به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بازارها برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ به فروش گسترده بیت کوین زیر ۵۶۰۰ دلار میپردازند

بازارها برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ به فروش گسترده بیت کوین زیر ۵۶۰۰ دلار میپردازند

۱۴ نوامبر: بازارهای رمزنگاری طی چند ساعت گذشته دچار تلفات شدید شده اند. با توجه به داده های CoinMarketCap، افت شدید بازار بین ۱۰:۳۰ صبح (UTC -5) و ۱۲:۰۰ بعد از ظهر بوده است. برخی از ۲۰ بورس اوراق بهادار بالاترین میزان در زمان مطبوعات تا ۱۸ درصد کاهش داشته است.

با توجه به اطلاعات Bitcointicker، بعد از ساعت ۱۱:۰۰ (UTC -5) بیت کوین در ابتدای سال ۲۰۱۸، قیمت پایین قیمت ۵۶۰۰ دلار را کاهش داد و در حدود ساعت ۲:۰۰ بعد از ظهر به ۵٫ ۵۰۶ دلار رسید. Bitcoin در حال حاضر در حدود ۱۱ درصد در روز کاهش می یابد، با قیمت ۵٫۶۱۲ دلار در زمان مطبوعات.

بازارها برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ به فروش گسترده بیت کوین زیر ۵۶۰۰ دلار میپردازند

اتریوم (ETH) دومین رمزنگاری ارز توسط کلاه بازار، زیر آستانه ۲۰۰ دلار افت کرده است و در طول روز نیز ۱۳٫۴ درصد کاهش یافته است. با توجه به داده های CoinMarketCap، Altcoin در حدود ۱۷۹ دلار در زمان مطبوعات به فروش می رسد.

قرعه کشی چهارم، بیت کوین کش (BCH)، بزرگترین زیان را در میان ۲۰ نشانه بالای ۲۰ نشان می دهد. به گفته CoinMarketCap، این سکه، که برای به روز رسانی برنامه ریزی شده است، احتمالا در فردا ۱۵ نوامبر به یک چنگال سخت تبدیل خواهد شد، بیش از ۱۶ درصد کاهش می یابد و در زمان مطبوعات با ۴۳۳ دلار معامله می شود.

طبق گزارش CoinMarketCap، کل سرمایه بازار تا امروز به میزان ۱۸۷ میلیارد دلار کاهش یافته است که از ابتدای ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ پایین ترین نقطه است. از زمان مطبوعات، کل کل بازار به ۱۹۰ میلیارد دلار رسیده است.

10 اشتباه رایج معامله گران مبتدی در معاملات که باید از آنها پرهیز کرد
همچنین بخوانید:

در حالی که بازارها فروش بسیار زیادی را تجربه کرده اند، Bitcoin از نظر سهم بازار برخی از رشد را تجربه کرده است. با توجه به CoinMarketCap، نرخ غلبه بیت کوین تا ۵۴ درصد افزایش یافته است، در حالی که در ابتدای روز ۵۱ درصد بود. در زمان مطبوعات، بیت کوین حساب ۵۳ درصد از سهم بازار است.

جنبش اخیر بازار توسط تعدادی از کارشناسان صنعت پیش بینی شده است، که همچنین نشان می دهد که بازار خرس فراتر از این سال است. کارشناس فنی Willy Woo، بنیانگذار data webstie Woobull، به تازگی پیش بینی کرده است که پایان بازار خرس ممکن است “در حدود ۲۰۱۹ سال دوم ۲۰۱۹” بر اساس “جمع کردن نمایه بلوکچین:”

“پس از آن ما باند انباشت واقعی را شروع میکنیم، فقط پس از آن، ما شروع میکنیم به بلند شدن به سمت بالا.”

مایک Novogratz پیشگام سرمایه گذار و بنیانگذار Galaxy Investment Partners در اوایل سال جاری پیش بینی کرد که Bitcoin قادر نخواهد بود تا پایان سال ۲۰۱۸ ۱۰،۰۰۰ دلار خرج کند و ادعا کند که روند بازگشت در Q2 در سال ۲۰۱۹ اتفاق خواهد افتاد، درگیری.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.