به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

EOS بر خلاف ادعاهای مطرح شده “بلاک چین نیست”

EOS بر خلاف ادعاهای مطرح شده “بلاک چین نیست”

EOS یک بلاک چین نیست! این نظریه از سمت Whiteblock اولین شرکت آزمایشگاهی بلاک چین در جهان مطرح شده است.

این نتیجه گیری را بر پایه چندین نتیجه گیری قرار داده است، از جمله اینکه “سیستم مدیریت پایگاه داده یکپارچه توزیع شده EOS” به صورت رمزنگاری اعتبار ندارد و “از شکست های اجماع رنج می برد”.

با این حال، در حالی که چنین نتیجه گیری به طور بالقوه برای EOS پنهان، جامعه EOS آنها را رد کرد، به خصوص که آزمایشات Whiteblock توسط افراد کلیدی در ConsenSys، شرکت نرم افزاری Blockchain، که ارتباط نزدیک با رقیب اصلی Ether Ethereum دارد، هدایت شد.

و همانطور که سازنده EOS بلوک EOS هنگ کنگ (HKEOS) به Cryptonews.com توضیح می دهد، این تنها جنبه مشکوک گزارش Whiteblock نیست.

حالت های صریح و پاتریشیا Merkle درختان
“مطالعه WhiteBlock” به نظر می رسد توجیه [نتیجه گیری خود را] با تعریف blockchain به طور خاص [از نظر ویژگی های بومی Ethereum]، “تیم HKEOS استدلال می کند.

EOS

توضیح می دهد که بلوک های Ethereum blockchain در چگونگی تأیید گذارهای دولت (که توضیح می دهند چگونه حساب های کاربری تغییرات معاملات زیر را تغییر می دهد)، تولید کننده بلوک EOS اشاره می کند که چگونه Ethereum این را به صورت صریح (به جای “به صورت ضمنی” با استفاده از مجموع تجمعی مبلغ دریافت شده).

“با این حال، نه Bitcoin و نه EOS.IO این به این روش خاص است،” تیم اضافه می کند. “در حقیقت، در تعریف WhiteBlock چندین blockchain پذیرفته شده قبول نمی شوند.”

با توجه به تفاوت دیگری که بین Ethereum و EOSE blockchains وجود دارد، HKEOS اذعان می کند که “درست است که EOS.IO از طریق احتمالا یک Patricia Merkle Tree متعهد به حالت پایدار مؤثر نیست.”

تیم می گوید: “گفت که EOS.IO استدلال می کند که” blockchain نیست “، بر این فرض که برخی از ویژگی های خاصی که به پروتکل Ethereum اختصاص داده نشده است، حداقل، گمراه کننده است.” “اگر قبول کنیم که بیت کوین [که همچنین از پاتریشیا Merkle درختان استفاده نمی کند] استفاده از blockchain است، پس ما در HKEOS استدلال می کنیم که باید EOS.IO نیز پذیرفته شود. بنابراین، از نظر ما، بیانیه ای از WhiteBlock بیش از یک نظر بی حد و حصر است. ”

بررسی نشده است
با این حال، HKEOS کمتر با احتمال تعصب به نفع Ethereum و بیشتر با ادعایی که Whiteblock ظاهرا مصاحبه و یا مشورت با کسی که با کارهای درونی EOS برای اهداف مطالعه مصمم است با مشکل برخورد کند.

“به نظر می رسد” محققان “درک نمی کنند، مصاحبه و یا همکاری با هر کسی که پایه کد EOS.IO را درک کرد.” تیم می گوید.

“به نظر می رسد Whiteblock به بررسی متخصصان موضوع خود، قبل از انتشار” تحقیق “خود نپرداخته است. به نظر ما” پژوهش “Whiteblock به نظر نمی رسد که یک قطعه کارآمد و جامع را با منابع و تخصص های قابل اعتماد ارائه دهد ”

HKEOS همچنین ادعا می کنند که این مطالعه بیشتر با اشتباهات و اشتباهات ضعیف شده است. “یافته های آنها ظاهرا غلط است (به عنوان مثال در اصلاحات بر روی بلوک ها انجام نشده است، همانطور که در تحقیقات آنها اشاره شده است)، که به خودی خود این کتاب را بی اعتبار می کند.”

تقسیم بندی
یکی دیگر از مطالبات بزرگ توسط تحقیق Whiteblock – و یکی از آن که EOS را از زمان عرضه آن دنبال کرده است این است که EOS blockchain “واقعا واقع ناپذیر است.” ناامید کننده است، این نیز چیزی است که جامعه EOS مخالف است.

HKEOS به ما می گوید: “این اغلب موضوع بحث در داخل جامعه رمزنگاری است. “بله، EOS.IO mainnet اداره می شود تا تغییرات قابل توجه در سطح سیستم باید از طریق یک رفراندوم انجام شود، در حالی که صاحبان نشانه ها بر روی پیشنهادات رای می دهند.” ما گفتیم که این پوشش در نهایت به EOS.IO بزرگتر از EOS می رسد. .IO با استفاده از یک توافق دموکراتیک اثبات شده حق امتیاز (DPoS)، در تلاش برای ایجاد یک محیط شفاف و منصفانه است. ”

متأسفانه، HKEOS به علت محدودیت زمانی آشکار، قادر نبودند به ادعای این موضوع مبنی بر این که EOS blockchain دارای معافیت خطای بیزانس (که مربوط به توانایی یک شبکه برای شناسایی و واکنش به بازیگران بد است)، ادعای دیگری نیز در جای دیگر ساخته شده است .

با این حال، تیم در نهایت معتقد است که تحقیق Whiteblock “در بهترین حالت یک نظر ناقص و بی اساس است.” این به این نتیجه می رسد به طور عمده به دلیل فقدان مطالعه در خارج از ورودی، و اضافه کردن آن معتقد است “ممکن است بیش از حد به پیشنهاد نشان می دهد [که مطالعه] یک اسم عمدی بود و یا آن است که هر گونه ارتباط مستقیم با Ethereum؛ به نظر می رسد تنها نویسندگان (و کسانی که نظارت) موفق به اعمال یک نظارت کامل. ”

و در نتیجه دفاع از خود EOS، HKEOS با گسترش شاخه زیتون به Ethereum و جامعه آن به پایان می رسد: “ما معتقد هستیم که هر دو Ethereum و EOS.IO جوامع طرفداران عمیقا ارزشمند در اکوسیستم بلوچین است. به نظر ما، تقویت هم تراز این جوامع به ایجاد پایه های جامد برای توسعه آینده کمک خواهند کرد. “

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.