به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

Initiative Q درس های مهمی از کریپتو ارائه می دهد

Initiative Q درس های مهمی از کریپتو ارائه می دهد

Initiative Q هنوز راه اندازی نشده است اما به شهرت خوبی دست یافته است.

سار ویلف، سرپرست سابق پی پال، کارمند (و موسس شرکت تحقیقاتی تقلب، توسط پی پال در سال 2008 به دست آمد)، راه اندازی دعوت از افراد انتخاب شده برای ثبت نام در اوایل شبکه پرداخت خود و تشویق آنها به جذب دوستان خود .

با این وجود، اعلام کرد که دو میلیون نفر از بیش از 180 کشور از قبل از راه اندازی مجدد از شبکه استفاده کرده اند، سیستم Initiative Q جدیدی از رمزنگاری مجدد یا بلاک چین ارائه نمی دهد. با این وجود حتی اگر این را در وب سایت خود به روشنی بیان کند، توسط بعضی از اعضای مطبوعات به عنوان احتمالا “بیت کوین بعدی” پرچم گذاری شده است.

با این وجود، Initiative Q حداقل دو درس مهمی ارائه می دهد. اولا، روش های بازاریابی پیشگیرانه آن، احتمالا چیزی است که رمزنگاری می شود، باید سعی کند تقلید و تکمیل شود.

و در مرحله دوم، فرض اشتباه که Initiative Q ممکن است “بیت کوین جدید” باشد، نشان می دهد که رمزنگاری هنوز دردناکی اشتباه است و نیاز به کار سخت تر برای برقراری ارتباط با عموم است که بیشتر از یک برنامه “rich-quick-get” است شامل پول دیجیتالی است.

Initiative Q
Initiative Q

مرغ، تخم مرغ و کلاهبرداری

ساار ویلف موسس موسسه Cryptonews.com می گوید پیش ساخت یک پایگاه کاربری برای Initiative Q – حتی قبل از آن که یک محصول داشته باشد – در واقع جزء کلیدی سیستم پرداخت آن است.

“دلیل اینکه ما یک شبکه پرداخت مدرن معتبر جهانی را نمی بینیم مانع مانع” مرغ و تخم مرغ “است – هیچ خریدار به یک شبکه پرداخت جدید بدون هیچ فروشندهی پیوست و هیچ فروشنده گزینه پرداخت جدیدی را که هیچ خریدار از آن استفاده نمی کند” او می گوید

همانطور که جالب است به نظر می رسد، این استراتژی کسب و کار – که همچنین با دسترسی “رایگان” برای افرادی که به زودی دریافت می شود به ارز Q در حال راه اندازی مجدد اضافه شده است، اتهامات عنوان شده علیه سیستم جعلی است.

به عنوان مثال، یک نظرسنجی غیر رسمی انجام شده در توییتر، در زمان نوشتن، ثابت کرده است که 55 درصد از طرفداران کریپتو کارنسی معتقدند Initiative Q یک کلاهبرداری است.

آیا “ابتکار Q” کلاهبرداری است یا خیر؟ 🤔 #initiativeQ #finance #ScamAlert #bitcoin #ethereum #ripple

– کارت های رمزنگاری (@ PlayCryptoCards) 6 نوامبر 2018
در همین حال، تظاهرات در مکان هایی مانند Financial Times و Mashable سیستم را به عنوان یک طرح هرمی توصیف کرده اند، زیرا بر اساس افرادی که دعوت می شوند برای پیوستن و ارائه پول رایگان ارائه می شوند، همه به امید کسب پول از این واقعیت است که آنها زودگذر بودند

با این حال، Initiative Q تمام ادعا می کند که این یک کلاهبرداری است. در اوایل ماه جاری، به Mashable گفت که این طرح یکپارچه نیست: “تمایز کلیدی این است که دستاوردهای بالقوه در آینده ناشی از تبدیل ارز به طور گسترده است، نه از تازه واردین برای پرداختن به عضویت”.

ساار ویلف، بنیانگذار گفتگوی خود با Cryptonews.com، توضیح می دهد که رویکرد آن در مورد استخدام کاربران به حل مشکل اساسی در شبکه های پرداخت جدید، به جای اینکه از “احمق ها بیشتر” پول بگیرد، هدایت می شود.

او می گوید: “توانایی ابتکاری Q برای جذب یک جرم بحرانی از خریداران و فروشندگان برای اتخاذ یک سیستم پرداخت جدید، به ما امکان می دهد به طور همزمان تمام زیرساخت ها را به پایان برساند – چیزی که هیچکس قادر به دستیابی به آن نیست.” “این پرداخت ها بسیار ساده تر، سریع تر و ارزان تر می شود.”

Initiative Q رمزنگاری نیست

ابتکار Q Qryptocurrency نیست، همانطور که ویلف تایید می کند.

“ویژگی اصلی رمزنگاری ارزها این واقعیت است که آنها غیر متمرکز و” خودکار کنترل “هستند. Q از طرف دیگر، به طور مرکزی توسط یک کمیته پولی مستقل منتخب دموکراتیک جدا از شرکت Q اداره خواهد شد.”

با توجه به این تفاوت بزرگ، تبدیل به کنجکاوی می شود که چرا مردم و بخش های رسانه ابتدا Q را با رمزنگاری اشتباه گرفته اند، اگر چه ویلف توضیح می دهد:

“از آنجایی که ارزش بیت کوین و دیگر رمزنگاریهای پولی به میزان قابل ملاحظه ای افزایش یافته و در حدود 12-18 ماه پیش به سرعت افزایش یافته است، آنها توجه زیادی به مردم دریافت کرده اند […] و در نتیجه من فکر می کنم که اصطلاحات رمزنگاری و پول دیجیتال اشتباه مترادف هستند. شبکه پرداخت جدید و ارز دیجیتالی، و بسیاری از امیدواریم که آن روز بتواند ارزش قابل توجهی داشته باشد، این مقایسه را با افراد غیر منتظره انتظار می رود. ”

اما به همان اندازه که این توضیح منطقی است، باید برای صنعت رمزنگاری و جامعه هم دچار مشکل باشد. اگر عموم مردم “پول نقد” را به سادگی به عنوان “پول الکترونیک” در نظر بگیرند، پس به وضوح رمزنگاری در ایجاد فضایل متمایز – عدم تمرکز و غیر قابل تغییر بودن – شناخته شده در خارج از صنعت شکست خورده است.

و این دقیقا همین است که کل حقیقت Initiative Q باید یک درس برای رمزگشایی باشد، نه به دلیل سوء ظن هایی که Q یک طرح هرم است، بلکه به این دلیل که قسمت آن نشان می دهد که چقدر کار رمزگشایی بیشتری برای انجام پذیرش گسترده انجام شده است.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.