به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بیت کوین از کمترین میزان از اکتبر 2017 به عنوان بیت کوین کش به 40 درصد رسیده است

بیت کوین از کمترین میزان از اکتبر 2017 به عنوان بیت کوین کش به 40 درصد رسیده است

بیت کوین (BTC)، بیست و چهار ساعت در بازارهای کریستوآرایی، دچار کم آبی شد که در بیش از یک سال نوامبر 20 دیده می شد، چرا که دارایی ها در سراسر هیئت مدیره میلیون ها نفر را به نمایش گذاشت.

اطلاعات مربوط به ردیاب قیمت Cointelegraph، Coin360، CoinMarketCap و Bitcointicker سه شنبه به دست آوردند که BTC / USD به 17 درصد کاهش یافت و در یک نقطه به 4،237 دلار رسید.

ضررهای روزانه Bitcoin در حال حاضر مجموع 15.5 درصد پس از اصلاح تا حدود 4500 دلار است، در حالی که وضعیت باقی مانده بسیار پایدار است زیرا جفت ارزهای مقاومت جدیدی را آزمایش می کند.

 

رویدادها نشان دهنده ادامه شرایط ناگوار است که 15 نوامبر موجب شد که Altcoin بیت کوین کش (BCH) دچار چالش سختی درگیر شده بود که از آن زمان به بعد دو پاره زنجیره رقیب جداگانه را به وجود آورد.

در حالی که BCH در ابتدا مقدار زیادی از ارزش خود را حفظ کرد، 24 ساعت زمان مطبوعات برای سرمایه گذاران در انتظار نوسان بود، BCH / USD تقریبا 40 درصد تخمین زده بود که برای حمایت از 200 دلار هزینه کند.

در حالی که BCH قاطعانه به عنوان بدترین عملکرد بیست کریپتوسکت جدید دست یافت، دیگران همچنین از تلفات شدید رنج می بردند.

اتریوم (ETH) به طور قابل ملاحظه ای شکاف خود را در کلاه بازار با ریپل (XRP) گسترش داد، و موقعیت خود را به عنوان سومین اندازه بزرگترین رمزنگاری معامله سقوط داد. ضررهای روزانه ETH / USD در زمان مطبوعات 15 درصد، در مقایسه با 6.2 درصدی XRP / USD بود.

نمودار قیمت 7 روزه اتریوم

در سایر نقاط، دارایی های متعدد در روز بیش از 17 درصد از دست دادند، در حالی که Tezos (XTZ) و Binance Coin (BNB) تقریبا 20 درصد تخلیه می کردند. حتی پایدار کوئین تتر (USDT) در حال حاضر در حدود 2 درصد بیش از یک دوره 24 ساعته است.

در حالی که مفسران به رویکرد عمیق عملگرا در مورد رکود رفتند، بحث در رسانه های اجتماعی، با این وجود به موضوع زمانی رسید که وقتی BTC به طور خاص در شرایط USD قرار می گیرد، بازگشته است.

منابع مختلف همچنان ادعا می کنند که حمایت اصلی حدود 4000 دلار است، در حالی که اگر این شکسته شود، 3000 دلار باید مانع قطعی شود.

John McAfee علاقه مندان به چرت زدن در توییتر، “افکار و احساسات مردم” را به تصویر کشیده است.

در زمان مطبوعات، کل کل بازار حدود 146 میلیارد دلار است که از هفته گذشته به حدود 212 میلیارد دلار رسیده است – قیمت کل کل بازار در تاریخ 6 اکتبر 2017 به 146 میلیارد دلار رسید.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.