به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

کریپتو ETP جلوتر از ETF حرکت می کند

کریپتو ETP جلوتر از ETF حرکت می کند

اولین محصول مبادله شده با مبادله چند منظوره ( کریپتو ETP ) در جهان، که بوسیله راه اندازی آیمون سوئیس توسعه یافته است، به شش بورس سوئیس منتهی می شود – حرکتی که جامعه معتقد است می تواند سرعت پذیرش صندوق معامله مبادله (ETF) را نیز افزایش دهد .

سهم ارزهای دیجیتال در کریپتو ETP

کریپتو ETP، که در فهرست شاخص HODL5 در این هفته فهرست شده است، پنج سرچشمه مهم سرمایه گذاری را دنبال می کند: بیت کوین، ریپل، اتریوم، بیت کوین کش و لایتکوین، که همه آنها درصد مربوط به سهم بازار خود را تشکیل می دهند – شبیه به یک رمزنگاری معکوس سبد. بیت کوین اکنون تقریبا نیمی از آن را تشکیل می دهد، ریپل حدود 30٪، اتریوم تقریبا 16٪، بیت کوین کش و لایتکوین حدود 3٪ است.

براساس راهنمای فهرست آن، این شاخص بزرگترین و مایع ترین نشانه ها را با توجه به پیش بینی های 2050 بازار سرمایه خود در بر می گیرد. همچنین، آنها گفتند که تمایلی به تعویض هر گونه رمزنگاری معامله ای که با فیات (مانند پایدار کوین) مرتبط است، طراحی شده است که ناشناس (سکه های حریم خصوصی)، نقدینگی کافی، تجارت در مبادلات غیر معتبر، یا کمتر از 6 ماه ها.

با این حال، به اشتباه توسط منابع مختلف گزارش شده است که این کریپتو ETF است. در چند مورد، مقالات به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی تغییر عنوان اصلی از کریپتو ETP به ETF، اگر چه تفاوت وجود دارد.

ETPs نوعی از امنیت را نشان می دهند که قیمت آن به صورت مشتق شده و معاملات روزانه در بورس اوراق بهادار ملی است. ابزارهای سرمایه گذاری مانند کالای، ارز، قیمت سهم یا نرخ بهره، بخشی از کریپتو ETP هستند. بنا به گزارش، ETPs می توانند صندوق های فعالانه را مدیریت کنند، از جمله صندوق های معامله شده با بورس اوراق بهادار (ETF) و دیگران. این یک سرمایه گذاری منفعل است که از کریپتو ETF ها جدا می شود.

ETP ETM به لحاظ مفهومی شبیه ETF است به این معنی که به سرمایه گذاران نهادی و معامله گران خرده فروشی معتبر اجازه می دهد سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتالی بدون نیاز به نگهبان ها و مقابله با مانع های قانونی اضافی. اما برای افزایش احتمال کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا (SEC) تصویب کریپتو ETF، شرکت هایی که با آنها اعمال می شود، باید ثابت کنند که بازار آتی Cryptocurrency به اندازه کافی پایدار است – چیزی که یک کریپتو ETP مجبور نیست، به عنوان یک کریپتو ETP در حال حاضر وجود دارد در بازار ایالات متحده در قالب سرمایه گذاری Bitycin سرمایه گذاری Grayscale Investment Trust.

کریپتو ETP
کریپتو ETP

با اشتباه بین ETFs و ETPs علاوه بر آب های خرد کردن، واکنش های جامعه از جمله، “من هنوز فقط نشسته در اینجا تعجب که چرا هر کسی در اینجا می خواهد [cryptocurrency ETF …] توسط Reddit کاربر / Pantzzzzless، به،” جالب حرکت، واقعا هیجان زده می شود تا ببیند که چگونه قیمت ها را تحت تاثیر قرار می دهد، “توسط u / tokenware. با این حال، با توجه به این که بسیاری از آنها عجله دارند تا اشاره کنند که این هنوز یک کریپتو ETF تایید نشده SEC است، بسیاری از آنها در خوشبین بودن خود محتاط هستند – حداقل تا زمانی که نتایج اولیه تجارت شروع شود.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.