به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

کمیته امور مالی کمیته کانادا توصیه می کند که مقررات رمزگشایی برای جلوگیری از پولشویی

کمیته امور مالی کمیته کانادا توصیه می کند که مقررات رمزگشایی برای جلوگیری از پولشویی

کمیته مالی خانه کانادایی توصیه کرده است که دولت برای تنظیم پیشگیری از پولشویی، شروع به تنظیم مقررات انتقادی کند، روزنامه دیجیتال کانادایی iPolitics روز 14 نوامبر گزارش داد.

طبق اظهارات iPolitics، کمیته امور مالی کانادایی کمیته پیشنهاد کرد که در زمان بازبینی قانون مالیات بر جرایم جرم و جرائم تروریستی (PCMLTFA) که هر 5 سال یک بار اتفاق می افتد، باید تغییرات اساسی را تنظیم کند.

این کمیته 18 جلسه برای بررسی PCMLTFA برگزار کرد که در ماه فوریه آغاز شد. در نتیجه بررسی، این کمیته سه راه را برای حکومت برای تنظیم کریستوگرام ها پیشنهاد کرد.

اولین توصیه این است که کنترل مبادله از fiat به cryptocurrency را تعریف کنیم، و تعریف مبادله مبادله را به عنوان یک کسب و کار خدمات مالی تعیین می کند.

این توصیه در راستای پیش نویس قوانین جدید رمزنگاری است که در 9 ژوئن در کانادا منتشر شده است. مقررات جدید موجود در این پیش نویس، مبادلات و پردازشگرهای رمزنگاری ارز را به عنوان شرکت های خدمات پولی تعریف می کنند.

در کانادا، چنین مشاغل، به رهنمودهای گزارشگری مالی دقیق میپردازند و باید با PCMLTFA سازگار باشند.

کمیته امور مالی کمیته کانادا توصیه می کند که مقررات رمزگشایی برای جلوگیری از پولشویی

توصیه دوم دوم کمیته کمیته، که توسط iPolitics گزارش شده، برای دولت است که مجوز از مبادلات cryptocurrency مانند BitLicense نیویورک را درخواست کند. در این مقاله پیشنهاداتی از جانب مشاور مالی IJW & Co. و شرکت حقوقی Durand Morisseau LLP تهیه شده است که شامل بخش هایی از گواهینامه ها و گزارشات می باشد که به امکان انجام معامله های رمزنگاری مشکوک در محیط غیر جاری فعلی اشاره می کند:

“معاملات احضار معکوس ممکن است توسط احزاب برای سرعت بخشیدن به مقدار زیادی از ثروت در سراسر مرزها استفاده شود و تنظیم (مبادلات ارزهای فیت برای انتقادات اوراق بهادار) به نگرانی های ضد پولشویی فضای کریپتوس ارز” می پردازد. ”

آخرین توصیه شده توسط کمیته برای حکومت این است که کیف پول های نگهداری کریپت ارز را تنظیم کنید تا ردیابی آسان تر شود. دولت مجبور است در 120 روز به توصیه های مجلس عوام پاسخ دهد.

مقررات Cryptocurrency به طور فزاینده ای در سراسر جهان اجرا می شود، با کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده (SEC) مجازات های مدنی در این هفته به دو پیشنهاد اولیه سکه (ICO) برای اوراق بهادار ثبت نشده است.

Cointelegraph همچنین به تازگی تحلیلی از دستورالعمل های رمز گشایی نیروی کار عملیات مالی (FATF) را منتشر کرد که برای مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم در اروپا به روز شد.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.