به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بورس سنگاپور سرمایه گذاری 20 میلیون دلاری در شرکت های بزرگ VC نمود

بورس سنگاپور سرمایه گذاری 20 میلیون دلاری در شرکت های بزرگ VC نمود

کوکین، صندوق بین المللی مبادله کراپتوکوایی مستقر در سنگاپور، یک دوره سرمایه گذاری سری A را به ارزش 20 میلیون دلار بسته است، این شرکت روز 14 نوامبر تایید کرد.

رهبران IDG Capital، شرکای ماتریکس و Neo Global Capital، این وجوه را به سمت انتشار پلت فرم KuCoin 2.0، گسترش به بازارهای جدید، تحقیق و موارد دیگر، هدایت می کنند.

“ما همچنان بدون هیچ گونه تلاش در جستجوی بهترین سنگهای پنهان در جهان رمزگشایی، در حالی که در حال رشد به طور غیرمستقیم در مقیاس جهانی، و مهمتر از همه، موضع خود را به عنوان” تبادل مردم “، در مقام انتشار قرار داد.

Neo Global Capital به طور استراتژیک وابسته به پلتفرم NEO بلوک چینی وابسته است. Neo Global Capital در ماه های اخیر سرمایه گذاری های مختلفی را در زمینه راه اندازی بلوک های چینی انجام داده است، از جمله پروژه Muzika موسیقی کره جنوبی در ماه سپتامبر.

بورس سنگاپور سرمایه گذاری 20 میلیون دلاری در شرکت های بزرگ VC نمود

در هفته گذشته، Cointelegraph گزارش داد که سنگاپور Exchange Limited (SGX) همراه با صندوق پولی سنگاپور (MAS) با موفقیت از تکنولوژی بلوچین برای حل و فصل دارایی های معیوب استفاده کرده است.

در ماه گذشته، Cointelegraph گزارش داد که سرمایه گذاری سرمایه سنتی در شرکت های Blockchain و Crypto در سه ماهه اول سال 2018 تقریبا سه برابر شده است.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.