به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

عضو کمیسیون اضافی SEC و سرباز بانک سرمایه گذاری به تیم Bitfury

عضو کمیسیون اضافی SEC و سرباز بانک سرمایه گذاری به تیم Bitfury

شرکت Bitfury، شرکت فن آوری “بلاک چین” یک بانکدار سرمایه گذاری را به هیئت مدیره خود اضافه کرده و یک عضو سابق کمیسیون اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در هیات مشاوره خود، با توجه به یک پست رسمی شرکت پست پس از 21 نوامبر، اضافه کرده است.

بیتفوری که در سال 2011 تاسیس شد، به عنوان بزرگترین شرکت غیر چینی شناخته شده است که نرم افزار بلاک چین بیت کوین (BTC) را توسعه می دهد و زیرساخت های معدنکاری BTC را فراهم می کند.

عضو هیئت رئیسه تازه عضو هیئت مدیره بیتفوری، آنتوان دشچ، یکی از بنیانگذاران صندوق سرمایه گذاری خصوصی (PE) سرمایه گذاری در صنعت تکنولوژی کوریلا سرمایه می باشد. به گفته یک نماینده اجرایی بلومبرگ، Dresche دارای بیش از 20 سال تجربه در زمینه بانکی سرمایه گذاری با Goldman Sachs، UBS لندن و مورگان استنلی است.

عضو کمیسیون اضافی SEC و سرباز بانک سرمایه گذاری به تیم Bitfury

در مورگان استنلی، قبل از تاسیس Dresch Digital Media Advisory (DDMA) در سال 2011 برای مشاوره به سرمایه گذاران رسانه های اروپایی و اروپایی، تحت نظارت شرکت های بزرگ در رابطه با ادغام و مالکیت (M & A) و انجام اولیه خدمات عمومی (IPO) در اروپا بود. از سال 2016، او یک شریک و بنیانگذار Korelya Capital مستقر در پاریس بوده است و یک صندوق PE 200 میلیون (228.1 میلیون دلار) دارد.

Annette Nazareth، هیئت مشاور جدید Bitfury، برای ارائه راهنمایی در مورد مسائل نظارتی در بازارهای مالی و مشاوره در مورد رشد شرکت است.

به عنوان یک کمیسیون سابق SEC، ناصره در زمینه های مختلفی از قوانین نظارتی، از جمله “قوانین افشای کیفیت اجرای قانون، اجرای قیمت سهام مجاز سهام، اصلاحات فروش کوتاه، قوانین شفافیت بدهی شرکت ها و مدرنیزاسیون سیستم بازار ملی” مشغول به کار بودند. او رئیس بازرگانی و بازار در ایالت واشنگتن دیویس پلیک و وردول شرکت بین المللی حقوق بین الملل است.

گزارش شده است که بیتفوری در اواخر ماه اکتبر اعلام کرده است که IPO خود را در نظر می گیرد، با منابع “آشنا با موضوع” ادعا می کند که شرکت گزینه های متعددی را بررسی می کند، از جمله افزایش مالیات بدهی یا فروش سهام اقلیت. گفته شده است Bitfury در ارتباط با برنامه های خود با بانک های سرمایه گذاری جهانی تماس گرفته است.

در ماه سپتامبر، Bitfury نسل جدیدی از سخت افزار معدن BTC خود را بر اساس یک تراشه ی پیشرفته مخصوص مدار یکپارچه (ASIC) Bitfury Clarke، درست قبل از یک تایتان دیگر در زمینه سخت افزار معدنی، متولد چین متولد شد، ASIC جدید خود را راه اندازی کرد.

این استخدام اولین بار نیست که یک کارمند سابق SEC در صنعت رمزنگاری وارد شده است، به عنوان یک رئیس سابق SEC، نماینده ریپل در یک پرونده دعوا در کلاس برای فروش ادعایی اوراق بهادار ثبت نشده است. بازیکنان وال استریت همچنین اغلب برای کپی رمز عبور می روند؛ برای مثال، مدیر اجرایی سابق Goldman Sach در ماه آوریل به بانک تجاری خرده فروش مایک نووگراتز پیوست.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.