به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

رگولاتور انگلیس با توجه به مسائل مربوط به یکپارچگی بازار کریپتو کارنسی مشتق می شود

رگولاتور انگلیس با توجه به مسائل مربوط به یکپارچگی بازار کریپتو کارنسی مشتق می شود

سرمایه گذار U.K.، اداره مالی امور مالی (FCA)، ممکن است مشتقات کریپتو کارنسی مانند آینده را به عنوان بخشی از “پاسخ جامع ترین” خود به این صنعت، خبرگزاری های تجاری تجارت مالی ممنوع اعلام کند.

کریستوفر وولار، مدیر اجرایی Strategy and Competition FCA در یک سخنرانی در یک کنفرانس لندن سه شنبه گفت که این سازمان در مورد ممنوعیت قراردادهای اختیاری cryptocurrency (CFD ها) مشکوک خواهد شد.

این، می گوید Finance Magnates، احتمالا “شامل گزینه ها، معاملات آینده و اوراق بهادار قابل انتقال است.” انتشار Woolard نقل قول به نقل از جمله:

“ما نگران آن هستیم که مصرف کنندگان خرده فروشی، محصولات مشتق شده پیچیده، اغلب و اغلب با استفاده از اهرم های بر مبنای نشانه های مبادله با مسائل مربوط به یکپارچگی بازار عرضه می شوند.”

U.K. خود را در معرض ناشی از تحریم های ناشی از پاسخ آهسته خود به رشد محبوبیت کریستوآوران و ابزارهای مرتبط با آن قرار داده است، با جناح های مختلف انتقاد از اولویت ها و قصد های FCA که تا به حال ظاهر شده اند.

در سخنرانی روز سه شنبه، Woolard در حال ارائه یافته های “Taskforce” اختصاصی بود که در ماه مارس پیشنهادات خود را آغاز کرد. Cointelegraph گزارش داد که ایده ممنوعیت مشتقات رمزنگاری که در ماه اکتوبر در ماه اکتبر به وقوع پیوست.

Woolard اشاره کرد که این گروه، “رمزهای مبادله” مانند بیت کوین (BTC)، “Token Security” و “Tokens Utility” را تشکیل دادند.

با توجه به استفاده غیر مجاز از نشانه، Woolard علاوه بر برنامه های خود را اعلام کرد که آنچه را که او “یکی از جامع ترین پاسخ ها در سطح جهانی به استفاده از رمزنگاری برای فعالیت های غیرقانونی” نامید، اعلام کرد.

در همین حال، یک نظرسنجی اخیر نشان داد که دانش، مالکیت و آگاهی از بیت کوین در میان مصرف کنندگان بریتانیا بطور قابل توجهی افزایش یافته است.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.