به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

KPMG گزارش می دهد که کریپتو کارنسی یک معامله بزرگ است اما نیاز به سرمایه گذاری نهادی دارد

KPMG گزارش می دهد که کریپتو کارنسی یک معامله بزرگ است اما نیاز به سرمایه گذاری نهادی دارد

حسابرس “بزرگ چهار” مستقر در هلند KPMG یک گزارش صعودی را در مورد کریپتوکورنال منتشر کرد. نوامبر ۱۵٫ این گزارش استدلال می کند که سرمایه گذاران نهادی باید به این صنعت بپیوندند تا “توانایی خود را درک کنند”.

این گزارش که به نام “Institutionalization Cryptoassets” نامیده می شود، بر چگونگی و چگونگی سرمایه گذاران نهادی برای ورود به رمز عبور، همراه با “چالش ها” روند و در چه شرایطی می تواند تبدیل به یک “کلاس دارایی کامل” شود.

“Cryptoassets پتانسیل دارند اما برای آنها برای درک این پتانسیل، نهادینه سازی مورد نیاز است “، نویسندگان این گزارش استدلال می کنند، ادامه می دهند:

“غیرقانونی بودن مشارکت در مقیاس مشارکت در بازار رمز گشایی بانک ها، نمایندگی های کارگزاری، مبادلات، ارائه دهندگان پرداخت، fintechs و سایر اشخاص در اکوسیستم خدمات مالی جهانی است. ما معتقدیم این یک گام ضروری برای رمزنگاری برای ایجاد اعتماد و مقیاس است. ”

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده است، KPMG به طور سنتی روی مدیریت ریسک فناوری بلاک چین تمرکز کرده است، و همچنین با سایر حسابرسان بزرگ، چشم انداز کورپولارو را در سالهای اولیه خود در نظر گرفته است.

تن از آخرین نشریات در عین حال نشان دهنده یک محوری کوچک است؛ این شرکت به طور مشخص اجتناب از روایت “رمزگشایی” را در ماه جاری توسط اشخاصی از جمله بانک مرکزی اروپا و بانک بین المللی پرداخت می کند.

برای KPMG، رمزنگاری “معامله بزرگ” و “ارزش توجه به” است.

“[C] rypto همچنان به دست آوردن هر دو مطبوعات خوب و بد است، و بحث بین طرفداران و متخلفان دور از حل و فصل نیست،” این گزارش همچنان ادامه دارد:

گزارش: استفاده از بیت کوین در پرداخت ها در سال جاری افتاده است
همچنین بخوانید:

“در سال ۲۰۱۸، شاهد موجی از ورود کنندگان جدید در بازار مانند پلتفرم های امنیتی، پایدار کوئین ها و حتی تاسیس موسسات خدمات مالی است که محصولات و خدمات رمزنگاری را راه اندازی می کنند. در حال حاضر Cryptoassets غیر قابل چشم پوشی است. ”

منابع مختلف دیگری نیز پیش بینی کرده اند که وضعیت سرمایه گذاران کریپتو کارنسی به دلیل ورود سرمایه گذاران نهادی، شروع می شود که شروع آن برای ماه آینده با راه اندازی پلت فرم معاملاتی Intercontinental Exchange (ICE) Bakkt است.

انتشار گزارش KPMG با کاهش سریع ناگهانی در قیمت تمامی سرمایه گذاری های سرمایه گذار اصلی، به طور ناشی از نتیجه عدم اطمینان در مورد آینده اصلی رمز گشایی بیت کوین کش، در حال حاضر دارای چهارمین بازار بزرگ سرمایه گذاری است.