به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

اسرائیل: خانه سرمایه گذاری کریپتو دو صندوق جدید برای مشتریان نهادی را راه اندازی می کند

اسرائیل: خانه سرمایه گذاری کریپتو دو صندوق جدید برای مشتریان نهادی را راه اندازی می کند

بلومبرگ روز 18 نوامبر گزارش داد که این اولین سرمایه گذاری اختصاصی برای سرمایه گذاران نهادی اسرائیلی، شرکت Silver Castle است که در ماه جاری دو صندوق جدید رمزگذاری را راه اندازی کرده است.

شرکت – که در رده اصلی خود شامل مدیر عامل سابق بزرگترین بانک اسرائیلی، بانک Hapoalim، و همچنین بنیانگذار بزرگترین صندوق سرمایه گذاری در کشور، Psagot Ofek – گزارش شده است انتظار می رود که 50 میلیون دلار در دارایی تحت مدیریت (AUM) توسط آخر سال.

همانطور که بلومبرگ خاطرنشان می کند، امروزه رقابت جهانی برای صندوق های سرمايه گذاری فشرده شدید است و با بیش از 370 صندوق تقسیم شده با مبلغ 10 میلیارد دلار در مجموع AUM، با توجه به داده های تحقیق مستقل.

الی میشرو، مدیر عامل شرکت نقره ای، به بلومبرگ گفت که این صندوق برای ایجاد زیرساخت های “بسیار بسیار امن” برای تأسیس موسسات در معرض بازار رمزنگاری شده است.

او در سخنرانی در مورد تشکیل گروه سرمایه گذاری، اهمیت اکوسیستم پویای دینامیک کشور را برجسته کرد. بر طبق داده های Startup Nation Central، یک سازمان غیر دولتی که به فضای نوآوری محلی اختصاص داده شده است، اسرائیل از سال 2015 بیش از 200 درصد افزایش در تعداد شرکت های محلی بلوچین دیده است.

در سراسر جهان، میرزچ اشاره کرد که کسب و کار دارایی های دیجیتال اخیر سرمایه گذاری غول پیکر Fidelity ایالات متحده به عنوان حوزه ای برای خدمات سرمایه گذاری در سطح بین المللی برای بخش رمزنگاری است.

اولین بنیاد نقرهای نقرهای نقره ای بر اساس سیستم معاملاتی الگوریتمی است که استراتژی های طولانی و کوتاه مدت را برای پنج سکه بزرگ با سرمایه گذاری بازار ترکیب می کند.

علی رغم بازار طولانی مدت خزنده، موسرچ به بلومبرگ گفت که استفاده داخلی از صندوق بازده “دو رقمی بالا” را در شرایط دلاری برای نمونه کارهاش به دست می آورد.

صندوق دوم به طور کامل سرمایه گذاری و خودکار، و بر اساس یک سبد الگوریتمی با وزنی از ده دارایی های رمز گشایی با کلاه بازار، بر اساس گزارش بلومبرگ. علاوه بر این، یک صندوق مبتنی بر نشانه بر روی ارائه سکه های اولیه (ICOs) قرار است قبل از پایان سال 2018 راه اندازی شود.

گادی ایزایف، یکی از بنیانگذاران انجمن بلاک چین اسرائیل، تأکید کرده است که تأسیس شرکت Silver Castle نشان می دهد که «پیشگامان» صنایع مالی اسرائیل به فضای کیبورد تبدیل شده اند. وی به بلومبرگ گفت که این حرکت “یک رویداد مهم برای کل بازار اسرائیل است.”

همانطور که در اوائل ماه جاری گزارش شد، 140 شرکت اسرائیلی مبتنی بر بلوچین، از سه ماهه سوم (سوم Q3) سال 2018، 1.3 میلیارد دلار سرمایه گذاری کردند که از طریق ICO 600 میلیون دلار افزایش یافت.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.