به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

روزنامه “بزرگ” راهاندازی بستر بلاک چین برای ترویج تأثیر سرمایه گذاری است

روزنامه “بزرگ” راهاندازی بستر بلاک چین برای ترویج تأثیر سرمایه گذاری است

The Financial Times روز دوشنبه 18 نوامبر روزنامۀ Financial Times گزارش می دهد که مسئله بزرگ، یک روزنامه خیابانی که توسط افراد بی خانمان در U.K. و سایر کشورها فروخته می شود، راه اندازی یک پلت فرم مبتنی بر Blockchain برای ترویج سرمایه گذاری تاثیر می گذارد.

سه شرکت سرمایه گذاری – UK Standard Life Aberdeen، U.S. Columbia Threadneedle، و AllianceBernstein – به مسئله بزرگ به عنوان بنیانگذاران پلت فرم به نام The Big Exchange پیوستند. طبق گفته FT، این صندوق 30 تا 40 صندوق تأمین اجتماعی و زیست محیطی را ارائه خواهد کرد و قرار است در عرض شش ماه کار خود را آغاز کند.

سرمایه گذاران بالقوه برای استفاده از بورس اوراق بهادار هزینه ای جزئی خواهند داشت. پس از ثبت نام به پلت فرم، آنها می توانند بین چندین مجموعه پیشنهادات، امتیازات طلا، نقره یا برنز را براساس همبستگی آنها با اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد انتخاب کنند.

انتظار می رود حداقل سرمایه گذاری 640 دلار باشد، اما نیگل Kershaw، رئیس The Big Exchange، قصد دارد تا آن را به 2.50 پوند (3.20 دلار) کاهش دهد – همان قیمت به عنوان مسئله بزرگ.

همانطور که در FT گفته شد، این پلتفرم در حال حاضر حدود 3/1 میلیون دلار از سه بنیانگذار و FNZ شرکت fintech مستقر در لندن تولید کرده است. در 5 سال آینده، The Big Exchange انتظار دارد تا 3.8 میلیون دلار جذب کند.

بلاک چین به طور گسترده ای مورد نیاز برای نیازهای اجتماعی، به ویژه در زمینه خیریه است. همانطور که Cointelegraph پیشتر توضیح داد، فن آوری های وابسته به رمزنگاری، و به ویژه بلوک چینی، می تواند به افزایش شفافیت برای کمک های مالی و معاملات بین المللی، کاهش هزینه های انتقال پول در همان زمان.

به عنوان مثال، بورس اوراق بهادار بزرگ Binance به تازگی موفق به افزایش 1.41 میلیون دلار در انواع مختلف نشانه های ERC20 برای کسانی که از سیل ویرانگر در ژاپن در اواسط ماه جولای رنج می برد.

علاوه بر این، راه حل های بلوچین برای ترویج فعالیت های اجتماعی مورد استفاده قرار گرفته است. تولید کننده تمیز کردن خانگی SC Johnson و سازمان حفاظت محیط زیست پلاستیک بانک در ماه اکتبر همکاری کردند تا چندین مرکز بازتولید پلاستیک را در اندونزی باز کنند و مردم را برای جمع آوری زباله های محلی انتخاب کنند.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.