به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بانک مرکزی پرو می گوید کریپتوکورها با توجه به نوسانات شدید خطرناک هستند

بانک مرکزی پرو می گوید کریپتوکورها با توجه به نوسانات شدید خطرناک هستند

بانک مرکزی پرو، با هشدار در مورد نوسانات شدید ارزهای دیجیتال در توییتر خود، روز 16 نوامبر، به سقوط بازارهای جدید رمز گشایی واکنش نشان داد.

در پست اخیر خود، بانک مرکزی پرو، شامل گرافیک بلومبرگ در قیمت بیتکوین (BTC) از دسامبر 2017 تا اواسط نوامبر 2018 بود. تصویر زیر یک بیانیه است:

“انتقادات بانکی از طریق بانک های مرکزی پشتیبانی نمی شود و به دلیل نوسانات شدید قیمت ها، موارد تقلب و امکان استفاده از آنها در فعالیت های غیرقانونی، خطراتی ایجاد می کند. قیمت بیت کوین از اکتبر 2018 به 56 درصد کاهش یافته و در ماه نوامبر 13 درصد بیشتر شده است. ”

با توجه به Criptonoticias خروجی Cryptonetics زبان اسپانیایی، پرو در حال حاضر هیچ نوع تنظیمات رمزنگاری در حال توسعه نیست. با این حال، در سپتامبر 2017، سرپرستی بانکداری و بیمه کشور (SBS) به کنسرسیوم R3 مرتبط با بلاک چین پیوست تا تحقیقات در مورد فن آوری انجام دهد و امکان اجرای آن در پرو را بررسی کند.

علاوه بر این، تعداد معامله گران رمزنگاری در پرو در سال 2018 به طور پیوسته رشد داشته است. براساس اطلاعات ارائه شده از وب سایت آمارهای رمزنگاری، رقص سکه از LocalBitcoins، این سال با تقریبا 17 بار BTC در هر هفته در پرو معاوضه شد، اما تا اواخر ماه سپتامبر این میزان رسیده است تقریبا 150 BTC در هفته.

مقدار BTC به صورت هفتگی در برابر فیات ملی، پرو پرو، به فروش می رسد. منبع: رقص سکه

بازارهای رمزنگاری اخیرا از روز چهارشنبه 14 نوامبر با کاهش شدید قیمت BTC در رتبه اول قرار گرفتند و در سال 2018 برای اولین بار از 5000 دلار به فروش رسیده است و سایر بورسهای مهم مانند بیت کوین کش (BCH) از دست دادن قیمت نیمی از قیمت ها است. امروز، 20 نوامبر، BTC از اکتبر 2017 به پایین ترین میزان خود رسید و در یک دوره 24 ساعته به 4،237 دلار رسیده است.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.