به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

Bakkt اپراتور NYSE تایید پایان تاریخ ژانویه برای پلت فرم دارایی های دیجیتال را تایید می کند

Bakkt اپراتور NYSE تایید پایان تاریخ ژانویه برای پلت فرم دارایی های دیجیتال را تایید می کند

پلت فرم دارایی دیجیتال Bakkt، که توسط اپراتور بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) ایجاد شد، امروز در روز ۲۴ نوامبر اعلام کرد که اکنون آنها “هدف” را در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۱۹ به عنوان یک تاریخ راه اندازی معرفی می کنند.

Intercontinental Exchange (ICE)، اپراتور ۲۳ مبادلات بین المللی پیشرو که از جمله NYSE، اعلام کرد ایجاد Bakkt در ماه اوت سال جاری است.

پست متوسط ​​در حال حاضر یادآور می شود که “با توجه به حجم علاقه به Bakkt و کار مورد نیاز برای به دست آوردن همه قطعات در محل”، شرکت در تاریخ ۲۴ ژانویه ۲۰۱۹ شروع به کار کرد تا “اطمینان حاصل شود که شرکت کنندگان ما آماده هستند تجارت در روز اول. ”

پست متوسط ​​بابک، که توسط کلی لوئفلر نوشته شده، همچنان با اشاره به این که شرکت در حال نزدیک شدن با کمیته معاملاتی معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) است، با بررسی قرارداد “بکتو بیت کوین دیروز آتی” و انبار Bakkt، افزود:

“این محصولات نشان دهنده یک تغییر بحرانی در تکامل بازارهای رمزنگاری به منظور دستیابی به ابزارهای قابل دسترس، مفید و قابل تنظیم است.”

این پست با به اشتراک گذاشتن این که Bakkt دارای “بیمه برای بیتکوین در ذخیره سازی سرد” است، در حال حاضر در حال فرآیند “تأمین بیمه برای کیف پول گرم در معماری انبار Bakct” است و افزود که “ویژگی های جدید” در هفته های آینده به اشتراک گذاشته خواهد شد .

در اواخر ماه اکتبر، ICE اعلام کرده است که آنها قراردادهای آتی روز سه شنبه بکتوات (دلار) را برای تجارت در تاریخ ۱۲ دسامبر ۲۰۱۸ فهرست خواهند کرد و این محصول توسط ICE Clear US، Inc. به صورت جسمی حل و فصل خواهد شد. اخیرا ، شایعات غیر قابل تأیید گزارش دادند که تنظیم کننده های ایالات متحده می توانند محصول آینده آتی Bakct را تا آغاز ماه نوامبر تأیید کنند.