به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

شرکت VanEck زیرمجموعه بیت کوین را براساس شاخص های نقطه ای ایالات متحده عرضه می کند

شرکت VanEck زیرمجموعه بیت کوین را براساس شاخص های نقطه ای ایالات متحده عرضه می کند

براساس یک انتشار مطبوعاتی که در روز 20 نوامبر منتشر شد، شرکت MV Index Solutions، شرکت فرعی سرمایه گذاری سرمایه گذاری VanEck، راه اندازی خود را برای شاخص بیت کوین (BTC) بر اساس سه میز بزرگ بدون نسخه (OTC) راه اندازی کرده است.

MV Index Solutions یک شرکت است که شاخص های MVIS را توسعه می دهد، نظارت و مجوز می کند که شامل چندین کلاس دارایی، از جمله سهام، بازار های ثابت درآمد و دارایی های دیجیتال است.

شاخص MVC بیتکوین U.S. OTC Spot Index (MVBTCO) بر اساس هزینه های U.S. از ارائه دهندگان عمده نقدینگی OTC از جمله Circle Trade، Cumberland و Genesis Trading است.

گابور گورباچ، مدیر استراتژی های دارایی های دیجیتال در VanEck / MVIS، گفت: “این شاخص ممکن است راه را برای کالاهای موسسات گرا مانند ETFs (صندوق های معامله شده مبادله) و همچنین ارائه ابزارهای بیشتر برای سرمایه گذاران نهادی برای اندازه نهادی معاملات در قیمت های شفاف در بازار OTC معاملات. ”

در اوایل سال جاری، شرکت VanEck و شرکت خدمات مالی SolidX به طور مشترک درخواست ETF بیت کوین با حمایت فیزیکی را در بورس اوراق بهادار بورس اوراق بهادار شیکاگو (CBOE) BZX ثبت کرد. با این وجود، تصمیم کمیسیون اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار ایالات متحده در مورد ETF همچنان در ماه اوت به تعویق افتاده است.

در ماه اکتبر، SEC یک یادداشت از جلسه مربوط به پیشنهاد BTC ETF از دو شرکت منتشر کرد. در آن، طرفین به طور جامع در مورد زمینه هایی که رگولاتور در سال 2017 خود را از عدم استفاده از نرم افزار EFF قبلی SolidX ارائه دادند، به طور جامع مطرح می شود: عدم پذیرش در قبال […] قانون مبادله اوراق بهادار، که بر “جلوگیری از جعل و دستکاری اقدامات و اقدامات “.

در هفته گذشته Cointelegraph گزارش داد که شیکاکس سوئیس، بورس اوراق بهادار سویس اعلام کرد که اولین محصول مبادله مبادلات چند منظوره (ETP) در جهان را فهرست خواهد کرد. اولین کمپانی Multi-Crypto ETP که توسط شرکت Amun AG راه اندازی شده است، تحت عنوان HODL فهرست شده و توسط VanEck مدیریت می شود.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.