به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بانکداری ژاپنی غول پیکر، دیگران 800 هزار دلار برای دوره بلاک چین در دانشگاه توکیو

بانکداری ژاپنی غول پیکر، دیگران 800 هزار دلار برای دوره بلاک چین در دانشگاه توکیو

دانشگاه توکیو یک دوره تراکم بلوچین را به دنبال اهدای تقریبا 800،000 دالر از چندین شرکت، از جمله سومیتومو میتسوئی (SMBC) و بنیاد اتریوم، Cointelegraph ژاپن 21 نوامبر گزارش می دهد.

در نشست مطبوعاتی 20 نوامبر، SMBC پنج همکار دیگر را، به جز خود و بنیاد اتریوم، که به اهدای کمک اهدا کرده اند، اشاره می کند: Good Luck 3، JSS، Zipper، Hotto link، and Money Forward. گروه بانکی اطلاعات مربوط به اهدای 90 میلیون ین را افشا نمیکند و همچنین عامل اصلی آن را نشان نداد.

بانکداری ژاپنی غول پیکر، دیگران 800 هزار دلار برای دوره بلاک چین در دانشگاه توکیو

براساس اعلامیه مطبوعاتی، دوره آموزشی که به نام “دوره کمک هزینه نوآوری بلوسین” نامیده می شود، در دانشکده مهندسی در دانشگاه توکیو سه سال به طول خواهد انجامید: شروع به 1 نوامبر 2018، تا 31 اکتبر، 2021

این دوره برای دانش آموزانی که قصد تبدیل شدن به کارآفرینان مرتبط با بلاک چین را دارند، توسعه داده شده است. این تمرکز بر توسعه راه حل های غیر متمرکز، اجرای اجتماعی آنها و منابع انسانی است. این مدلی شامل سخنرانی و تمرین، مانند ایجاد یک فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) یا ایجاد یک مدل کسب و کار مبتنی بر بلوکچین خواهد شد.

همانطور که Cointelegraph اغلب گزارش کرده است، بلاک چین برای بسیاری از دانشگاه ها در سراسر جهان مورد توجه است. براساس یک مطالعه اخیر Coinbase، 42 درصد از 50 دانشگاه برتر جهان، حداقل یک کلاس مربوط به رمزنگاری را ارائه می دهند، در حالی که دوره های وابسته به بلاک چین از محبوب ترین در Stanford و Cornell در ایالات متحده آمریکا هستند.

اخیرا، چندین دوره مرتبط با بلاک چین توسط دانشگاه جبل الطارق، دانشگاه نیویورک و مدرسه فرانکفورت آلمان آغاز شده است.

بنیاد اتریوم که یک شرکت غیر انتفاعی است که برای حمایت از پروژه های بلوک زنجیره ای اتریوم راه اندازی شده است، موج چهارم کمک های مالی خود را در اواسط ماه اکتبر به 20 فرد و افراد مختلف اعطا کرد. مجموع مبلغ جوایز بیش از 3 میلیون دلار با بیشترین مبلغ 500000 دلار به آزمایشگاه های پرسیما و وضعیت داده شد، هر دو در اکوسیستم اتریوم 2.0 کار می کنند که ابتدا توسط ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران در نوامبر 2017، اعلام شد.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.