به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

Bakkt اپراتور NYSE تایید پایان تاریخ ژانویه برای پلت فرم دارایی های دیجیتال را تایید می کند

Bakkt اپراتور NYSE تایید پایان تاریخ ژانویه برای پلت فرم دارایی های دیجیتال را تایید می کند

پلت فرم دارایی دیجیتال Bakkt، که توسط اپراتور بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) ایجاد شد، امروز در روز 24 نوامبر اعلام کرد که اکنون آنها “هدف” را در تاریخ 24 ژانویه 2019 به عنوان یک تاریخ راه اندازی معرفی می کنند.

Intercontinental Exchange (ICE)، اپراتور 23 مبادلات بین المللی پیشرو که از جمله NYSE، اعلام کرد ایجاد Bakkt در ماه اوت سال جاری است.

پست متوسط ​​در حال حاضر یادآور می شود که “با توجه به حجم علاقه به Bakkt و کار مورد نیاز برای به دست آوردن همه قطعات در محل”، شرکت در تاریخ 24 ژانویه 2019 شروع به کار کرد تا “اطمینان حاصل شود که شرکت کنندگان ما آماده هستند تجارت در روز اول. ”

پست متوسط ​​بابک، که توسط کلی لوئفلر نوشته شده، همچنان با اشاره به این که شرکت در حال نزدیک شدن با کمیته معاملاتی معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) است، با بررسی قرارداد “بکتو بیت کوین دیروز آتی” و انبار Bakkt، افزود:

“این محصولات نشان دهنده یک تغییر بحرانی در تکامل بازارهای رمزنگاری به منظور دستیابی به ابزارهای قابل دسترس، مفید و قابل تنظیم است.”

این پست با به اشتراک گذاشتن این که Bakkt دارای “بیمه برای بیتکوین در ذخیره سازی سرد” است، در حال حاضر در حال فرآیند “تأمین بیمه برای کیف پول گرم در معماری انبار Bakct” است و افزود که “ویژگی های جدید” در هفته های آینده به اشتراک گذاشته خواهد شد .

در اواخر ماه اکتبر، ICE اعلام کرده است که آنها قراردادهای آتی روز سه شنبه بکتوات (دلار) را برای تجارت در تاریخ 12 دسامبر 2018 فهرست خواهند کرد و این محصول توسط ICE Clear US، Inc. به صورت جسمی حل و فصل خواهد شد. اخیرا ، شایعات غیر قابل تأیید گزارش دادند که تنظیم کننده های ایالات متحده می توانند محصول آینده آتی Bakct را تا آغاز ماه نوامبر تأیید کنند.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.