به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بانک مرکزی اروپا می گوید بیت کوین هیولای بحران مالی است

بانک مرکزی اروپا می گوید بیت کوین هیولای بحران مالی است

لومبرگ روز 15 نوامبر گزارش داد که بنيوت کور، عضو هيأت اجرايی بانک مرکزی اروپا (ECB) بنيوت کور، بيت کوين (BTC) را “خلع سوزن بحران مالی سال 2008” می داند.

به گزارش خبرگزاري كوير، اظهارات اسيدي خود را در بانك بينالمللي (BIS) در بازل بيان كرد. مدیر آژانس BIS آگوستین کارسنس همچنین پیش از این از سخنان مخفیانه سخن گفته بود، بخصوص اینکه بیت کوین را “ترکیب حباب، طرح Ponzi و فاجعه زیست محیطی” توصیف کرد.

کور به طور صریح یادآوری ویژگی های کارسن، کور به انتقادات خود از نوآوری ده ساله با اشاره به پس از ورشکستگی لمان برادرز در پاییز سال 2008 اشاره کرد – نقطه اوج بحران اقتصادی، رکود اقتصادی جهانی، و پس از آن، بحث برانگیز “خیلی بزرگ برای شکست دادن “منطق مداخله دولت: شکست”

“تعداد کمی به یاد داشته باشید که ساتوشی [ناکاموتو، مخترع بیت کوین] بلوک ژنیک را با عنوان” تایمز “از ژانویه سال 2009 در مورد کمک مالی بانک های ایالات متحده تعبیه کرد. بیت کوین در راه های بیشتر از یک، ریشخند ناشی از بحران مالی است. ”

پس از این پیشینه تاریخی، شرکت Coeure همچنان به دنبال یافتن معیارهای رمزنگاری مجازی و تکنولوژی های توزیع لجستر (DLT) در حال حاضر به مقامات پولی بین المللی پرداخت. در حالی که اذعان داشت که منافع گسترده، او ادعا کرد که “توافق گسترده ای وجود دارد که یک ارز دیجیتالی بانک مرکزی، در هر صورت، بعید است در دهه آینده صادر شود.”

بانک مرکزی اروپا می گوید بیت کوین هیولای بحران مالی است

موضع بانک مرکزی اروپا در روزهای گذشته با کریستین لاگارد مدیر عامل صندوق بین المللی پول (IMF) مخالف است. لاوراد در سخنرانی در جشنواره فینچینگ سنگاپور روز 14 نوامبر، جامعه بین المللی را تشویق کرد که با تایید ارزهای دیجیتالی صادر شده توسط بانک مرکزی (CBDC)، “متعهد شود که اهداف سیاست عمومی را برآورده کند”، به ویژه “مشارکت مالی”.

استدلال Coeure نیز به طور مستقیم بر خلاف استنلی یونگ، مدیر فنی فنی (CTO) بلاک چین برای خدمات مالی IBM و یکی از جانباز بانک مرکزی سنگاپور، اداره پولی سنگاپور است.

یونگ در این هفته اعلام کرد که CBDC ها “تنها راه” برای کاهش “انواع خطرات ناشی از بحران لمن در سال 2008” بوده و می تواند به طور خاص جلوگیری از توقف سیستم حل و فصل – یک شکست سیستمیک که در سیستم های مالی در چندین کشور در طول سال سقوط Lehman.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.