به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

فعالیت Bitfinex، Tether-BTC قیمت ارتباط تحت بررسی DoJ ایالات متحده، منابع ادعا

فعالیت Bitfinex، Tether-BTC قیمت ارتباط تحت بررسی DoJ ایالات متحده، منابع ادعا

وزارت دادگستری ایالات متحده (DoJ) تحقیقات خود را مبنی بر دستکاری بازار در مورد اینکه آیا یا بدون Tether (USDT) برای مصنوعی افزایش قیمت بیتکوین (BTC) در طول تظاهرات مهم سال گذشته متمرکز شده است، گزارش بلومبرگ نوامبر 20.

بلومبرگ سه منبع نامرئی را که با موضوع شناخته شده است، می نویسد: “ادعا می کند که” وزارت دفاع آمریکا “در سه گانه بیتکوین، تتر و تبادل وابسته Bitfinex خود – که دو نفر از آنها یک مدیر عامل، جان لودویکوس ون د ولده .

منابع گزارش شده است ادعا می کنند که وزارت دفاع آمریکا به دنبال چگونگی تکر کردن نشانه های جدید خود و اینکه چرا اکثریت تتر به وسیله Bitfinex وارد بازار می شوند، در چارچوب تحقیق وسیع تر در مورد اینکه آیا “ترفندهای بازار” در سال های اخیر بخشی از قیمت های پنهان شده را فروخته اند، بررسی شده است.

همانطور که قبلا گزارش شده، کمیته بازرگانی آتی DoJ و U.S. Commodity Futures Trading (CFTC) در ماه مه به طور مشترک با بازاریابی قیمت Bitcoin و Ethereum (ETH) معامله گران رمزنگاری باز کرد.

بلومبرگ امروز اعلام می کند که “قادر به تعیین” نیست که آیا پروجکشن DoJ تنها بر روی فعالیت Bitfinex تمرکز دارد یا اینکه آیا مدیران ارشد خود را تحت نظارت قرار می دهند. گزارش ها حاکی از آن است که هر دو وزارت امورخارجه امریکا و CFTC نظرات خود را رد کرده اند و نه به صورت رسمی هیچ یک از طرفین یا نهاد متخلف را متهم کرده اند.

نه مشاور عمومی Bitfinex، و نه نمایندگان قانونی برای تبادل و Tether، گزارش شده است که به درخواست بلومبرگ برای نظر توسط زمان مطبوعات پاسخ داد.

به نظر می رسد پرونده ترویج DoJ به فعالیت در Bitfinex به بررسی های قبلی در مورد خطای احتمالی اضافه می شود؛ هر دو Bitfinex و Tether در ماه دسامبر 2017 از سوی تنظیم کننده های ایالات متحده از سوی تنظیم کننده های ایالات متحده به دلیل نامعلوم دریافت کردند، که بلومبرگ در مورد ادعاهای تتر مبنی بر اینکه USDT به دلار آمریکا یک به یک را حمایت می کند، مرتبط است.

منتقدان آواز تتر تا کنون به این نتیجه رسیده اند که شرکت را متهم به مخفی کردن ضمانت احتمالی احتمالی ضبط شده در همکاری با Bitfinex کرده است؛ شکایت بیشتر توسط تصمیم بحث انگیز تتر حل شد و ارتباطش با یک حسابرس شخص ثالث در ماه ژانویه حل شد. Tether از آن زمان تا کنون یک ممیزی غیر رسمی در ماه ژوئن منتشر کرده است تا نشان دهد که نشانه های آن با مقدار صحیح نگهداری از فیات پشتیبانی می شود.

بحث های بیشتر در ماه ژوئن زمانی رخ داد که یک مقاله علمی که توسط پروفسور دانشگاه تگزاس John M. Griffin هماهنگ شده بود، استدلال کرد که “خرید با Tether به دلیل رکود بازار ادامه می یابد و موجب افزایش قابل ملاحظه قیمت های Bitcoin می شود”. دو منبع از بلومبرگ امروز ادعا می کنند گرفین در کنفرانس CTFC خود را در اوایل امسال خلاصه کرد، گرچه طبق گزارشات دانشگاهی در پاسخ به تحقیقات بلومبرگ، این نظر را رد کرد.

این سقوط، Bitfinex شده است توسط شایعات از ورشکستگی و ادعاهای بانکی، که رسما آن را رد کرد، رنج می برد. در اواخر ماه اکتبر، تتر 500 میلیون تومان از کیف پول خزانه اش را از بین برد. این اقدام هنوز موجب اختلاف نظر شده است، زیرا اخیرا تتر، اگر کوتاه مدت، از دست دادن دلار ایالات متحده، از دست داد. چنین تخفیفی در مقیاس بزرگ موجب شد تا شرکت را به دستکاری در بازار متهم کند که هزینه های کمتری را پرداخت کرده و پس از بازپرداخت آن از بین رفته است.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.