به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بانک مرکزی پرو می گوید کریپتوکورها با توجه به نوسانات شدید خطرناک هستند

بانک مرکزی پرو می گوید کریپتوکورها با توجه به نوسانات شدید خطرناک هستند

بانک مرکزی پرو، با هشدار در مورد نوسانات شدید ارزهای دیجیتال در توییتر خود، روز ۱۶ نوامبر، به سقوط بازارهای جدید رمز گشایی واکنش نشان داد.

در پست اخیر خود، بانک مرکزی پرو، شامل گرافیک بلومبرگ در قیمت بیتکوین (BTC) از دسامبر ۲۰۱۷ تا اواسط نوامبر ۲۰۱۸ بود. تصویر زیر یک بیانیه است:

“انتقادات بانکی از طریق بانک های مرکزی پشتیبانی نمی شود و به دلیل نوسانات شدید قیمت ها، موارد تقلب و امکان استفاده از آنها در فعالیت های غیرقانونی، خطراتی ایجاد می کند. قیمت بیت کوین از اکتبر ۲۰۱۸ به ۵۶ درصد کاهش یافته و در ماه نوامبر ۱۳ درصد بیشتر شده است. ”

با توجه به Criptonoticias خروجی Cryptonetics زبان اسپانیایی، پرو در حال حاضر هیچ نوع تنظیمات رمزنگاری در حال توسعه نیست. با این حال، در سپتامبر ۲۰۱۷، سرپرستی بانکداری و بیمه کشور (SBS) به کنسرسیوم R3 مرتبط با بلاک چین پیوست تا تحقیقات در مورد فن آوری انجام دهد و امکان اجرای آن در پرو را بررسی کند.

علاوه بر این، تعداد معامله گران رمزنگاری در پرو در سال ۲۰۱۸ به طور پیوسته رشد داشته است. براساس اطلاعات ارائه شده از وب سایت آمارهای رمزنگاری، رقص سکه از LocalBitcoins، این سال با تقریبا ۱۷ بار BTC در هر هفته در پرو معاوضه شد، اما تا اواخر ماه سپتامبر این میزان رسیده است تقریبا ۱۵۰ BTC در هفته.

مقدار BTC به صورت هفتگی در برابر فیات ملی، پرو پرو، به فروش می رسد. منبع: رقص سکه

بازارهای رمزنگاری اخیرا از روز چهارشنبه ۱۴ نوامبر با کاهش شدید قیمت BTC در رتبه اول قرار گرفتند و در سال ۲۰۱۸ برای اولین بار از ۵۰۰۰ دلار به فروش رسیده است و سایر بورسهای مهم مانند بیت کوین کش (BCH) از دست دادن قیمت نیمی از قیمت ها است. امروز، ۲۰ نوامبر، BTC از اکتبر ۲۰۱۷ به پایین ترین میزان خود رسید و در یک دوره ۲۴ ساعته به ۴،۲۳۷ دلار رسیده است.