به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

دانشگاه کلمبیا، IBM راه اندازی دو برنامه شتاب دهنده برای شرکت های بلاک چین

دانشگاه کلمبیا، IBM راه اندازی دو برنامه شتاب دهنده برای شرکت های بلاک چین

طبق اعلام انتشار آی بی ام در روز 19 نوامبر، IBM و دانشگاه کلمبیا دو برنامه شتاب دهنده بلوک چینی را هدف قرار داده اند که به نوآوری ها در نوآوری فضا در مقیاس کمک می کنند.

هر دو برنامه بخشی از مرکز Columbia-IBM برای بلاک چین و Transparency Data، مرکز نوآوری نوآورانه ای است که در تابستان امسال توسط غول تکنولوژی و مدرسه لیگ آیوی U.S. ایجاد شد.

براساس این انتشار، هر برنامه از ده راهانداز پشتیبانی می کند، آنها را به شبکه ای از مربیان کسب و کار، پشتیبانی فنی، دسترسی به استعداد دانش آموزان کلمبیا و «جامعه پژوهشی»، کمک طراحی و منابع فناوری ابر فناوری اطلاعات کمک می کند.

هدف این است که برای کمک به سازندگان شبکه، ایده های خود را به شرکت های “بلوک چسبی” پایدار و مقیاس پذیر تبدیل کنند که به نوبه خود باعث “پذیرش بلوچین سازمانی معنی دار و راندمان کسب و کار در سراسر صنایع” خواهد شد.

هشت هفته شتاب دهنده راه اندازی بلوچین Columbia بلاکچین که قرار است در شهر نیویورک برگزار شود، برای شرکت های “ایده مرحله” پیش از بذر طراحی شده است که به عنوان طرح های انتشار به کلمبیا یا یک مدرسه مبتنی بر NYC وابسته هستند.

دومین برنامه هشت هفته ای که به نام IBM Accelerator Blockchain نامگذاری شده است، در شرکت های تجاری بعدی در سطح جهانی قرار دارد و هدف آن کمک به شرکت کنندگان ایجاد یک شبکه تجاری و پایه مشتری برای کاربرد بلاک چین می باشد. این برنامه به صورت شخصی در نیویورک و سانفرانسیسکو اجرا خواهد شد و تا حدودی “همراه با برنامه نویسی مجازی” برای دادن فرصت بیشتر به شرکت کنندگان برای اختصاص دادن به تلاش های مقیاس کسب و کار خود است.

هر شرکت کننده در هر دو برنامه راه اندازی خواهد شد با حدود 400000 دلار دسترسی به فن آوری و خدمات عرضه می شود. هیچ یک از برنامه ها عادلانه نیست و هزینه های مربوط به مشارکت را به عهده می گیرند.

همانطور که در اوائل پاییز امسال گزارش شد، دانش آموز یکی از نیویورک، مدرسه نیویورک (NYU) ادعا کرد که “اولین” مدرسه ای در ایالات متحده است تا یک تکنولوژی بزرگ در تکنولوژی بلوچین ارائه کند که توسط دانشکده تجارت نیویورک استرن ارائه شده است. بسیاری از دانشگاه های برتر دنیا در سراسر جهان در حال حاضر مجموعه ای از دوره های مرتبط با بلاک چین و کریپتو را ارائه می دهند.

آی بی ام، که پلت فرم بلوچ ابر خود را با Hyperledger فعال کرده است، در فضای بلوک سازمانی بزرگ شده است. شركت در رتبه دوم در جهان از لحاظ تعداد اختراعات مربوط به بلاک چین كه از 31 اوت سال 2018 ثبت شده است، دومين شركت Alibaba غول تجارت الكترونيك چين است.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.