به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

افزایش ریپل باعث سلطه آن بر بازار می شود

افزایش ریپل باعث سلطه آن بر بازار می شود

به دنبال افزایش ریپل “flippening” هفته گذشته که Ripple XRP cryptocurrency Ethereum را به عنوان ارزشمندترین دارایی دیجیتال از لحاظ سرمایه گذاری بازار تغییر داد، XRP توانست موقعیت خود را در بازار رمز گشایی پس از هفته گذشته سقوط کند.

سهم از کل بازار:

سهم افزایش ریپل
سهم افزایش ریپل

3 ارز دیجیتال برتر بازار:

برترین ارزهای دیجیتال بازار
برترین ارزهای دیجیتال بازار

همچنین، علیرغم کاهش بیشتر از 6 درصد در 24 ساعت گذشته (UTC 07:35 AM) (6 سکه دیگر از 10 بورس اوراق بهادار با 10 درصد بیشتر از 6 درصد کاهش یافته است)، XRP کوچکترین افت در هفته را در میان 50 سکه (-4.90٪).

نمودار قیمت XRP:

نمودار قیمتی افزایش ریپل
نمودار قیمتی افزایش ریپل

صرف نظر از این که آیا افزایش ریپل توسط جامعه رمزنگاری انتظار می رفت یا خیر، احتمالا توسط نشانه های مثبت در روزهای اخیر، به علاوه درام های نقدی در مورد بیتکوین، احتمالا توسط این نشانه پشتیبانی شده است.

براساس بیانیه ای از بانک MUFG، یکی از بزرگترین بانک های ژاپن، بانک تکنولوژی ریپل را برای تسهیل پرداخت های مرزی بین ژاپن و شریک برزیلی خود، Banco Bradesco SA مستقر خواهد کرد. دو موسسه مالی هفته گذشته برای امضای تفاهمنامه امضا کردند. سرویس پرداخت بین المللی جدید و اخبار توجه گسترده ای را در میان پیروان ریپل به دست آورده است. با این حال، مشخص نیست که آیا مشارکت جدید در واقع استفاده از Cryptocurrency XRP Ripple است، که اغلب در گذشته اتفاق افتاده است.

همچنین، چند ماه پیش، خبرهای مشابه مشارکتی به شدت به افزایش ریپل انجامید.

در توییتر بسیاری در حال حاضر از آنچه که با XRP می گذرد و چگونگی پیگیری های گسترده ی آن در رسانه های اجتماعی موفق شده اند. متی گرینسپن، تحلیلگر بازار ارزیابی آنلاین eToro، این را زمانی که در مورد آن پرسید:

ریپل اساسا برنده رسانه های اجتماعی است.

با این حال، هر کس موافق نیست، پیشنهاد می دهد که افزایش ریپل اجتناب ناپذیر است و آن را به تازگی توسط “جنگ داخلی” در جامعه نقدی بیت کوین، که بعضی معتقد است که ممکن است قیمت بیت کوین (BTC) به سقوط همچنین:

XRP “برنده” رسانه های اجتماعی نیست.

آیا رسانه های اجتماعی است که در نهایت ارزش ریپل را درک می کنند. فقط مساله ی زمان بود.

…. به طور حتم توسط حماسه PoW شکست خورده است.

در همین حال، سیمون دیکسون، یکی از بنیانگذار بانکداری سرمایه گذاری BnkToTheFuture، “بنیانگذار سرمایه گذاری Bitcoiner”، در توییتر، با توهین به جمعیت ریپل، گفت:

$ XRP در یک صدای جیر جیر – یک نشانه است که اجازه می دهد شرکت ریپل را وانمود کند که در بخش رمزنگاری است و بانک های احمق به این فکر می کنند که با استفاده از بلاک چین خنک می شوند. این شرکت ممکن است SWIFT را مختل کند، اما XRP $ با آن بسیار کم است. متخصصان فکر می کنند که $ XRP شرکت است، بنابراین آنها pic.twitter.com/6pMg36NAcG را خریداری می کنند

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.