به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

مدیر عامل شرکت Autodesk: بلاک چین می تواند فرسودگی ساقه در صنعت ساخت و ساز

مدیر عامل شرکت Autodesk: بلاک چین می تواند فرسودگی ساقه در صنعت ساخت و ساز

مدیر عامل شرکت آمریکایی نرم افزار Autodesk اندرو Anagnost گفت که بلک چین می تواند با فساد در صنعت ساخت و ساز، امور مالی و سرمایه گذاری مبارزه با فساد اداری، گزارش مالی استرالیا گزارش 19 نوامبر.

Autodesk در سال 1982 بنا نهاده شده است و نرم افزار را برای ساخت و ساز، معماری، رسانه ها و صنایع سرگرمی تولید می کند. در سال 2018، درآمد شرکت 2.06 میلیارد دلار بود.

Anagnost، در سخنرانی در کنفرانس دانشگاه اتودسک 2018 در لاس وگاس، گفت که فن آوری بلوچین می تواند فساد را در صنعت ساخت و ساز، و همچنین اعتماد بیشتری را در این زمینه تحمیل کند. بررسی مالی نقل قول Anagnost:

“بلوچین خوب است؟ این یک کتابچه راهنمای توزیع شده و قابل اطمینان است که قابل تغییر نیست و امکان ردیابی و پاسخگویی را فراهم می کند. تکنولوژی مانند آن در محیطی مانند ساخت و ساز که در آن افراد مختلف در این فرآیند به یکدیگر اعتماد ندارند، می خواهند برخی را پیدا کنند نوع برنامه. ”

در حالی که مدیر عامل شرکت معتقد است که قابلیت بلاک چین برای بهبود قابلیت ردیابی و ایجاد شفافیت در صنعت، Autodesk به نظر می رسد هنوز محصولات بلاک چین را معرفی نکرده است. با این حال Anagnost اظهار داشت که این شرکت به عنوان بخشی از پیشرفت های آینده خود، بلوچین را در نظر گرفته است و می گوید: “ما فقط دیدگاهی نداریم که ما اعلام کرده ایم.”

مدیر عامل شرکت Autodesk: بلاک چین می تواند فرسودگی ساقه در صنعت ساخت و ساز

 

در طی بازبینی مالی، Autodesk در حال کار بر روی سیستم خودپرداز غیر دیجیتالی خود است که برای افزایش اعتماد به صنعت ساخت و ساز طراحی شده است. Anagnost گزارش داد که با توجه به مشکل فساد، “آن را بسیار دشوار می کند برای ردیابی افرادی که مسئول چه هستند، بنابراین یکی از مشکلات بزرگ تکنولوژیکی که ما قصد داریم برای حل آن مطمئن شوید که اختیاری برای ارائه ردیابی و پاسخگویی، “افزود:

“… فساد در صنعت ساخت و ساز غیر معمول نیست. زمانی که مردم صدها میلیون دلار برای پروژه های بزرگ پرداخت می کنند، چیزی که همیشه در جایی اتفاق می افتد که کاملا درست نیست. همیشه کسی که از منابع یا پول در برخی موارد نامناسب خرج می کند ”

شرکت ها و دولت ها در سراسر جهان در حال توسعه فن آوری بلوچین در مبارزه با فساد و فرار از پرداخت مالیات هستند. اسپانیا با اصلاح قوانین مبارزه با فساد و توسعه راه حل های هوش مصنوعی و هوش مصنوعی (AI) به طور فزاینده ای مبارزه می کند. در هر تنظیم کننده اسپانیایی، بلاک چین می تواند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه علیه فساد مورد استفاده قرار گیرد.

در چین، مقامات مالی شهر شنزن و یک شرکت هواپیمایی کشوری دولتی به منظور جلوگیری از فساد کاغذی، برای نگهداری مدارک غیرمستقیم و شفاف اقدام کرده اند. سازمانها فاکتورهای e-invoice پشتیبانی شده توسط بلاک چین را تأیید کردند که به موجب آن امکان صدور صورتحساب و اعتبارنامه، گردش قابل ردیابی و نظارت کارآمد و مقرون به صرفه توسط مقامات مالیاتی را فراهم می کند.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.