی بانک ها، نمایندگی های کارگزاری، مبادلات، ارائه دهندگان پرداخت، شرکت های fintech و سایر اشخاص در اکوسیستم خدمات مالی جهانی تعریف می کنند.

به گفته KPMG، “نشانه ها و دارایی های جدید یک چیز است، اما مدل های کسب و کار جدید و شرکت کنندگان در بازار می توانند این فضا را به طور قابل توجهی در چند سال آینده بازبینی کنند.”

دارایی های بیت کوین
دارایی های بیت کوین

KPMG معتقد است که برای بیت کوین و سایر دارایی ها “واقعا تبدیل به یک ارز” خواهد شد که سه معیار برای تطابق با آن وجود دارد: استفاده می شود به عنوان یک واحد حساب، یک مقدار ارزش، و واحد مبادله. کنستاناس هانتر، اقتصاددان ارشد KPMG معتقد است که این دارایی ها بیش از حد ناپایدار هستند تا بتوانند ارزش ذخیره سازی را در نظر بگیرند. “برای یک لحظه یک شخص یا نهاد را واریزی در یک رمزنگاری کنید. ارزش در حال حاضر بیش از حد ناپایدار است تا مطمئن شود بازپرداخت. در این شرایط، نه وام دهندگان و نه وام گیرندگان مایل به انجام معاملات در بورس اوراق بهادار نیستند، “او توضیح می دهد.

همانطور که برای واجد شرایط نهایی – واحد مبادله – هانتر می افزاید، “به منظور یک مبادله، یک رمزنگاری باید یک مقدار ارزش باشد. به منظور ذخیره سازی ارزش، ماهیت سرشتی رمزنگاری باید از بین برود. تا زمانی که حداقل یک رمزنگاری مطابق با هر سه معیار باشد، نمی توان آنها را ارزشی کامل دانست. ”

اما زمانی که بورس اوراق بهادار با تمام این سه معیار مواجه می شود، دنیای مالی همانطور که می دانیم ممکن است به خوبی تغییر کند. “اگر رمزنگاری بتواند به اندازه کافی ثبات ارزش مورد استفاده برای این منظور به دست آورد، می تواند نیاز به حساب های بانکی در چندین کشور را حذف کند و می تواند به افراد اجازه انتقال پول را به هیچ کس بدون پرداخت هزینه های سیم را ندهد. هانتر معتقد است اگر یک رمزنگاری کاملا مجهز که دارای ارزش پایدار است، راحت تر و ارزان تر از معاملات پولی صادر شده توسط دولت شود، این می تواند نوآوری باشد که در سیستم خدمات مالی جهانی همه جا حاضر است.

با این حال، تا به امروز، شرکت هایی که به سمت سرمایه گذاری نگاه می کنند، اغلب با واکنش فوری ناشی از جامعه مواجه هستند. یک مثال، پلت فرم معاملاتی peer-to-peer ShapeShift است که اعلام کرد KYC اجباری (که مشتری شما را می داند) خیلی زود اجرا می شود – به نادیده گرفتن حداکثر سازی های Bitcoin که معتقد بودند این پلت فرم یکی از معدود موارد باقی مانده است که پس از ” چشم انداز Satoshi. “یکی دیگر از نمونه های اخیر پایدار کوین ها هستند که دارای پشتی هستند و به آنها اجازه می دهد تا در صورت امکان، فهرست دارایی ها و لیست های لیست سیاه را مسدود کنند. هنوز هم هنوز دیده نشده است که آیا این شرکتها واقعا به رسمیت شناختن توافق برسند یا نه.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.