به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

Kraken شروع به فروش بیت کوین کش می کند، اما کاربران می گویند که کاربران “خطر فوق العاده بالا”

Kraken شروع به فروش بیت کوین کش می کند، اما کاربران می گویند که کاربران “خطر فوق العاده بالا”

Kraken مبادله اوراق قرضه اوراق بهادار U.S. در روز 18 نوامبر در یک پست وبلاگ تأیید کرد که شروع به حمایت از هر دو قلاب بیت کوین کش کرده است، در حالی که هشدارهای معامله گران در مورد “بسیاری از پرچم های قرمز”.

Kraken، که در ابتدا اعلام کرد تنها از یکی از دو زنجیره BCH پشتیبانی می کند – Bitcoin Cash ABC – در زمان مطبوعات در حال حاضر تجارت زنجیره همتای خود، Bitcoin Cash SV (BSV) را آغاز کرده است.

محصولی از چنگال مخالف شبکه BCH روز 15 نوامبر، بیت کوین کش در حال حاضر در مرکز اختلاف در مورد اجباری از معدنچیان BCH قرار دارد و نماینده اصلی کریگ رایت و شرکت او، شرکت چینی، قصد دارند بازار قدرت هش را احاطه کنند.

هیچ زنجیره ای ظاهرا در دوام قدرت قرار نگرفت، با کاهش قیمت BCH و مفسران رمزنگاری مانند Bram Cohen، بنیانگذار BitTorrent، به طور آشکارا از اردوگاه ABC و SV انتقاد می کردند.

Kraken در اعطای هر دو نشانه به کاربران آن، در نظرات خود در مورد ثبات و چشم انداز BCH صریح بود.

“Bitcoin SV با الزامات لیستی معمول Kraken را برآورده نمی کند.”

“این باید به عنوان سرمایه گذاری با ریسک بسیار بالایی دیده شود. پرچم های قرمز زیادی وجود دارد که معامله گران باید از آن آگاه باشند. ”

در میان این “پرچم های قرمز”، کراکن تأکید می کند که اعمال قاچاقچیان، که در آن یک سلب مسئولیت جداگانه را اضافه کرد:

“از دست دادن دستمزد ناشی از حملات ناشی از nChain و یا وابسته به آن، در بین تمام دارنده های BSV در Kraken اجتماعی خواهد شد. با توجه به وضعیت ناپایدار شبکه و تهدیدات که ساخته شده است، کرکن قادر به نظارت کامل بر BSV نیست. ”

همان طور که قبلا گزارش شده است، بسیاری از مبادلات عمده تصمیم گرفته اند که تجارت BCH را به طور نامحدود متوقف کنند تا بتوانند سلامت بلند مدت دو زنجیره رقیب را ارزیابی کنند.

در ضمن، تأثیر چنگال سخت همچنان در بازارهای کریپتوکوالسورا پخش می شود. بیت کوین (BTC) در 24 ساعت به حدود 5 درصد کاهش زمان را فشار داد، در حالی که بازارهای آلتکوئین از دست دادن سنگین تر شد،اتریوم (ETH) از 11 ژوئیه به بیش از 11 درصد کاهش یافت و از ماه ژوئیه 2017 به پایین ترین قیمت رسید.

Kraken در حال حاضر 17th بزرگترین مبادله رمزنگاری در جهان است

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.