به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

کره جنوبی: پیام غول پیکه کاکائو برای جذب سرمایه گذاری های رمزنگاری در سنگاپور

کره جنوبی: پیام غول پیکه کاکائو برای جذب سرمایه گذاری های رمزنگاری در سنگاپور

Kakao Corp، یک شرکت بزرگ اینترنتی کره جنوبی، یک شرکت تابعه از شرکت در سنگاپور برای جذب سرمایه گذاری های خارجی با استفاده از رمزنگاری ارز، تاسیس کرده است.

با توجه به این مقاله، Kakao Corp در روز شنبه در سنگاپور، معاون خلبان شرکت Kakao، Ground X، پلت فرم بلوچین شرکت Klaytn را تاسیس کرد. رسانه های خبری همچنین با اشاره به اتاق بازرگانی سنگاپور اعلام کردند که شرکت کاکائو در حال بررسی مجدد شرکت دیگری در سنگاپور با هدف مدیریت سرمایه گذاری ها است.

در ماه اکتبر، Kakao Corp آزمایشگاه کلایتن را پیش از انتشار رسمی خود برای سه ماهه اول سال 2019 به بازار عرضه کرد. هفته گذشته Kakao Corp اعلام کرد که توافقنامه جدیدی با پروژه Terra است که توسط کلاینت به عنوان یک سیستم پرداخت مبتنی بر بلاک چین، Cointelegraph گزارش روز 14 نوامبر.

کره جنوبی: پیام غول پیکه کاکائو برای جذب سرمایه گذاری های رمزنگاری در سنگاپور

انتظار میرود Kakao Corp در ماه دسامبر از کلایتون حدود 100 میلیارد وات (حدود 88 میلیون دلار) سرمایه گذاری از سرمایه گذاری و سرمایه گذاران نهادی را جذب کند. مقاله ادامه می دهد:

به نظر می رسد این قرارداد سرمایه گذاری نه تنها فروش نشانه های ساده بلکه همکاری تجاری کوکاکو بلوچین را شامل می شود. دلیل ایجاد یک شرکت سرمایه گذاری در سنگاپور این است که پول جمع آوری آسان است و مزایای مالیاتی زیادی دارد. ”

Cointelegraph روز 10 اوت نوشت: در این تابستان، Gentoo Gate (GGV)، یکی از شرکت های سرمایه گذاری پیشرو در آسیای جنوب شرقی آسیا واقع در سنگاپور، صندوق 10 میلیون دلاری برای سرمایه گذاری در شرکت های مربوط به صنایع بلوک چینی و صنایع کریستوآوران را راه اندازی کرد.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.