به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بانک مرکزی اروپا می گوید بیت کوین هیولای بحران مالی است

بانک مرکزی اروپا می گوید بیت کوین هیولای بحران مالی است

لومبرگ روز ۱۵ نوامبر گزارش داد که بنیوت کور، عضو هیأت اجرایی بانک مرکزی اروپا (ECB) بنیوت کور، بیت کوین (BTC) را “خلع سوزن بحران مالی سال ۲۰۰۸” می داند.

به گزارش خبرگزاری کویر، اظهارات اسیدی خود را در بانک بینالمللی (BIS) در بازل بیان کرد. مدیر آژانس BIS آگوستین کارسنس همچنین پیش از این از سخنان مخفیانه سخن گفته بود، بخصوص اینکه بیت کوین را “ترکیب حباب، طرح Ponzi و فاجعه زیست محیطی” توصیف کرد.

کور به طور صریح یادآوری ویژگی های کارسن، کور به انتقادات خود از نوآوری ده ساله با اشاره به پس از ورشکستگی لمان برادرز در پاییز سال ۲۰۰۸ اشاره کرد – نقطه اوج بحران اقتصادی، رکود اقتصادی جهانی، و پس از آن، بحث برانگیز “خیلی بزرگ برای شکست دادن “منطق مداخله دولت: شکست”

“تعداد کمی به یاد داشته باشید که ساتوشی [ناکاموتو، مخترع بیت کوین] بلوک ژنیک را با عنوان” تایمز “از ژانویه سال ۲۰۰۹ در مورد کمک مالی بانک های ایالات متحده تعبیه کرد. بیت کوین در راه های بیشتر از یک، ریشخند ناشی از بحران مالی است. ”

پس از این پیشینه تاریخی، شرکت Coeure همچنان به دنبال یافتن معیارهای رمزنگاری مجازی و تکنولوژی های توزیع لجستر (DLT) در حال حاضر به مقامات پولی بین المللی پرداخت. در حالی که اذعان داشت که منافع گسترده، او ادعا کرد که “توافق گسترده ای وجود دارد که یک ارز دیجیتالی بانک مرکزی، در هر صورت، بعید است در دهه آینده صادر شود.”

بانک مرکزی اروپا می گوید بیت کوین هیولای بحران مالی است

موضع بانک مرکزی اروپا در روزهای گذشته با کریستین لاگارد مدیر عامل صندوق بین المللی پول (IMF) مخالف است. لاوراد در سخنرانی در جشنواره فینچینگ سنگاپور روز ۱۴ نوامبر، جامعه بین المللی را تشویق کرد که با تایید ارزهای دیجیتالی صادر شده توسط بانک مرکزی (CBDC)، “متعهد شود که اهداف سیاست عمومی را برآورده کند”، به ویژه “مشارکت مالی”.

امکان خرید از آمازون با شبکه لایتنینگ بیت کوین فراهم شد
همچنین بخوانید:

استدلال Coeure نیز به طور مستقیم بر خلاف استنلی یونگ، مدیر فنی فنی (CTO) بلاک چین برای خدمات مالی IBM و یکی از جانباز بانک مرکزی سنگاپور، اداره پولی سنگاپور است.

یونگ در این هفته اعلام کرد که CBDC ها “تنها راه” برای کاهش “انواع خطرات ناشی از بحران لمن در سال ۲۰۰۸” بوده و می تواند به طور خاص جلوگیری از توقف سیستم حل و فصل – یک شکست سیستمیک که در سیستم های مالی در چندین کشور در طول سال سقوط Lehman.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.