به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بلاک چین : بازار های خرس انجام چیزهای خرس، اما بیت کوین دارای توانایی غول پیکر است

بلاک چین : بازار های خرس انجام چیزهای خرس، اما بیت کوین دارای توانایی غول پیکر است

اسپنسر بوگارت، شریک سرمایه شرکت سرمایه گذاری سرمایه بلوچین، معتقد است که با وجود بازار خرس در حال حاضر، فرصت های رمزنگاری هنوز هم غول پیکر است، متخصص در مصاحبه با بلومبرگ در روز دوشنبه 19 نوامبر اظهار داشت.

متخصص سرمایه گذاری در معرض سرمایه گذاری با ترافیک و بلوکچین، موضع طرفدار بیت کوین خود را حفظ کرده است، و نقش مهم “پول قابل برنامه ریزی” را که به نظر می رسد در طول زمان به محبوبیت بیشتری خواهد رسید، حفظ کرده است.

با توجه به پول قابل برنامه ریزی به عنوان یک ایده “چند تریلیون دلار”، بوگارت بر این واقعیت تأکید کرد که بیت کوین “بزرگترین بازار های گاو نر در تمام دوران” بوده است و با اشاره به انفجار بیت کوین تا 20،000 دلار در دسامبر 2017 از حدود 1000 دلار در آغاز سال گذشته متخصص تاکید کرده است که اگر چه وضعیت فعلی بازار رمزنگاری در مقابل سال گذشته است – با بازار خرس انجام “خرس های چیز” – هنوز هم پتانسیل کلی “بیگانگان” بیت کوین را کاهش نمی دهد.

در این مصاحبه، بوگارت همچنین موضع “تک کریپتو” خود را بیان کرده است، ادعا می کند که بیت کوین دارای “بزرگترین تأثیر تأسیس شبکه” است و “بیش از 5 برابر بزرگتر از تعداد رمزنگاری” است. شریک سرمایه بلاک چین متوجه شد که رمزنگاری جامعه پس از ظهور بیت کوین به دنبال “بیت کوین بعدی” بوده است و پیشنهاد کرد که این تعهد به آلت کوین ها یک بازی خطرناک است.

بلاک چین : بازار های خرس انجام چیزهای خرس، اما بیت کوین دارای توانایی غول پیکر است

بلاک چین که در سال 2013 تاسیس شده است، به منظور کمک به کارآفرینان در راه اندازی شرکت های کراپتوکورال و شرکت های بلاک چین جهانی کمک می کند. طبق گفته وب سایت بلاک چین Capital، این شرکت یکی از “قدیمی ترین و فعال ترین سرمایه گذاران سرمایه گذاری در بخش تکنولوژی بلوچین” است که از زمان تأسیس “72 شرکت، پروتکل ها و نشانه ها” تأمین مالی شده است.

اسپنسر بوگارت پیشتر در ماه اکتبر پیش بینی کرده بود که قیمت بیتکوین تقریبا در پایین آن قرار دارد و این نشان می دهد که “اخبار بد” در سال گذشته “هیچ تاثیری در بازار نداشت” و در حال حاضر “ما دیگر شاهد آن هستیم”.

به تازگی، تام لی، برجسته وال استریت، پیش بینی جدید خود را که بیت کوین سالیان سال با قیمت 15000 دلار به پایان می رسد، ادامه داد، با اشاره به راه اندازی آینده بلاک دیجیتال باکت توسط اپراتور مبادله عمده بورس نیویورک بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) و همچنین وظیفه نظارتی پیش بینی شده، که ادعا جذب سرمایه گذاری های نهادی بیشتری می شود.

NYSE به تازگی تأیید کرد که هدف قرار دادن راهاندازی سیستم عامل Bakkt در تاریخ 24 ژانویه 2019 است.

دیروز، 20 نوامبر، رئیس شرکت بازرگانی و فن آوری جهانی Susquehanna همچنین ادعا کرد که او هنوز هم اعتقاد بلند مدت بیت کوین در میان سقوط بازار است.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.