به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

coinbase رسما بازبینی ریپل را آغاز کرد

coinbase رسما بازبینی ریپل را آغاز کرد

Coinbase، بازوی نگهبان غول پیکر بندی مالی، حمایت و بازبینی ریپل را در مورد سرویس نگهدارنده با هدف نهادی خود اضافه کرد. علاوه بر این، آن را نیز در لیست stablecoin USDC

بازبینی ریپل ابتدا در اکتبر 2018 اعلام شد و یک ماه طول کشید تا بتواند به ثمر برسد.

با توجه به سرمایه گذاران نهادی، سپرده گذاری نیاز به داشتن حداقل حداقل 10 درصد از اوراق قرضه دولتی و یک روند کامل و دقیق قبل از اینکه یک فرد یا شرکت به عنوان یک مشتری پذیرفته شود.

در اوت 2018، یک پست بلاگ Coinbase اعلام کرد که این شرکت 37 دارایی جدید دیجیتال را برای اضافه کردن محصول خود در اختیار گذاشتن قرار داده است که “هیچ ارتباطی با معاملات مرتبط با” Verticals ندارد. در میان بسیاری از دارایی های NEO، Steem، Dfinity و پروژه های شناخته شده کمتر شناخته شده مانند PolkaDot، Tokencard و Props بود.

Coinbase جدید کریپتوس را با یک فرآیند جدید اضافه می کند: بدون هزینه ثبت نام، کاملا سازگار است
مرتبط: Coinbase Cryptos جدید با فرآیند بازبینی ریپل را اضافه می کند: هیچ هزینه ثبت نام، کاملا سازگار است
از لحاظ تاریخی، Coinbase تا حدودی محافظه کارانه بوده است که لیستی از رمزنگاریهای جدید را در هر یک از کسب و کارهایش فهرست کند. با این وجود، با افزایش رقابت و محصولات برتر در حال توسعه در بخش بلاک چین و کریپتو کارنسی، Coinbase پیشنهادات خود را برای حفظ باقی مانده است. به نظر می رسد که این شرکت با مجوز رسمی وزارت امور خارجه نیویورک که به عنوان نگهدارنده مستقل عمل می کند، همراه با مجوز رسمی به نظر می رسد.

بازبینی ریپل

از آنجا که حماسه نقدی بیتکوین نقدی، که شاهد Coinbase گفته بود قیمت سکه را قبل از لیست، پمپاژ، شرکت خط ارتباطی با عموم مردم را حفظ کرده است. در اظهارات در ماه اوت 2018، سام مکینگوگال، رئیس محصول در نگهداری، اظهار داشت:

“Coinbase Detention است در حال بررسی علاوه بر بسیاری از دارایی های رمزنگاری موجود و آینده برای ذخیره سازی است. ما در حال حاضر این اطلاعیه را در Coinbase و در اختیار عموم قرار می دهیم تا با مشتریانمان در مورد حمایت از دارایی های آینده شفاف سازیم. ”

بیانیه اضافه کرد که تمام دارایی های دیجیتال باید الزامات ذکر شده در چارچوب دارایی دیجیتال Coinbase را تصویب کند. علاوه بر این، کاربران را مطلع می کند که API های عمومی و دیگر “نشانه هایی از آماده سازی پشت صحنه برای حمایت دارایی” ممکن است برای اهداف تست قابل مشاهده باشد و نشانه ای از دارایی است که در آینده در اختیار نگهداری قرار می گیرد.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.