به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بزرگترین ارائه دهنده برق کره برای استفاده از بلاک چین برای میکروتیک سازگار با محیط زیست

بزرگترین ارائه دهنده برق کره برای استفاده از بلاک چین برای میکروتیک سازگار با محیط زیست

طبق اعلام رسمی انتشار 19 نوامبر، KEPCO، بزرگترین ارائه کننده قدرت کره، می گوید که از بلوکچین و دیگر راه حل های نوآورانه انرژی برای توسعه شبکه های خورشیدی نسل بعدی (MG) استفاده خواهد کرد.

KEPCO شرکت دولتی 15.9 میلیارد دلاری است که در آن دولت کره جنوبی و بانک تحت کنترل دولتی سهام اکثریت دارند؛ طبق اعلام Nikkei که در آسیا متمرکز شده است، “انحصار مجازی” در تولید و توزیع برق در کشور دارد.

گزارش شده که “Open MG” جدید KEPCO، بلوچین و سایر فن آوری های خود را برای بهبود زیرساخت های انرژی، به خصوص برای اقتصاد هیدروژنی محلی، در اختیار خواهد داشت. برای این منظور، تمرکز بر تمرکززدایی، کربن زدایی و دیجیتال سازی، که در نشریات مطبوعاتی به عنوان سه “روند” کلیدی که آینده صنعت انرژی را برانگیخته است، تمرکز خواهد کرد.

همان طور که در مطبوعات مطرح شد، MG ها پیش از مواجه شدن با عرضه انرژی پایدار مواجه شدند؛ چرا که آنها اغلب PV های کوچک (PhotoVoltaics، که برای تولید انرژی خورشیدی استفاده می شود)، توربین های بادی (WTs) و سیستم های ذخیره انرژی (ESS) بود.

مدیر بازرگانی KEPCO MG بر روی یک سلول سوخت اضافی به عنوان یک منبع انرژی برای افزایش اعتماد به نفس و بهره وری انرژی و بدون انتشار گازهای گلخانه ای، توضیح می دهد. با استفاده از تکنولوژی استاندارد بین المللی انتظار می رود که MG سازگاری بیشتری داشته باشد، بنابراین مانع از “تنگنا” سیستم و تکه تکه شدن صنعت می شود.

همانطور که در مورد انتشار مطبوعاتی، KEPCO قصد دارد تا Open MG را در مقیاس کامل توسعه دهد و نخستین مقیاس کوچک برق (مگاوات) را در کره ایجاد کند.

همانطور که در ماه گذشته گزارش شد، KEPCO با شرکت Mitsubishi UFJ ژاپن، شرکت مدیریت خدمات فناوری اطلاعات Nihon Unisys و دانشگاه توکیو در یک پروژه تحقیقاتی مشترک در مورد امکان استفاده از بلوچین برای تامین برق توزیع شده مشارکت کرده است.

در اوایل ماه نوامبر، دولت کره جنوبی متعهد شد تا بودجه خود را (به 35 میلیون دلار) برای توسعه صنعت فن آوری داخلی و تکنولوژی انبوه (DLT) در سال 2019 سه

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.