به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

آیا سقوط بیت کوین ادامه دارد؟

 

آیا سقوط بیت کوین ادامه دارد؟

بازار ها مجددا شروع به ریزش کرده اند، ما می خواهیم در مورد آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال صحبت کنیم…

بسیاری از ارزهای دیجیتای و حتی بیتکوین دچار ناتوانی و نزول شده اند.

بعد از چند ماه آرامش که حسادت به سرمایه گذاران سهام شد، بزرگترین معادله ی کریپتوکورا در این هفته با آگاهی عمومی، بزرگترین فروش را از ماه آگوست رها کرد، گزارش دیگری از چنگال دیگری و گزارش درآمد نیمه هادی عمده ای بود. بعضی از متخصصان صنعت دارایی دیجیتال قبلا به آن اشاره کرده اند که به عنوان زمستان سرد زمستانی شناخته می شود.

اطلاعات بلومبرگ می گوید که درام فقط شروع است. تحلیلگران پیش بینی می کنند که سقوط بیت کوین ممکن است ادامه یابد و قیمت ممکن است به ۱۵۰۰ دلار برسد، که نشان می دهد قطر دیگری از بیش از ۷۰ درصد از سطح فعلی است. علامت دیجیتال در روز چهارشنبه به میزان ۱۲ درصد کاهش یافته و به بیش از یک سال به پایین ترین سطح خود رسیده است و تا کنون بیش از ۶۰ درصد از ارزش آن را از دست داده است. بسیاری از همتایان نزدیک بیتکوین، از جمله XRP، رمزنگاری ارز نیز به نام ریپل شناخته می شوند، در کنار هم قرار گرفتند.

تراویس کلاینگ، بنیانگذار صندوق ایکهیجی، روز پنج شنبه گفت: “من شب به خوبی نپوشیدم.” “احتمال کمی وجود دارد که، برآورد دشوار است، ممکن است چیزی که واقعا بد باشد مربوط به بیت کوین کش باشد که پس از آن می تواند بر کل بازار رمزنگاری تأثیر بگذارد.”

امن ‌ترین کیف پول بیت کوین و روش ‌هایی برای ذخیره ارز های دیجیتال
همچنین بخوانید:
سقوط بیت کوین
سقوط بیت کوین

بعضی از سرمایه گذاران معتقدند که دو نسخه بیت کوین کش، که بیت کوین اصلی را در سال ۲۰۱۷ خرد کرده بود، می تواند سرمایه گذاری و معدنچیان را از بزرگترین معادله پولی معلق کند.

این امر به مایک مک گلوونه، تحلیلگر بلومبرگ اطلاعاتی هشدار داد که سقوط بیت کوین می تواند خیلی بدتر شود.

McGlone می گوید: “این پمپ که چند هفته پیش آغاز شده بود، بازار را کمی بیش از حد دراز کرد و با انتظارات احتمالی برای روزهای خوب، بازی کرد. اما این یک بازار خرس پایدار است. “

بیت کوین SV چیست و چگونه کار می کند؟
آموزش کامل دریافت وام وب مانی
نحوه دریافت وام پرفکت مانی
دانلود نسخه pdf کتاب پدر پولدار پدر فقیر به همراه خلاصه کتاب
چگونه توکن رایگان گرام (Gram) بگیریم؟
کریگ رایت: توانایی پرداخت بیت کوین‌های کلیمن را ندارم
بازی بیت کوین روشی برای بدست آوردن بیت کوین رایگان در گوشی های اندروید و آیفون
کاردانو (Cardano) چیست و چگونه کار می کند؟
لیسک (Lisk) چیست و چگونه کار می کند؟