به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

فایلهای گیتا وات برای شرکت های معدنکاری رمزنگاری برای ورشکستگی، در صورت محرومیت در واشنگتن، پرونده

فایلهای گیتا وات برای شرکت های معدنکاری رمزنگاری برای ورشکستگی، در صورت محرومیت در واشنگتن، پرونده

روزنامه واشنگتن روزنامه Wenatchee World روز دوشنبه، 20 نوامبر گزارش داد که عمده شرکت U.S. Crypto معدن و شرکت گچ وات، شرکت بلوکچین، روز دوشنبه، 19 نوامبر، روز دوشنبه، ورشکست شده است.

شرکت پنجمین شرکت معدنکاری معروف، ادعا کرده است که شرکت “ورشکستگی و قادر به پرداخت بدهی های خود را به هنگام موعد مقرر” برای حفاظت از فصل 11 در دادگاه ورشکستگی واشنگتن ادعا کرده است.

طبق اسناد دادگاه، گایا وات دارایی بین ارزش صفر تا 50،000 دلار را دارا می باشد، با برآورد تعداد طلبکاران که نه بیش از 50 حساب دارند، در حالی که بدهی ها بین 10 میلیون دلار تا 50 میلیون دلار ارزیابی می شوند.

به غیر از ورشکستگی، شرکت معدنکاری رمز گشایی نیز در شهرستان داگلاس روبرو است، چرا که بندر داگلاس گزارش داد که روند اخراج را راه اندازی کرده است.

جورج ترنر، مدیر عامل شرکت گیگا وات، که مدیریت پروژه های معدنکاری شرکت در شرق وناتشی و موسز لیک را اداره کرد، ادعا کرد که این پرونده توسط هیئت مدیره شرکت ساخته شده و از طریق دفتر خود به تصویب نرسیده است، طبق گزارش خبرگزاری ایفایبریون . ترنر اظهار داشت که وی فصل 11 “چند ماه پیش” را حمایت کرد و این خبر به عنوان یک تعجب به او رسید.

گای وات مبتنی بر واشنگتن، که قبلا به عنوان شرکت MegaBigPower شناخته می شود، در سال 2012 توسط مهندس مایکروسافت سابق مایکروسافت دیو کارلسون، که Bitcoin را در سال 2010 کشف کرده است، تاسیس شده است. این شرکت همچنین در ماه ژوئیه 2017، یک فروش سکه پیشنهاد اولیه (ICO) را انجام داده است. به گفته iFiberOne، نشانه های گیگاه وات در نظر گرفته شده برای جمع آوری پول برای ساخت تجهیزات معدن با استفاده از “بیش از 30 مگاوات برق” و همچنین یک پست انرژی خصوصی است.

فایلهای گیتا وات برای شرکت های معدنکاری رمزنگاری برای ورشکستگی، در صورت محرومیت در واشنگتن، پرونده

دیو کارلسون در مارس 2017 ادعا کرد که این شرکت “نیازی به ثبت نام در کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده (SEC) برای اجرای ICO نداشت، و این استدلال که شرکت” ایجاد یک ارائه نشانه ای را که مردم می توانند به آن دسترسی پیدا کنند زیرساخت های الکتریکی که کارگران معدنچیان را قدرت می دهد. ”

در مارس 2018، شرکت حقوقی Silver Miller دادخواست دادگاه فدرال مربوط به ICO را که توسط Giga Watt ترویج شده بود، آغاز کرد و ادعا کرد که این شرکت قوانین اوراق بهادار را با فروش سرمایه گذاری در فعالیت معدنکاری خود بدون ثبت سرمایه گذاری با شرکت های نظارتی قانونی نقض کرده است.

در سپتامبر سال جاری، iFiberOne گزارش داد که کارلسون “گهگاه” گای وات را به عنوان مدیرعامل در اواسط ماه اوت ترک کرد.

Cointelegraph در ماه نوامبر تحلیل خود را در مورد چگونگی تاثیر بازار خزنده بر سودآوری معدن کریپت انجام داد.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.