به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

Rootstock پروتکل قرارداد هوشمند بیت کوین به دست آمده توسط آزمایشگاه های RIF پروژه Spin-off

Rootstock پروتکل قرارداد هوشمند بیت کوین به دست آمده توسط آزمایشگاه های RIF پروژه Spin-off

Rootstock (RSK) مبتنی بر بیت کوین مبتنی بر بیت کوین است با RIF OS پروژه متمرکز برای گسترش دامنه عملیات خود، طرفها در دو پست جداگانه وبلاگ در 18 نوامبر تایید شده است.

به عنوان بخشی از این معامله، آزمایشگاههای RIF، ساختار زیر سیستم RIF لایه زیربنای زیرساختی خارج از زنجیره، RSK Laborers RSK را به دست خواهند آورد. RIF به عنوان یک پروژه جانبی از سوی مدیران اجرایی که مقامات ارشد را در RSK برگزار کردند، آغاز شد.

با هم، آنها قصد دارند پروتکل RSK را به فراتر از پشتیبانی شبکه بیت کوین و اتریوم و شامل توابع P2P مختلف بپردازند.

“سه جزء اصلی برای اعلام RIF OS عبارتند از ادغام آزمایشگاههای RIF و آزمایشگاه RSK، انتشار پروتکل های RIF OS و راه اندازی اولین پیاده سازی پروتکل RIF پروتکل (جزء خدمات نام شرکت RIF OS)،” RIF پست توضیح می دهد، اضافه کردن:

“آزمایشگاه های RIF برای به دست آوردن آزمایشگاه RSK امضا کرده اند. با استفاده از این امتحان، آزمایشگاههای RIF بر روی توسعه و پشتیبانی جامعه از هر دو شبکه RSK هوشمند قرارداد و پروتکل های RIF OS دست خواهند یافت.

با توصیف آخرین تحولات، این شرکت یکپارچه سازی سیستم عامل RIF را به عنوان نقطه عطف بزرگی نامید و گفت که این امر می تواند به «تسریع در استفاده از فن آوری های منبع باز در سراسر جهان» کمک کند.

Rootstock، شاعر توسعه دهنده Bitcoin Core سرجیو لرنر، شاهد پیشرفت چند سال قبل از انتشار اولیه او در ماه ژانویه 2018 بود.

“اساسا Rootstock قصد دارد اتریوم باشد، یک پلت فرم قرارداد هوشمند و غیرمتمرکز، تورینگ کامل. با این حال، Rootstock قصد دارد از اکوسیستم بیت کوین به جای ایجاد یک محصول جدید از ابتدا استفاده کند. “آلبرت Szmigielski، مهندس مهندسی بلوچین در یک پست وبلاگ در سال 2016 توضیح داد.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.