به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

ارائه کننده نقدینگی برای اولین بار در دادگاه بیت کوین در سنگاپور 13.3 میلیارد دلار دادوستد کرد

ارائه کننده نقدینگی برای اولین بار در دادگاه بیت کوین در سنگاپور 13.3 میلیارد دلار دادوستد کرد

بورس اوراق بهادار Quoine و ارائه دهنده اصلی نقدینگی B2C2 طرفین مخالف در اولین پرونده سنگاپور در مورد بیت کوین (BTC)، که 21 نوامبر روزانه روزنامه انگلیسی زبان انگلیسی در سنگاپور گزارش داد. این مورد مربوط به معکوس شدن معاملات اوراق بهادار در بهار 2017 است.

در یک دادگاه قانونی در دادگاه تجاری بین المللی سنگاپور، B2C2 ادعا می کند که Quoine هفت بیتکوین را به اتریوم (ETH) معکوس کرد و در آوریل 2017 اقدام به انجام آن کرد.

معکوس، که Quoine در اسناد دادگاه به دلیل یک تخلف فنی، شامل مجموع 3085 BTC (امروز حدود 13.7 میلیون دلار) است، که B2C2 در حال حاضر تلاش برای استخراج از مبادله است.

سازنده بازار می گوید این تصمیم بدون اجازه یا دانش خود ساخته شده است.

تنگه تایمز به این اسناد اشاره می کند که گفته است: “این ادعا B2C2 است که در مواجهه با خطر جدی برای داشتن زیان مالی ناشی از معاملات”:

ارائه کننده نقدینگی برای اولین بار در دادگاه بیت کوین در سنگاپور 13.3 میلیارد دلار دادوستد کرد

“Quoine بهترین مسیر را برای کاهش چنین خطری انتخاب کرد – به سادگی با معکوس کردن معاملات غیرقابل برگشت و کسر درآمد حاصل از حساب […].”

با توجه به Quoine، ماهیت دقیق معاملات غیر معمول است. Quoine استدلال می کند، به عنوان یک نتیجه از مشکلات نقدینگی ناشی از عدم وجود، B2C2 قادر به تنظیم معاملات با نرخ مبادله “پوچ” از 10 BTC به 1 ETH، Quoine استدلال، ادامه داد:

“روش دیگری برای توصیف این دستورات به عنوان دستورات قیمت غیرمعمول و غیر منطقی نیست، زیرا آنها تقریبا 250 برابر بالاتر از میانگین قیمت است که در آن (دو ارز) و سپس در سکوی معامله می شود”.

The Straits Times اشاره می کند که محاکمه باید به مدت یک هفته پایان یابد.

دادگاه ها در حوزه های مختلف قضایی به طور مرتب با جنگ های کریپتوکورنال در این سال مبارزه می کنند، در هر صورت، یک رویکرد موردی به پدیده اغلب غیرقانونی را تصویب می کند.

در ماه سپتامبر، دیوان عالی چین تصمیم گرفت که شواهد مبتنی بر بلوچین مناسب برای استفاده در جلسات قانونی باشد. همچنین در ماه سپتامبر، یک قاضی فدرال نیویورک تصریح کرد که قوانین اوراق بهادار U.S. در مورد یک پرونده مربوط به تقلب ناخواسته سرمایه گذار مورد استفاده قرار می گیرد.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.