به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

قیمت بیت کوین به سه برابر می رسد، تام لی.

قیمت بیت کوین به سه برابر می رسد، تام لی.

تام لی، تحلیلگر مشهور ارزهای رمزنگاری شده، پیش بینی قیمت بیت کوین خود را برای این سال به 15000 دلار کاهش داد، اما هنوز مطمئن نیست که قیمت ممکن است در کمتر از دو ماه سه برابر شود.

بنا به گفته لی، میزان تقاضای معادن که با قیمت تجاری مطابقت دارد با قیمت 7000 دلار از تخمین زودتر از 8000 دلار برای دستگاه ماینینگ S9 توسط بیت ماین، CNBC جمعه گذشته گزارش شده است. رئیس Fundstrat Global Advisors، یک شرکت تحلیلگر بازار، برآورد می کند که ارزش عادلانه برای بیتکوین تقریبا 2.2 برابر بیشتر از قیمت 7000 دلاری بی نظیر است، بنابراين قیمت بیت کوین باید در حدود 15،000 دلار باشد.

کمتر از یک ماه پیش، او متقاعد شد که بیت کوین هنوز هم می تواند بیش از 20،000 دلار – حتی با وجود بازار خرس تقریبا سالانه.

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین

تحلیلگر همچنین تأکید کرد که افت اخیر در بازار منجر به موج جدیدی از بدبینی شد: “ما معتقدیم نوسان منفی در احساسات بسیار بدتر از پیامدهای اساسی است”.

با این حال، با توجه به لی، بازدهی قیمت ممکن است. او معتقد است که موج موسسات (Bakkt، Fidelity) که انتظار میرود در اواخر سال 2018 وارد بازار شوند، میتواند قیمت بیت کوین را بازگرداند.

در همین حال، سون هنریک، موسس NorthmanTrader، یک شرکت تحلیل بازار، این نمودار را منتشر کرد که پیش بینی های لی و قیمت بیت کویین را مقایسه می کند:

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین

(برای دیدن کل نمودار زیر، روی صدای هنریچ کلیک کنید.)

پیروان هنریچ در توییتر واکنش نشان دادند:

پایان سال $ 15k ؟؟؟؟ این تقریبا سه هفته در 6 هفته است.

– مارکوس گرامس (@ driver95243) 17 نوامبر 2018
در سال 2017 لی اعلام کرد که معتقد است “بیت کیون بهترین سرمایه گذاری شما تا پایان سال است.” به گفته وی، بیت کوین ها را مشاهده می کنید، زیرا نسل های قدیمی در دهه 1980 طلا را مشاهده کرده اند: محافظت در برابر ارزهای فیتا. اگر قیمت بیت کوین قطعه 5٪ از بازار طلایی را داشته باشد، آن 25000 دلار است، اما 5٪ به نظر می رسد مثل یک مقدار بسیار بد است. بگذارید بگوییم این 10 یا 15 باشد. سپس قیمت بیت کوین به راحتی می تواند در محدوده 100000 دلار باشد. ” .

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.