به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بانکداری ژاپنی غول پیکر، دیگران ۸۰۰ هزار دلار برای دوره بلاک چین در دانشگاه توکیو

بانکداری ژاپنی غول پیکر، دیگران ۸۰۰ هزار دلار برای دوره بلاک چین در دانشگاه توکیو

دانشگاه توکیو یک دوره تراکم بلوچین را به دنبال اهدای تقریبا ۸۰۰،۰۰۰ دالر از چندین شرکت، از جمله سومیتومو میتسوئی (SMBC) و بنیاد اتریوم، Cointelegraph ژاپن ۲۱ نوامبر گزارش می دهد.

در نشست مطبوعاتی ۲۰ نوامبر، SMBC پنج همکار دیگر را، به جز خود و بنیاد اتریوم، که به اهدای کمک اهدا کرده اند، اشاره می کند: Good Luck 3، JSS، Zipper، Hotto link، and Money Forward. گروه بانکی اطلاعات مربوط به اهدای ۹۰ میلیون ین را افشا نمیکند و همچنین عامل اصلی آن را نشان نداد.

بانکداری ژاپنی غول پیکر، دیگران ۸۰۰ هزار دلار برای دوره بلاک چین در دانشگاه توکیو

براساس اعلامیه مطبوعاتی، دوره آموزشی که به نام “دوره کمک هزینه نوآوری بلوسین” نامیده می شود، در دانشکده مهندسی در دانشگاه توکیو سه سال به طول خواهد انجامید: شروع به ۱ نوامبر ۲۰۱۸، تا ۳۱ اکتبر، ۲۰۲۱

این دوره برای دانش آموزانی که قصد تبدیل شدن به کارآفرینان مرتبط با بلاک چین را دارند، توسعه داده شده است. این تمرکز بر توسعه راه حل های غیر متمرکز، اجرای اجتماعی آنها و منابع انسانی است. این مدلی شامل سخنرانی و تمرین، مانند ایجاد یک فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) یا ایجاد یک مدل کسب و کار مبتنی بر بلوکچین خواهد شد.

همانطور که Cointelegraph اغلب گزارش کرده است، بلاک چین برای بسیاری از دانشگاه ها در سراسر جهان مورد توجه است. براساس یک مطالعه اخیر Coinbase، ۴۲ درصد از ۵۰ دانشگاه برتر جهان، حداقل یک کلاس مربوط به رمزنگاری را ارائه می دهند، در حالی که دوره های وابسته به بلاک چین از محبوب ترین در Stanford و Cornell در ایالات متحده آمریکا هستند.

قیمت بیت کوین پس از کمی کاهش مجددا قیمت 10 هزار دلار را شکست
همچنین بخوانید:

اخیرا، چندین دوره مرتبط با بلاک چین توسط دانشگاه جبل الطارق، دانشگاه نیویورک و مدرسه فرانکفورت آلمان آغاز شده است.

بنیاد اتریوم که یک شرکت غیر انتفاعی است که برای حمایت از پروژه های بلوک زنجیره ای اتریوم راه اندازی شده است، موج چهارم کمک های مالی خود را در اواسط ماه اکتبر به ۲۰ فرد و افراد مختلف اعطا کرد. مجموع مبلغ جوایز بیش از ۳ میلیون دلار با بیشترین مبلغ ۵۰۰۰۰۰ دلار به آزمایشگاه های پرسیما و وضعیت داده شد، هر دو در اکوسیستم اتریوم ۲٫۰ کار می کنند که ابتدا توسط ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران در نوامبر ۲۰۱۷، اعلام شد.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.