به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

قیمت بیت کوین به سه برابر می رسد، تام لی.

قیمت بیت کوین به سه برابر می رسد، تام لی.

تام لی، تحلیلگر مشهور ارزهای رمزنگاری شده، پیش بینی قیمت بیت کوین خود را برای این سال به ۱۵۰۰۰ دلار کاهش داد، اما هنوز مطمئن نیست که قیمت ممکن است در کمتر از دو ماه سه برابر شود.

بنا به گفته لی، میزان تقاضای معادن که با قیمت تجاری مطابقت دارد با قیمت ۷۰۰۰ دلار از تخمین زودتر از ۸۰۰۰ دلار برای دستگاه ماینینگ S9 توسط بیت ماین، CNBC جمعه گذشته گزارش شده است. رئیس Fundstrat Global Advisors، یک شرکت تحلیلگر بازار، برآورد می کند که ارزش عادلانه برای بیتکوین تقریبا ۲٫۲ برابر بیشتر از قیمت ۷۰۰۰ دلاری بی نظیر است، بنابراین قیمت بیت کوین باید در حدود ۱۵،۰۰۰ دلار باشد.

کمتر از یک ماه پیش، او متقاعد شد که بیت کوین هنوز هم می تواند بیش از ۲۰،۰۰۰ دلار – حتی با وجود بازار خرس تقریبا سالانه.

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین

تحلیلگر همچنین تأکید کرد که افت اخیر در بازار منجر به موج جدیدی از بدبینی شد: “ما معتقدیم نوسان منفی در احساسات بسیار بدتر از پیامدهای اساسی است”.

با این حال، با توجه به لی، بازدهی قیمت ممکن است. او معتقد است که موج موسسات (Bakkt، Fidelity) که انتظار میرود در اواخر سال ۲۰۱۸ وارد بازار شوند، میتواند قیمت بیت کوین را بازگرداند.

در همین حال، سون هنریک، موسس NorthmanTrader، یک شرکت تحلیل بازار، این نمودار را منتشر کرد که پیش بینی های لی و قیمت بیت کویین را مقایسه می کند:

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین

(برای دیدن کل نمودار زیر، روی صدای هنریچ کلیک کنید.)

پیروان هنریچ در توییتر واکنش نشان دادند:

پایان سال $ ۱۵k ؟؟؟؟ این تقریبا سه هفته در ۶ هفته است.

تمام چیزهایی که درباره استخراج بیت کوین باید بدانید
همچنین بخوانید:

– مارکوس گرامس (@ driver95243) 17 نوامبر ۲۰۱۸
در سال ۲۰۱۷ لی اعلام کرد که معتقد است “بیت کیون بهترین سرمایه گذاری شما تا پایان سال است.” به گفته وی، بیت کوین ها را مشاهده می کنید، زیرا نسل های قدیمی در دهه ۱۹۸۰ طلا را مشاهده کرده اند: محافظت در برابر ارزهای فیتا. اگر قیمت بیت کوین قطعه ۵٪ از بازار طلایی را داشته باشد، آن ۲۵۰۰۰ دلار است، اما ۵٪ به نظر می رسد مثل یک مقدار بسیار بد است. بگذارید بگوییم این ۱۰ یا ۱۵ باشد. سپس قیمت بیت کوین به راحتی می تواند در محدوده ۱۰۰۰۰۰ دلار باشد. ” .