به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

کوبه براانت، ستاره نبرد سوپراستار، به عنوان میزبان مهمان مهمان برای شرکت در نشست کریپتو

کوبه براانت، ستاره نبرد سوپراستار، به عنوان میزبان مهمان مهمان برای شرکت در نشست کریپتو

کوبه بریانت، دو بار مدال المپیک و ستاره NBA به عنوان سخنگوی مهمان در نشست نیترن 2019 در سانفرانسیسکو، پروژه اینترنت متمرکز TRON (TRX) به طور انحصاری با Cointelegraph نوامبر 20 به اشتراک گذاشته شد.

مطبوعات اظهار داشتند که کوبي برانت قهرمان بسکتبال در کنفرانس به عنوان مهمان ویژه دعوت شده است تا “افکار و تجربه زندگی خود را برای الهام از رهبران جوان و کارآفرینان به اشتراک بگذارد”.

در بیانیه مطبوعاتی آمده است بریانت مهمان موسس TRON جاستین خورشید است.

در طی چند سال گذشته، جامعه رمزنگاری از تعدادی از مشهورترین افراد مشهور از سراسر جهان دریافت کرده است. اخیرا، آلبوم جدید امینم “Kamikaze” بیت کوین (BTC) را به عنوان جریان اصلی جدید عنوان کرده است، همانطور که “هم اکنون همه بیت کوین” را اجرا می کنند.

Cointelegraph روز 20 ژوئن گزارش داد که رکورد Akon که در مجموع دوازده بیلبورد برتر ده نمایشنامه را در اختیار داشت، در اوایل سال جاری، کریپتو کارنسی خود را برای استفاده در “Akon Crypto City” خود راه اندازی کرد.

بازگشت مایکل اوون، ستاره فوتبال سابق لیورپول، با Cointelegraph مارس 22 نوامبر، Cointelegraph نوشت، 22 مارس با Cointelegraph امضا کرد و با Capeto Offering Exchange (GCOX) مبنی بر صدور OWN، Oven، Owen، کریپتو کارنسی نام گرفت.

و این سقوط، بیل کلینتون، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده، سخنرانی اصلی را در کنفرانس تکنولوژی پرداخت جهانی Ripple ارائه کرد.

در همین حال، Cointelegraph در 17 نوامبر 2017 گزارش داد که کمیسیون اوراق بهادار و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هشدار داده است که عرضه اولیه سکه (ICO) که توسط افراد مشهور تایید شده، می تواند به عنوان غیرقانونی شناخته شود، و اشاره می کند:

“مشاهیر […] با استفاده از شبکه های رسانه های اجتماعی برای تشویق عمومی برای خرید سهام و سرمایه گذاری های دیگر. […] ممکن است غیرقانونی باشد. “

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.